13foto.jpg
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Verslui

 

„Vaikų linija“ veikloms paramą gauna iš įvairių valstybinių, tarptautinių institucijų, verslo įmonių ir privačių asmenų. Šis bendradarbiavimas remiasi abipuse pagarba, o finansinė parama nesuteikia galimybės kontroliuoti „Vaikų linijos“ veiklas ir neturi įtakos „Vaikų linijos" etikos principams. Todėl svarbu, kad mūsų partneriai sutiktų su „Vaikų linijos“ vertybėmis, jų laikytųsi ir gerbtų. „Vaikų linija“ nebendradarbiauja su partneriais, pažeidžiančiais JT Vaiko teisių konvenciją, „Vaikų linijos“ etikos principus. „Vaikų linija“  nebendradarbiauja su partneriais, kurie gamina, parduoda, naudoja ar remia kitas kompanijas šiose pramonės šakose: ginklų, alkoholio, tabako, pornografijos, lažybų ar azartinių lošimų. 

 

Paramos davėjo, skyrusio ne mažesnę nei 500 EUR finansinę paramą, logotipas su aktyvia nuoroda į rėmėjo svetainę, viešinamas „Vaikų linijos“ svetainėje 1 metus nuo paramos skyrimo. 

 

Kviečiame prisidėti prie „Vaikų linijos“ veiklos! Tai padaryti galite:

 

  • pervesdami pasirinktą sumą į „Vaikų linijos“* sąskaitą internetu arba bet kuriame banko skyriuje

Pavadinimas: VšĮ “Vaikų linija”
Įmonės kodas: 300592971
Atsiskaitomoji sąskaita: LT057300010096612742
Bankas: Swedbank, AB

 * Icon Paramos gavėjo statusą liudijanti pažyma (38,4 KB)

 

  • skirdami tam tikrą procentą nuo savo prekių ar paslaugų pardavimo;

 

  • prisidėdami savo prekėmis / paslaugomis (dėl informacijos apie konkrečius organizacijos poreikius susisiekite žemiau nurodytais kontaktais).

 

 

Mūsų rėmėjai dalijasi bendradarbiavimo su „Vaikų linija“ patirtimi ir prasme: 

 

 

Daugiau informacijos dėl „Vaikų linijos“ rėmimo galimybių

mielai suteiktume el.paštu: sarune@vaikulinija.lt


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI