diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 bal. 12, 2017 00:19:30

VIENASPLIUSDU

kai dėl skyrybų mama gyvena kitur negu tėtis

Sveki. Mano tevai issikyre jau labai seniak tik man gimus mano mama gyvena su manin mano tevas gyvena Amerikoje matemes prie 2 metus vasara jis visiskai nemoka bendrauti galima sakyt, pabuvom 10 - 15 minuciu ir oer jas mes nieko nenuveikiame tiesiog jis kiap visada klause savo klausimu keliu: kaip laikaisi?kaip mosklai? Kaip sportas? Daugiau jis neturi klausimu. Jis mane anksciau papidkinedavo daiiktais ir iki siol jis galvoja jei man kazka nupirks ir oadovanos bus pats geriausias nors taip net nera. Sia vasara jis planuoja atvaziuoti bet jis visada man meluoja, nes turbut jis neatvaiziuos kaip visad ir visa laika esu apgaudinejama ir tas mane nervuoja ir zemina labai. Ir man tikrai buna ir deoresijos ir liudesiai del to, o pats nemaloniausias dalykas kada prie taves orieina klasioke ir kazka pasakoja apie savo teti ir pns, o tu zinai, kad tavo tetir net negali tau per skaipa parasyti vienos zinutes ar susiskambinti su tavim. As nezinau kodel, bet man yra viltis vistiek, kad kazkada jis pasitaisys taprasme realiai as save tsg visa laika apgaudineja, viltis yra jam nors jis tiek padares negero nesveikai daug ir as visada kai depresuoju rekiu ir saukiu kodel man taip atsitiko kodel butent man ir kas mane taip nubaude,kad butent taip.. as daznai jo labai noriu, bet as nirko negaliu pakeist. Tai klausimas:ka man daryt, kad nors su juo geriau tysius palaikyt ir pns?

Atsijungęs

#2 gruod. 21, 2016 15:10:12

saulesaulele

kai dėl skyrybų mama gyvena kitur negu tėtis

tau sunku

Atsijungęs

#3 gruod. 15, 2016 18:42:01

Vaiku_linija

kai dėl skyrybų mama gyvena kitur negu tėtis

viltyte1
Sveiki , mano tevai skiresiDėl to aš save kaltinu aš dėl vsko kalta As esu negrazi stora ir t..t As bijau kalbeti su tėvais nežinau kodėlBandziau save dusinti bet kartais sudreba rankos Ir negaliu nieko daryt as save zaloju as bijau saves

Suprantu, kad išgyveni sudėtingą laikotarpį, todėl džiaugiuosi, kad nelieki viena su sunkiomis mintimis ir daliniesi savo jausmais. Tai yra labai svarbu. Savęs žalojimas gali suteikti tik laikiną palengvėjimą, nes trumpam sumažina vidinį skausmą, todėl vertėtų paieškoti saugesnių ir veiksmingesnių būdų, kaip išsilieti. Daugelis žmonių gyvenime turi sunkių etapų, todėl tuomet yra svarbu sulaukti pagalbos. Noriu padrąsinti tave kreiptis psichologinės pagalbos – psichologą gali rasti mokykloje arba poliklinikoje. Arba gali paskambinti į Vaikų liniją 116 111, kur gyvai galėsi aptarti sunkumus ir galimas išeitis.

Redagavo Vaiku_linija (gruod. 15, 2016 18:43:07)

Atsijungęs

#4 gruod. 11, 2016 20:21:54

Marija@

kai dėl skyrybų mama gyvena kitur negu tėtis

Suprantu tave mano tėtis irgi gyvena kitur.. Su juo susitinka i metus du ar tris kartus… Kai Atsisveikinimas su juo Man ima bireti asaros, bet snegiuos to neparodyti.

