diskusijos.jpgDiskusijos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 geg. 14, 2018 01:12:13

Vaiku_linija

Vieniša ir nebežinanti

@VisaiNesvarbu Tikrai taip! Vaikų Linijai labai svarbu, kad tai būtų saugi ir anonimiška erdvė, kurioje galima dalintis viskuo. Skelbiant informaciją apie save, tai nebėra anonimiška ar saugi vieta žmogui, kuris tai paskelbė. Žinutes galima susieti su kontaktais ir panaudoti vartotojo informaciją prieš jį. @705434 Tikiu, kad tai gali erzinti, tačiau saugumas ir privatumas viena iš pamatinių Vaikų Linijos nuostatų.

Atsijungęs

#2 bal. 6, 2018 00:41:09

VisaiNesvarbu

Vieniša ir nebežinanti

Manau tai del vaiku rasanciu cia privatumo ir teisiu. Nes nemanau kad tu noretum kad kazkas suzinotu apie tai ka tu cia rasai.

Atsijungęs

#3 kov. 25, 2018 19:02:37

705434

Vieniša ir nebežinanti

Aš mielai su tavimi draugaučiau, bet Vaikų linija neleidžia skelbti savo asmeninių duomenų. O ar tavęs tai nenervina?

Atsijungęs

#4 bal. 28, 2017 23:27:17

Rusnia5

Vieniša ir nebežinanti

Na, manau jog visų pirmą susirastum naujų draugų. Jeigu matai, kad prie tavęs labai dažnai stovi koks nors vaikas, tai jijį užkalbink, gal jis drovisi tave užkalbint bent nori draugauti.

Atsijungęs

#5 bal. 28, 2017 23:09:55

VisaiNesvarbu

Vieniša ir nebežinanti

Aš irgi bailė, manęs irgi jau nebebūtų senai. Išties tai tiesiog noriu,kad kažkas papasakotų, kaip lengviau viską ištvert ir nepadaryt kažko kvailo

Atsijungęs

#6 bal. 28, 2017 22:52:08

Rusnia5

Vieniša ir nebežinanti

Labas. Iš dalies, gal ir žinau koks tas jausmas. Aš taip jaučiuosi bendravime su mama. Nuo draugų mokykloje stengiuosi atsiriboti, nes tiesiog nebenoriu bendravimo. Turiu kelis draugus, su kuriais normaliai galiu iki vėlumos susirašynėti, na ir kas, kad prabūsiu su juodais paakiais - vis vien nuo streso irgi juodi paakiai atsiranda .
Man streso yra daug, ypač prieš miegą. Dėl verkimo - aš irgi jaučiuosi liūdnai, bet negaliu verkti, nes nebemoku.
Aš irgi tikriausiai vasarą neturėsiu ką veikti, nes būsiu namie, na nebent išskyrus kelias dienas.
O ar tu galvoji apie savižudybę ? Jei taip, tai ar dėl šitų priežasčių, jog esi vieniša ir nemylima ?
Tu gali tai pakeisti. Jeigu “draugai” tave paliko, vadinasi jie buvo netikri draugai. Aš irgi vaidinu, jog man viskas gerai. Sakau bajerius draugams ir juos juokinu, nors kai psichologė praeina pro mane aš vis sustingstu iš liudesio ir laukiu kol ji mane pasikvies pasikalbėti. Taip, galėčiau jai pasakyti jog man reikia išsikalbėti, bet negaliu, ji dabar turi su keliais žmonėmis pasikalbėti apie mane. Bijau. Aš visko bijau. Jeigu nebučiau tokia bailė, jau metai, kaip manęs nebūtų šitame pasaulyje. Esu per daug gera. Nežinau ką daugiau pasakyti, jei nori, paklausinėk manęs, man patinka atsakynėti į klausimus.

Atsijungęs

#7 bal. 28, 2017 22:29:04

VisaiNesvarbu

Vieniša ir nebežinanti

Sveiki.. Kažkada turėjau, o t.y. neseniai, turėjau geriausią draugę, vaikiną, ir pilna kitų draugų, viskas buvo puiku. Jaučiausi mylima, saugi, pasitikinti savimi. Viskas buvo puiku, pagaliau galėjau šypsotis, ir ištikrųjų būti laiminga. Ir buvau kurį laiką. ir viskas tuomet turėjo pasibaigt. Pirma susipykau su draugė.Su geriausia drauge. Su kuria praleidau visa savo gyvenimą. Susipykau, nes naujieji draugai reikalavo laiko, kurį ankščiau leisdavau su ja. Na taip viskas su ja ir pasibaigė. Nesijaudinau labai, turėjau kitų draugų. Buvo liūdna ir pns. Bet dar nebuvo blogai. Ir tada, aš išsiskyriau su vaikinu. Ir viskas. Nebesijaučiu pasitikinti savimi. Visas gyvenimas lyg subyrejo. Praradau visus žmones, kurie mane mylejo ir manimi rūpinosi. Jaučiuosi vieniša. Nebežinau kaip gyventi. Pries akis vasara, nežinau ką turėsiu veikti, kai esu viena.Be draugų. Jaučiuosi vieniįa, nemylima. Ir nebežinau ką daugiau daryti. Kaip viską išgyventi? Sunkiai ir taip gyvenau. Ir kai jau viskas buvo tobula. Viskas sugriuvo. Toks jausmas, lyg bučiau niekam nebereikalinga. Lyg bučiau niekas.Pamiršta. Kaip viską išgyventi? Kaip? Nes galiu tik verkti. Verkti ir verkti. Liudėti. Ir vaidinti, kad viskas gerai.

Atsijungęs

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

• Paveiksliukas - euro.jpg
    • JRD.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
    • Paveiksliukas - WU_Foundation.jpg
    •  Dabar logotipas