diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 vas. 27, 2017 21:03:38

TogetherForever0
Registruotas: 2017-02-27
Įrašai: 10

Viskas persikaupe per kraštus...

Sveiki,
Esu įprastas žmogus gyvenantis žemėje bei jaučiantis jausmus. Gyvenime yra skausmo, yra ir gėrio tik jaučiu, kad skausmas tuoj užvaldys mano gyvenimą.. Man niekas nesiseka.. Bent jau taip jaučiuosi.. Vasarą turėjau romaną skambučiai, juokeliai viskas kaip peiliu per sviestą.. Bet bamm staiga viskas sugriuvo.. nesenai gavau jo žinutę kad jis nori su manimo draugauti, bet aš pasakiau kad man reikia laiko.. Turbūt neesmė jei pasakysiu kad jį myliu ir nieko negaliu padaryti, kas vakarą, o net ir dieną apie jį galvoju, kiek nuveikta su žmogumi su kuriuo daugiau nebebendrausiu ;'( …
Galbūt kita problema būtu geriantis tėvas, kuris prisigėres muša mano mama? O jei ir mama išgeria tada ir policijų prireikia.. Pavargau šitaip gyventi…
Taipogi atėjau šiais metais į naują mokyklą, nesijaučiu čia puikiai, nors praeitoj mokykloi geriau nebuvo.. Klasiokės juokauja, tačiau man tikrai tai nepatinka, kai ant kuprinės piešia lytinius organus arba išpaišo maike, o venintėlis prikolas koks gali būti yra susijęs su lytiniu gyvenimu.., 9-toj klasėj maniau žmonės labiau subresta ..
Kitas dalykas galbūt erzina dažnas lankymasis ligoninės įstaigoje dėl nesibaigiančių skausmų ir dusinimo jausmo plaučiuose, kadangi daugelis daktarų nė neranda priežasties.. Ir tai mane erzina nes apsilankius pas juos jaučiuosi lyg nusikaltelė kuri meluoja, nors tai yra netiesa aš tikrai jaučiu skausmus ir t.t.
Aš nežinau ką daryti.. Tiesiog viskas sumautai…
Prašau padėkit man.

Atsijungęs

#2 vas. 28, 2017 16:39:45

As098
Registruotas: 2016-10-11
Įrašai: 3

Labas, noriu pasakyti, kad taip ilgiau tęstis NEBEGALI. Nelabai suprantu, tavo tėtis muša mamą, kartais priereikia policijos, o policijanieko nedaro? Atvažiuoja ir išvažiuoja? Ar tavo mama tiesiog nerašo pareiškimo? Suprantu, yra tokių situacijų, kad pvz jei jūs su mama išsikraustytymėte (jei ten tavo tėčio namas), o po to neturitw kir gyventi. Bet galbūt turite giminių? Pvz seneliai, broliai, sesės ar galų gale artimi ir patikimi draugai? O dėl patyčių yra trys variantai: 1. Ignoruoji 2. Atsikerti 3. Pasakai mokyklos darbuotojams.
Na, o dėl to romano… pirma įsitikink ar jis patikimas. Aš, aišku nemoralizuoju, tik patariu, nes visokių gi būna.
Sėkmės!
PS. Tavo vietoje prašyčiqu mamos, kad ji rašytų pareiškimą.

Atsijungęs

#3 vas. 28, 2017 19:09:01

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 430

Issikviesk socialine darbuotoja, arba eik gyventi kitur, nekentek, pasakyk patikimai mokytojai/ui, ar net direktoriui/ei.

Atsijungęs

#4 kov. 1, 2017 00:31:21

TogetherForever0

Mano mama neraso pareiskimo, pas seneliu gyvent neiseina nes jie dabar abu ligonineje ir tai mazas butas beje taip butas yra mano tevo, be to mama teigia kad ji myli ir as nezinau ka daryt… Policija atvaziavus tik issiveza ji palaiko iki ryto ir viskas….

Atsijungęs

#5 kov. 1, 2017 13:57:20

life_hurricane
Registruotas: 2017-03-01
Įrašai: 1

Labas!