Atsijungęs

#5 gruod. 9, 2016 19:17:57

viltyte1

kai dėl skyrybų mama gyvena kitur negu tėtis

Sveiki , mano tevai skiresi
Dėl to aš save kaltinu aš dėl vsko kalta
As esu negrazi stora ir t..t
As bijau kalbeti su tėvais nežinau kodėl
Bandziau save dusinti bet kartais sudreba rankos
Ir negaliu nieko daryt as save zaloju as bijau saves

Atsijungęs

#6 liep. 11, 2015 16:58:27

Ewelina

kai dėl skyrybų mama gyvena kitur negu tėtis

Sveika,rašai laišką ,jog tavieji tėvai išsiskyrė.Visiems tenka patirti tokių sunkumų. Tad,gali pasikalbėt su mama.Pasakyt jai,kad šeima turi būti kartu,O tavo šeimos dalelė tėtis.Jeigu nuspręsi tai padaryt. Linkiu tau stiprybės ir daug,daug drąsos.. Tegu tau pavyksta.Jeigu nieko neišeis ,rašyk.

Atsijungęs

#7 liep. 11, 2015 16:57:40

Ewelina

kai dėl skyrybų mama gyvena kitur negu tėtis

Sveika,rašai laišką ,jog tavieji tėvai išsiskyrė.Visiems tenka patirti tokių sunkumų. Tad,gali pasikalbėt su mama.Pasakyt jai,kad šeima turi būti kartu,O tavo šeimos dalelė tėtis.Jeigu nuspręsi tai padaryt. Linkiu tau stiprybės ir daug,daug drąsos.. Tegu tau pavyksta.Jeigu nieko neišeis ,rašyk.

Atsijungęs

#8 liep. 10, 2015 20:13:36

Ewelina

kai dėl skyrybų mama gyvena kitur negu tėtis

IŠSIPASAKOK MAMAI ,pabandyt kažkaip tai sugrąžinti juos atgal.

Jei nori klausimo kaip?


rAŠYK.

Atsijungęs

#9 liep. 8, 2015 22:07:41

Ajajaj

kai dėl skyrybų mama gyvena kitur negu tėtis

Meskute mazute
Tikrai tave suprantu. Nesu to patyrusi bet suprantu kaip tai skaudu. Vien is tavo pasakojimo suprantu kaip jautiesi. Jai jau neiseina pasikalbeti su mama ar teciu gal tavo mociute zino tiesa? Pabandyk paklausti jos. Gal pades… Labai uzjauciu kad neturi draugu. Esu tai patyrusi. Jei noresi pasiguosti parasyk man.

Atsijungęs

#10 saus. 27, 2015 20:22:43

monster

kai dėl skyrybų mama gyvena kitur negu tėtis

sveiki.mano mama su teciu yra isiskyre . jie gyvena atskirai. as gyvenu su mama tetis isvyko kai man buvo vieneri. jis gyvena londone. as jo nemacius tris metus . kai paskutini karta ji maciau tai buvo dutukstanciai keturioliktu gruodis . tada as su antra seima svenciau kaledas . tada buvo labai graudu nes mano senelis buvo mires. atvaziavo pusbroliai. kaskuria diena vaziavom i picerija,tetis aisku daugiau skyre demesio pusbroliui kuriam irgi yra devini su puse ir man tai nepatiko as vos neapsiverkiau ,mano teta paklause ar viskas gerai as aisku pasakiau taip.jei mano tikruose namuose nebutu buve mamos ir mociutes as buciau griuvus i lova ir verkciau , verkciau, verkciau … paskutine diena mma su teciu bande susitaikiti nu aisku tetis atsisveikinimo proga atsinese sampano ir vyno belekiek . taikes taikes bet viskas baiges kad jie buvo labai nemazai isgeria tetis vaziavo i orouosta ir mama jam visa nakty skambinejo sake pasiimk mane nieko blogo nebus o tetis turejo kita zmona ir vaika kita diena apie tai ji nenorejo sneketi as ir nelindau . viena karta per reklama sake kad DUKROS IMA PAVIZDI IS TEVO . zinote poto as to pavizdzio imti nenorejau net bloga nuo to sakinio buvo

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • JRD.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
  • Paveiksliukas - WU_Foundation.jpg
  •  Dabar logotipas