diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Liudas: „Iš „Vaikų linijos“ gaunu pamokas, kaip suprasti save ir kitą, kaip džiaugtis savo gyvenimu ir kitam padėti džiaugtis savuoju. Patiriu jausmą, kad darau prasmingus darbus ir kad kažkam padedu užaugti Žmogumi.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 vas. 26, 2017 12:36:59

monika882
Registruotas: 2015-08-01
Įrašai: 121

Tikiuosi kasnors supras

Sveiki. Man 16 metų. Esu gan draugiškas žmogus. Mėgstu kitiems padėti, svajoju tapti vaikų linijos konsultante. Mano gyvenimas nėra rožėmis klotas. 8 klasėje patirdavau žiaurias patyčias. Pagaliau jų nebėra. Nuo pat pradinių klasių aš buvau viena. Atėjusi į 9 klasę buvau iš pat pradžių susiradusi kelias drauges, mano svajonė išsipildė, tačiau nežinau kodėl, jos mane atstūmė. Dabar vėl esu viena. Praradau viltį dar kadanors gyvenime patirdtį džiaugsmą kokį patyriau susiradusi kelias drauges. Iš nevilties pradėjau pjaustytis. Nes tik taip aš galėjau nuraminti emocinį skausmą. Tačiau bėgant laikui aš sustojau save žaloti. Bet vis dar svarstau apie savižudybę, tačiau aš to neišdrysčiau padaryti, nes labai myliu savo šeimą. Esu labai užsidariusi. Patyčios gali kilti ir nuo mokytojų, nes patyčioms tęstis skatino mokytojai, kai ko nors paklausdavo aš neatsakydavau ir pradėdavo visokiais žodžiais mane vadinti. Mokytojai taip pat gali išprovokuoti patyčias, nes jie kartais nenorėdami visai įžeisti pasityčioja, o vaikai supranta taip kaip pasijuokimą iš kito asmens. Ir matydami ką daro mokytojai pradeda ir patys taip elgtis. Gal vis dėlto pradėkime žvelgti ir į mokytojus, ką jie daro. Yra ir tokių mokytojų grupelė kurie mato kas vyksta klasėje, tačiau nieko nedaro. Visdėlto, jie turėtų sustabdyti patyčias. Ir neleisti joms tęstis. Nejaugi jiems nesvarbu kito žmogaus likimas? Gal būt tas žmogus kęsdamas patyčias parėjęs namo labai verkia, ir net svarsto apie savižudybę? Manau jei matome vykstančias patyčias reikėtų imtis veiksmų, nes vėliau gali būti per vėlu. Pradėkime stenktis dėl kitų gerovės juolab jei matome, kad žmogui kažkas negerai, nenueikime nuo jo, nenusigręžkime, padėkime jam paklauskime kas negerai. O ne atsukime jam nugarą. Gal būt išsikalbėjimas jam padės ir jis neatims sau gyvybės. Gal būt jis jausis šiek tiek laimingesnis išsikalbėjęs ir suprastas. Manau reikia Lietuvoje sukurti tokį pastatą į kurį galėtų ateiti visi patiriantys patyčias, ten susirasti draugų, bendraminčių.

Atsijungęs

#2 vas. 26, 2017 12:57:06

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 429

Tikiuosi kasnors supras

Labas. O del ko tave atstumia ? Del to, jog esi “plona” ar “stora” ? Atleisk, nenoriu izeisti, tesiog nenoriu perdaug izeisti.

Atsijungęs

#3 vas. 26, 2017 18:44:15

monika882

Tikiuosi kasnors supras

ne aš nesu nei per plona nei per stora, aš tiesiog kitaip mastau. Aš į gyvenimą žvelgiu kitaip

Atsijungęs

#4 vas. 26, 2017 20:14:59

Rusnia5

Tikiuosi kasnors supras

Jeigu gali, po pamoku rytoj parasyk, del ko jie tave atstume ta diena. Man idomu.

Atsijungęs

#5 vas. 27, 2017 18:03:18

monika882

Tikiuosi kasnors supras

Na mane jos atstumė nes pasakė kad atseit esu prielipa. Nu nemanau kad tokia esu. Esu kaip ir visi žmonės, mėgstu bendrauti, jos mane atstūmė. Aš nuo jų atsiribojau, nes išgirdusi tokius žodžius man buvo skaudu. O jos vietoi to kad manęs atsiprašytų, pradėjo vadint dar visokiais žodžiais. Dėlto aš esu įskaudinta labai. Ir praradau viltį kadanors susirasti draugų. Beje mokykloje kaikurie mokytojai taip pat dergiasi iš vaikų aišku tai labai keista, bet yra kaip yra. Ir svarbiausia kad visi tyli, joks vaikas nesiema priemonių kad tokius mokytojus išvis išmest iš darbo reikėtų

Redaguotas monika882 (vas. 27, 2017 18:03:41)

Atsijungęs

#6 vas. 27, 2017 19:47:30

Rusnia5

Tikiuosi kasnors supras

Na, nezinau ar cia geras pasiulymas, bet kai ka sugalvojau.
Jeigu jos vel sakys, jog esi prielipa ar kazkaip panasiai, tai tu atsikirsk:
visai kaip tu(jus abidvi).

Atsijungęs

#7 vas. 28, 2017 15:48:09

saulele
Registruotas: 2017-02-28
Įrašai: 1

Tikiuosi kasnors supras

man taipat taip yra ir nezinau ka daryti bet as tave uzjauciu

Atsijungęs

#8 kov. 1, 2017 14:25:33

monika882

Tikiuosi kasnors supras

Labai ačiū Saulele, manau galėtum kam nors mokytojai, socialinei pasakyti apie tai. Aišku draugauti, jei žmogus nenori taip pat nepriversi. Bet normaliai , mandagiai bendrauti turi visi, ir jeigu yra kasnors netaip turėtum pasakyti kam nors. Nieks neturi teisės tavęs atstumti. Manau turėtum kamnors pranešti. Rusne, labai ačiū už pasiūlymą.

Redaguotas monika882 (kov. 1, 2017 14:30:52)

Atsijungęs

#9 kov. 1, 2017 21:50:07

Rusnia5

Tikiuosi kasnors supras

Prasom . Jau isbandei, padejo ?

Atsijungęs

#10 kov. 2, 2017 16:39:19

monika882