Matau, kad tavo gyvenime tikrai yra nemažai skausmo. Skausmo, kurį jaučiu ir aš. Aš žinau, kaip tai sunku, ir kad kartais yra nelengva daryti tam tikrus sprendimus, bet… tu esi šauni! Tu esi šauni nes meti sau iššūkį, ir apie savo problemas nusprendei išsipasakoti kitiems.
Girdėjau, kad tu myli žmogų, kuris nori su tavimi draugauti. Tai yra gan gerai, bet, ar tu jį gerai pažįsti? Ar vėliau neteks gailėtis, kad su juo išvis bendravai? Ir ar išvis jis su tavimi nori draugauti, nes myli tave, ar tik iš principo? Šį sprendimą reikia gerai apmąstyti, nes aš patyriau panašią situaciją, tik ne su antrąja puse, bet su savo buvusiais geriausiais draugais… Tad pirmiausia gerai apmąstyk visa tai, o paskui tik atsakyk.
Dėl tėvų… Pirmiausia, patarčiau pabandyti persikraustyti pas senelius, bet, kadangi jie yra ligoninėje, tai galbūt kokioms kelioms dienoms išvyk pas savo draugę, pusseserę, ar kitas gimines… Taip pat patarčiau kreiptis pas socialinę pedagogę, ji tikrai tau padės šiuo klausimu, ir ne tik tau, bet ir tavo mamai… Taip pat pabandyk pasikalbėti su mama, tik kalbėkis, kai ji bus blaiva. Taip pat, jei kalbėsi su mama, stenkis, kad nebūtų tėvo, kad nebūtų daugiau problemų…
Na, dabar dėl mokyklos. Kad ir kaip tu stengtumeisi, yra maža tikimybė, kad rasi mokyklą, kurioje nebus patyčių, ir kitokių kvailionių. Taip yra visoje Lietuvoje, tik vienur pastebima labiau, kitur mažiau. Tad tiesiog, stenkis susirasti kokią nors draugę, ir kuo mažiau laiko praleisk su klase (arba gali atvirkščiai - galbūt tu tapsi įdomesnė, bet čia yra rizika).
Na dėl ligos… Man kažkada buvo lygiai tokia pati problema… Man nustatinėjo šią ligą gal 5-6 metus, kol galiausiai išsiaiškino, kad pagrindinė problema buvo stresas, per didelė įtampa ir nedidelė depresija… Aš nesu tikras, kad tai gali būti kažkas panašaus, bet… pabandyk pasikalbėti su šeimos gydytoja, ar nebūtų galima apsilankyti pas psichiatrę… O ši, tau ne tik galbūt nustatys ligą, bet tikrai padės su visomis šiomis problemomis
Aišku, nemanau kad padėjau tau, tad, jei reikės kokios pagalbos, rašyk, pasistengsiu padėti

M.

Atsijungęs

#6 kov. 1, 2017 15:21:30

TogetherForever0

Aciu, del to draugo bendravau su juo visa vasara, vakar kartu zydavom na su daugiau zmoniu dar ir gale pasilikau su kitu berniuku tada ejom ir gavosi kad sutikom dar viena zmogu, kuris begalo domisi manimi ;d ir tai atrodo gan keista, nusprendziau neskubeti. Del tevu, bijau pasipasakot socialinei nes tokiu atveju suzinotu visi draugai apie sia situacija nors 2 jau zino, nes jais pasitikejau. O isvykti lyg ir nera kur, sese siule pas ja i Vokietija bet as negaliu tiesiog jei as twn gyvenciau atsiribociau nuo draugu, mamai kiltu didesnis pavojus, o ir pati neramiai jausciaus.
Del streso gali buti, man viena gydytoja israse vaistus nuo streso, bet vistiek jie nepadeda.. o pas psichologe, as tiesiog bijau kad ji kazkam papasakos.. Nejauku man ;\

Atsijungęs

#7 kov. 1, 2017 21:53:39

Rusnia5

TogetherForever0, labas, norejau paklausti, ar tu gyveni vilniuje ?
Jei taip, galeciau parekomenduoti viena psichologe, kuriai as tiek DAUG paslapciu pasakiau, ir ji niekam ju nesake, net mano mamai.

Atsijungęs

#8 kov. 2, 2017 10:28:07

TogetherForever0

Hmh.. Gaila bet Klaipedoj ;\

Atsijungęs

#9 kov. 2, 2017 18:14:21

Rusnia5

Oi, kaip gaila Na, bet siaip, pabandyk eiti pas keleta psichologu ir pabendrauti tokiais ramiais klausimais. Ir paziurek - gal su vienu psichologu/e priartejai, gal tau ji labai patiks ?
Kadangi mano mokykloje yra psichologe ir jos pamoka, tai as su ja labai daug bendrauju, as pas ja pradejau lankytis del pykciu su mama. Dabar as jai net buvau isdrysus pasakyti apie savizudybe.
Kai buvau maza, gal 8 metu, mano mama buvo vedusi mane pas psichologe, kuri siulesi pas ja lankyti. Bet kadangi as ja ppazinojau tik 1-2 dienas, as nesutikau. Man reikia laiko, norint susibendrauti su zmonemis. Pvz. sestoje klaseje turejau priese, kuria vis skusdavau ir pns. . Siemet mes su ja geriausios drauges.
Jeigu nerasi tinkamo psichologo, galeciau tavo klausimus perduoti savo psichologei, ir ji galetu tau juos atsakyti

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas