diskusijos.jpgDiskusijos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 liep. 20, 2017 21:04:56

VisaiNesvarbu
Registruotas: 2016-10-14
Įrašai: 40

Nes bijau.

Kas aš? Aš žmogus, kaip ir kiekvienas iš mūsų, niekuo neišsiskiriu. Bet man atsibodo. Atsibodo. Atsibodo kiekviena dieną verkti, nors turbūt tam, net nera rimtų priežasčių. Atsibodo manyti, kad esu blogesne už kitus. Kad nesu verta to ir ano. Nors ir nesu išskirtine, nesijaučiu vienoda su visais. Jaučiuosi prastense. Ir negaliu to pakesti. Del to negaliu pakesti savęs. Atrodo, kartais, jau viskas gerai, kad gyvenimas geras, kad turiu draugų, kad kažkam rūpiu, bet ateina vakaras, kita diena, ar kita savaitė, ir vėl manau, kad viskas blogai. Nežinau, kas tai, depresija, paauglystė, ar tiesiog bloga diena. Bet tai kartojasi. Ir kartais būna tiap, kad nebežinai ką daryti. Prarandi visus draugus, nes niekas nenori bendrauti su žmogum, kuris vienu momentu lygtais ir būna linskmas, o kitu, užsisiklendes savyje, liūdnas. Išpradžių draugai nori padėti. Bet kaip jie gali padėti, jei nenori padėti pats sau. Tada jie tiesiog praranda viltį, ir palieka tave. Ir tada, aš kaltinu save. Nors turbūt ir esu kalta dėl to. Esu silpna, ir nesugebu nieko. Taip gyvenimas tik blogėja. Išpradžiu tau atrodo, kad niekam nerūpi, nors turi pilna žmonių kurie tavimi rūpinasi. Bet galiausiai tu prarandi viską ką turėjai, ir tada iš ties supranti, kad esi vienas. Ir kad tai tavo kaltė. Supranti, kad niekada nebebus taip,kaip buvo. Ir dabar aš suprantu. Bet suvokimas, tik dar labaiu žudo. Žudo iš vidaus. Kai supranti, kad nesugebi padaryt nieko teisingai, tada ir nebenori daryti nieko. Tada prarandi visą pasitikėjima savimi, tau sunku kalbeti ar daryti kažką,nes bijai, ką agalvos kiti, nes tai pasidaro per daug svarbu, tad neini niekur, užsisklendi savyje. Bandau su tuo kovoti, bet visada grįžtu ten pat, kur ir pradėjau. Bandau išsipasakoti, juk žmones tik ir pataria, papasakok tam, papasakok anam. Tam momentui, gal ir būna geriau. Bet visada tai grįžta. Atrodo, kad tai pasaka, be galo. Bet pasakos buna laimingos, o tai begaline kankyne. Tu bandai ir bandai, bet tau nepavyskta. Ir visi aplinkiniai taves nesupranta, nes tie kurie to nepatyre, niekada to nesupras. Nežinau, kodel čia rašau, bet bandau kabintis už bet ko, kas padėtų man, gyventi. Nes bijau. Nes nesugebu to įveikti viena.

Redaguotas VisaiNesvarbu (liep. 20, 2017 21:07:07)

Atsijungęs

#2 liep. 20, 2017 22:25:07

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 456

Nes bijau.

Labas, aš taip pat jaučiuosi kaip ir tu. Gal norėtum pabendrauti ?

Atsijungęs

#3 liep. 22, 2017 12:06:03

VisaiNesvarbu

Nes bijau.

Žinoma

Atsijungęs

#4 liep. 22, 2017 12:07:21

Rusnia5

Nes bijau.

Kada tavo gimtadienis, koks tavo zodiako ženklas ? Turi brolių ar sesių, augintinių ?

Atsijungęs

#5 liep. 22, 2017 12:08:28

VisaiNesvarbu

Nes bijau.

Na, mano gimtadienis rugsėjį, tad esu mergelė, turiu brolį ir du šunis O tu?

Atsijungęs

#6 liep. 22, 2017 12:35:16

Rusnia5

Nes bijau.

Mano gimtadienis liepą, esu vėžys, neturiu brolių ir sesių, turiu katę ir du degu.

Atsijungęs

#7 rugs. 5, 2017 08:57:30

Karina123456789
Registruotas: 2017-09-05
Įrašai: 1

Nes bijau.

As bijau kuno kulturos,patarkit ka daryti?

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas