diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 bal. 23, 2017 21:05:10

EverybodyIgnores
Registruotas: 2017-03-09
Įrašai: 37

Patevis.

Sveikos,mano drauge nedryso rasyt i diskusijas taigi paprasysiu pagalbos uz ja ;( . Mano drauges tetis yra issiskyres su jos mama ir bla bla joos mama turi sugyventini aka patevi.tas patevis labai prie jos priekabiauja kaip cia pasakius….dauzo per sikna,papus. viena kart kai buvau pas ja jos patevis buvo atsineses kaip ir lele nuoga(kur pardese buna rubai uzdeti)ir praadejo sakyt (drauges vardas) papai cia,sikna.viena kart kj buvau pas ja kaime ji viska mociutei pasake o ta mociute pasake tam pateviui kad nelystu ji pasake man kad kai gryzo jis nusirenge buvo tik su triusikais ir sake jai rengtis(vos neisprievartavo) bet spejo ateit jos mama.MES NEBEZINOM ABI KA DARYT,GALVOT JOS MAMA JO BIJO NES JIS KAAI BUNA PRIGERES GALI IR TRENKT…LABAI PRASSOM PAGALBOS . AATSAKYKIT PRASAU!

Redaguotas EverybodyIgnores (bal. 23, 2017 21:07:25)

Atsijungęs

#2 bal. 23, 2017 21:32:12

Hanzo
Registruotas: 2016-12-17
Įrašai: 6

Patevis.

Manau laisvai galite kreiptis į Vaikų teises. T.y. jiems paskambinti.
Be to, patarčiau kiek galima dažniau pasistengti būti kartu su drauge. Tačiau jei yra kambarių su rakinamom durim - patarčiau ten pasibūti ir užsirakinti, kad nelystų prie tavo draugės.
Jeigu tavo draugė turi šiek tiek drąsos, tegul pabando nufilmuoti ar įrašyti (jei sako kokių nešvenkių žodžių) tokį panašų į priekabiavimo elgesį ir kreiptis į policiją.
Na ir nežinau.. Jei jis gąsdina tavo draugę, pakviesk ją pas save nakvoti ar pas močiutę tegul ji važiuoją, ar kaip dar..

Redaguotas Hanzo (bal. 23, 2017 21:34:01)

Atsijungęs

#3 bal. 24, 2017 10:32:03

EverybodyIgnores

Patevis.

Dekui uz atsakyma .Vaiku teises galetu ja atimt is seimos,o mes to tikrai abi nenorim .Bunu visad kada galiu bet jos mama jai labai anksti liepe pareiti…Bando filmuot bet kiekviena karta pamirsta pasiimti telefona.Jos mama neleistu jai nakvot pas mane,o mociute toli gyvena

Atsijungęs

#4 bal. 24, 2017 17:10:50

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 430

Patevis.

O tavo mama nenorėtų jos įsivaikinti ? (Žinau, nesamonę pasakiau, atsiprašau)

Atsijungęs

#5 bal. 25, 2017 17:41:49

EverybodyIgnores

Patevis.

Mano mamai labai daug dokumentu reik pildyt…tai nemanau

Atsijungęs

#6 bal. 30, 2017 20:57:52

Hanzo
Registruotas: 2016-12-17
Įrašai: 6

Patevis.

Klysti, vaikų teisės turi galimybę priteisti paliepimą (ar kaip ten vadinasi) tavo patėvui nesiartinti prie tavęs jeigu jis išdarinėja tokius dalykus. Net ir teismas gali neprileisti tavo patėvio prie tavęs, bet turi prabilti mergyt. ^^ Rašau iš patirties, nes mano pačios šeima nėra tokia, kokia norėtūsi, kad būtų.

Atsijungęs

#7 geg. 2, 2017 13:17:36

EverybodyIgnores

Patevis.

Dekui uz atsakymus :33 mano drauge jau pasake psichologei viska ir vaiku teises viska zino.

Atsijungęs

#8 geg. 2, 2017 16:33:51

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 430

Patevis.

Kokia dabar situacija tavo drauges seimoje ?

Atsijungęs

#9 geg. 14, 2017 23:28:55

EverybodyIgnores

Patevis.

Rusnia5
gali but kad grys i seima ji

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas