diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Ingrida: „Vaikų linijoje“ įgyta patirtis labai praverčia bendraujant, ypač tada, kai susiduriu su nepažįstama aplinka ir žmonėmis. Daug drąsiau jaučiuosi tokiose situacijose...“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 bal. 26, 2017 14:04:31

Manosvoris
Registruotas: 2017-04-26
Įrašai: 1

Storule

Labas. As irgi stora nes pastoviai valgau! Mano ugis.170 o svoris 82, anksciau sveriau 65, man to uzteko , aisku mityba buvo grieztoka, nemegstu sportuoti, bet kazkas su manim vyksta, as nuolatos ant saves pykstu kad valgau ir tampu kaip karve ir vel valgau, noriu susirasti draugu, veiklos, man aplamai truksta palaikymo jauciuosi vienisa, uzdara ir niekeno nepalaikoma .. mama manes nesupranta nes kartoja kad as isaugsiu bet man trugto tas buti savimi, as nejaukiai jauciuosi kompanijoje nes jauciuosi kaip dramblys, negaliu susirasti vaikino, deveti bendraamziu drabuziu , ir siaip turiu sleptis po drabuziais. Noriu buti liekna nes tuomet jauciausi ir laisva ir neturejau fiziniu skausmu kune, pavargstu greit, net kuno kulturos nenoriu daryti nes jauciusi klaikiai . Noriu kad atsirastu palaikymas , motyvacija laikytis grieztesnes mitybos, kaip isvis ta daryti normaliai? Musu seima nevalgo mesos, as irgi, is manes net juokiasi kad mes vegetarai ir as tokia stora, mane dar labiau tas liudina

Atsijungęs

#2 bal. 26, 2017 17:19:00

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 455

Storule

Dėl vaikino - ateis laikas
Beje, iš kokio tu miesto ?

Atsijungęs

#3 bal. 27, 2017 10:55:16

Lusis24
Registruotas: 2017-04-24
Įrašai: 24

Storule

Jei nori patarimo galiu tau ji duoti bet neuzteks to ka cia parasysiu :-) esi gana auksta svoris aisku normalus, seip per dauk strsuoji tai viskas i kuna eina seip sportuot reiktu pajudet nors ir nelabai norisi, nors pasivaikscioti, seip mesa reiktu valgyti vien darzovem mesos neuzpildisi , na jei nori palaikimo parasyk pabendrausim patarsiu :-)

Atsijungęs

#4 liep. 24, 2017 22:18:35

PonasPonaitis
Registruotas: 2017-07-17
Įrašai: 19

Storule

Jeigu nori patarimo na galėčiau duoti ir beto labas neliūdėk netu viena,stora ir nelaiminga na nesijausk
vieniša yra žmonių kurie palaiko tave.
Na mano patarimas būtų į sveiką mityba hmm.. Jeigu mėgsti vaisius tai pamegink vaisius
valgyt.Ir dar jo nors reiktų truputi pajudėt bent pasivaikčiot aš žn to nesinori bet
reikia.

Ir neliūdėk palaikom visi tave yra čia šitoje svetainėje ir draugiškų žmonių kurie
nori tik gero aišku ne blogiausio

Redaguotas PonasPonaitis (liep. 24, 2017 22:19:18)

Atsijungęs

#5 rugpj. 3, 2017 17:24:43

Pupa123
Registruotas: 2017-06-11
Įrašai: 31

Storule

Labas aš ištiesu esu kuda. Mano ugis 176, o svoris 55.
Na aš mazai valgau bet svoris dideja. Kadangi nervuojiesi ir stresuoji delto auga svoris, vaikscioti reiketu, nes svoris augs vien todel kad nenori lankyti kuno kulturos pamoku, tai irgi veikia svorio augimui. Žmonėms esi reikalinga, as irgi taip jaučiuosi, bet kitus drasinu bendrauti su visais kuriuose yra ikvepimas. Kadangi as esu uzdara, tad tau patarciau buti atvirai nes su savimi neissisnekesi. Nebent rasyk viska ka galvoji I lapa ar sasiuvinio lapa ir sudegink, jeigu nenori kad kiti zinotu tada zinosi tik tu viena ir niekas kitas.

Atsijungęs

#6 saus. 2, 2018 01:44:03

AnonimasG14
Registruotas: 2018-01-01
Įrašai: 2

Storule

Sveiki,
pamačiau jūsų diskusiją. Man tai labai aktuali tema. Visada sulaukdavau patyčių dėl per didelio svorio, užsidarydavau kambaryje ir verkdavau dėl to, kas man ką nors negražaus pasakė. Buvau išvadinta įvairiais žodžiais - lašinių maišu, banginiu. Sulaukdavau tokių komentarų, kad man nebegalima daugiau valgyti, jeigu atsisėsiu ant tos kėdės, tai ji sulūš ir t.t. Žinau, kad sakoma, jog nereikia keisti savęs dėl kitų nuomonės, tačiau, jeigu gaunasi per didelis spaudimas, tai turiu išeitį.Susikurti sau moto.Mano moto buvo ,,Įrodysiu sau ir kitiems, kad, jeigu ko nors noriu, būtinai tai pasieksiu ir nušluostysiu visiems nosį!“Stebuklingas būdas to siekti -sportas, kad ir kaip negalite apkęsti nieko, kas su juo susiję. Kelias, kaip aš numečiau svorį buvo sunkus ir ilgas, bet aš taip pamilau sportą, kad negaliu atsisveikinti su juo iki šiol. Vaistas nuo bet kokių ligų, sutrikimų ir t.t. Taigi pradėjau viską nuo paprastų, lengvų cardio, kuriuos radau internete, youtube. Tereikia įrašyti cardio for beginners ir išmes begales video. Pradėjai daryti, tačiau atrodo niekaip neišeis iki galo? Kartok mintyse moto, kurį susigalvojai. Vistiek nepavyksta? Nusipirk kokius sau per mažus džinsus ir motyvuok save sportuoti, kad į juos įtilptum. Vistiek nieko neišeina? Įvesk motyvuojančius video į youtube. Tokius, kaip ,,How I lost my weight” ir t.t. Nežinau asmeniškai ar jums tai padės,bet man pamačius tokius video, iškarto atsiranda noras sportuoti. Pamačius, kiek valios ir ryžto tas žmogus įdėjo.
Jei kalbėsime apie mitybą, tai mano metodu siūlyčiau nesivadovauti.Iki šiol man sunku susitvarkyti mitybą,bet bandau… Kaip aš mesdama svorį ją reguliavau? Kas antrą dieną nieko nevalgydavau, kol mano skrandis susitraukė
ir nebegalėjau suvalgyti nei vieno banano. Kodėl taip nedaryti? Atsakymas paprastas. Po tokio nevalgymo, vistiek vieną dieną pratrūksite ir pradėsite šveisti viską iš eilės, kas numestus kg grąžins į vietą, tik padvigubintus. Mano patarimas: valgykite viską, tik ne saldumynus. Saldumynus galima keisti džiovintais vaisiais, jei nemėgstate, tai medum arba jogurtu. Nors iš tiesų, iki pilnai puikios emocinės ir fizinės būklės, suvalgius porą taip norimų saldainių, pasaulis nesugrius. Tik jokiu būdu tai padarius, nereikia pradėti kimšti tuos saldainius, mąstant, kas viską sugadinau. Ne. Taip nenutiko. O tai ir yra, manau, didžiausia problema, jog truputį nukrypus, pasiduodame, pamanydami, kad viską sugadinome.
Kartais buvo visokių akimirkų. Blogų, gerų. Bet mintyse visad iškildavo tas moto. O be to. Kuo labiau pasiseks pažengti sporte, tuo daugiau jo norėsis. Tuo labiau kils motyvacija. Pamenu, kai pačioje pradžioje dusdavau nubėgusi kelis metrus, kol pavyko nubėgti 10 km. Tai ir buvo ta taip reikiama motyvacija.Pasiekimai.
P.S jei nei vienas iš šių metodų niekaip nepadėjo, siūlau susirašyti tikslus į popierių. Tai irgi padeda siekti tikslo.
Tikiuosi, kad nors truputėlį padėjau. Niekada nenuleisk rankų! Tu -ne viena.
Sėkmės.

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas