diskusijos.jpgDiskusijos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

sunku

•  
    4 votes (100,0%) for: :(

#1 vas. 28, 2015 21:57:22

austeja1593
Registruotas: 2015-02-28
Įrašai: 16

drauges netektis

taigi man 12 metu as is klaipedos . as gyvenu voketyjoj, viena ryta apie 5 valanda as atsikeliau visa ispilta prakato galvojau siaip susilau bet pasirodo kad ne vakara prisedau prie kopiuterio ir sulaukiau zinutes is kitos drauges kad mano drauge partrenke kai ji ejo i mokykla as ispradziu netikejau bet nuejusi i delfi kaip man drauge liepe as perskaiciau straipsni kad tai tiesa as netekau zado ji man buvo tikrai brangi drauge kai
paprasiau kad drauge papasakotu daugiau laukiau verkdama ir sededama liudna kai sulaukiau kitos zinutes kaid ja partrenke ir ji gavo smegenu sutrenkima ir medikai jos nespejo isgelbeti .ir dabar kai gryztu i klaipeda ir nueinu i miesta einu vos ne verkdama nes klaipeda man primena ja

Atsijungęs

#2 kov. 1, 2015 11:22:08

Meda
Registruotas: 2015-02-27
Įrašai: 20

drauges netektis

Zinau, kad skaudu, bet toks jau likimas. Pasistenk galvoti apie ja tik gerus dalykus, arba bandyk pamirsti. Uzjauciu del drauges netekties.

Atsijungęs

#3 rugpj. 3, 2017 14:13:50

Emilija172727272772
Registruotas: 2017-08-03
Įrašai: 7

drauges netektis

Uzjauciu gal kas gali su manim pasikalbeti??

Atsijungęs

#4 rugpj. 3, 2017 16:09:51

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 456

drauges netektis

Emilija, aš galiu

Atsijungęs

#5 rugpj. 6, 2017 01:27:35

Pupa123
Registruotas: 2017-06-11
Įrašai: 28

drauges netektis

As irgi galiu

Atsijungęs

#6 rugpj. 6, 2017 14:04:09

PonasPonaitis
Registruotas: 2017-07-17
Įrašai: 19

drauges netektis

Na neliūdėk kad draugės netekai.. aišku didžiausia užuojauta tau kad taip tau nutiko bet toks jau
gyvenimas

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas