diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Artūras: „Atvirai galiu prisipažinti, kad nebuvo nė vienos akimirkos, kai būčiau gailėjęsis atėjęs į šiuos kursus“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 bal. 25, 2017 19:08:16

EverybodyIgnores
Registruotas: 2017-03-09
Įrašai: 33

Kazinau

Sveiki ;( ,net nezinau nuo ko pradet.mano drauge visad sulaukia uzuojautu turi su kuo rasinetis,kalbetis,vaiksciot….o as as neturiu nieko tik ja…mano drauge issipasakojo neseniai klasiokem….ir jos ja uzjaute pradejom tartis ka daryt ir t.t sake kad jai butu geriau vaiku namuose negu namuose sake kad jos gyvenimas ziaurus,kad ji paliktu mane tik kad jai butu geriau…bet mano gyvenimas…blogesnis
jaigu as neturesiu jos as nusibaigsiu visa….mano mama geria…niekad neturi laiko man….neturim daug pinigu…mano santikei su mama negeriausi,draugiu as viisai neturiu….kiekviena karta pamatydama kad ji su kazkuo kalba pradedu jaustis vienisa,niekam nereikalinga,kad visi manes nekencia…Nezinau ka daryt….noriu mirti is to vienisumo…

Vaikų linijos komentaras: džiaugiuosi, kad turi drąsos diskusijose kalbėtis apie savo sunkumus. Suprantu, kad situacija tikrai gali būti sunki ir kelti daug juodų minčių. Rašai, kad net mirti norisi iš to vienišumo. Noriu tau pasakyti, kad tai tikrai nėra išeitis, o Vaikų linija visuomet pasiruošusi išklausyti. Mums gali paskambinti nemokamu telefono numeriu 116 111 ir pasikalbėti su konsultantu apie tai, kas tave slegia. Linija dirba kasdien nuo 11 iki 23val.

Redaguotas Vaiku_linija (birž. 26, 2017 14:30:32)

Atsijungęs

#2 bal. 25, 2017 22:40:20

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 456

Kazinau

As irgi. Mane drauge labai daznai izeidzia. Na, ta prasme, mes draugaujam nuo darzelio. Ir mes esam “geriausios drauges”. Taip, tai tiesa, bet… Geriause drauge neturetu pykti jog tu nusipirkai toki pati daikta. Ji is vienos parduotuves nusipirko tokius grazius batus, as irgi tokiu uzsinorejau. Kai buvau parduotuveje ir maciau tuos batus, parasiau jai zinute: Nepyktum, jai as nusipirkciau tokius pacius batus ?
Ji man atsake: Pykciau . Jausciausi keistai.
As ne tokios draugystes noriu! Nesakau, kad nenoriu su ja draugauti, bet tesiog… Ji mane labai daznai izeidzia ir as to nepasakau… O ji man sako: Tu mane izeidei… As noriu verkti, bet negaliu… Siandien vos neapsiverkiau, nenorejau klasioku akivaizdoje, bet man dabar reiktu apsiverkti, noriu paleisti sunkumus.
Man reikia rasti budu kaip uzbaigti gyvenima. Bet negaliu, nes kai as esu labai pikta tetis nori jog buciau linksma ir bet kaip mane bando pralinksminti, jis nenoretu, jog mirciau. O mamai ?… Jai vienodai! Sedi ji namuose lyg manes nebutu…
Bet nezinau, kaip uzbaigti gyvenima… Jeigu rukysiu, mama pastebes kai busim pas gydytoja ir man tikrins sirdi.
Jeigu vartosiu narkotikus, pastebes. Jei pjaustysiuosi, pastebes. Jei nusizudysiu -… Nezinau kaip pabaigti sita sakini…
As noriu tureti drauge, kuri man pasakius nors ir neziauria fraze, manes neizeistu, kuri mane uzstotu kai galetu ir kiek galetu, kuri bendrautu be izeidinejimu, kuri paklaustu kas man negerai kai as liudna, kuri… Sudejus keleta draugu i viena, iseitu tobulas zmogus. Turiu drauga - jis mane isklauso, supranta, bet problema ta, jog jis labai uzsiemes. Turiu keleta draugiu su kuriomis pasikalbu apie problemas. Bet as noriu dar drauges/draugo, su kuriuo galeciau pasikalbeti apie grynai viska! As nuo kiekvieno draugo bent kazka slepiu. As to nenoriu

Atsijungęs

#3 rugpj. 30, 2017 17:26:09

Urtukas123
Registruotas: 2017-05-22
Įrašai: 12

Kazinau

Rusnia man buvo panasiai ziurek gal tai nera labai gerai bet buk drasi Buk savimi ir…Daryk tai k daro tavo drauge Mano bff ir panasiai u manim elgesi bet as pasielgiau su ja taip ir ji pasimoke kita karta neklausk nusipirk kokius batus ir sakyk tai mes drauges ar ne ?? Tu pykti del tokio meknekio ??? jug geriausios drauges kaip tik turetu nesioti ka nors venodo

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas