diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 kov. 28, 2014 18:46:18

adriana
Registruotas: 2014-03-26
Įrašai: 11

kai dėl skyrybų mama gyvena kitur negu tėtis

eik tu! neklausyk savo mociutes! vaikai nera kalti, kad jo tevai nesutaria! tai tavo tevu problema. gal jie netinka vienas kitam kaip ugnis vandeniui. zinau, bus sunku susitaikyti, bet priprasi. arba tau taiiiip paaaaasiseks kad tavo tevai SUSITAIKYS!!! nu bent jau mano susitaike. gali paskatinti tevus. bet i mociute nekreipk demesio. ka galejai padaryti kad jie susipyktu? tikrai nieko. ar tetis su tavim gerai elgiasi? nesaukia ant taves? jeigu ne tai gerei. nebijok, po truputi susitaikysi su tuo, priprasi. arba, IVIKS STEBUKLAS IR VEL BUSITE VISI KARTU!

Atsijungęs

#2 geg. 18, 2014 18:19:30

Lukas2002
Registruotas: 2014-04-14
Įrašai: 30

Nu jo baisu

Atsijungęs

#3 geg. 18, 2014 18:20:35

Lukas2002
Registruotas: 2014-04-14
Įrašai: 30

Ir Tu susimastyk ADRIANA KĄ ČIA PRIŠNEKĖJEI VAIKUI

Atsijungęs

#4 spal. 12, 2014 20:39:01

eleonora112
Registruotas: 2014-09-30
Įrašai: 13

Man labai taves gaila!! Net neturiu nekokiu patarimu bet as taip nesupratau tai mama ir tetis nesutavim gyvena?

Atsijungęs

#5 saus. 19, 2015 21:12:19

Beta...
Registruotas: 2015-01-19
Įrašai: 4

Pabaisiuk,supranti tav,mano tėtis man atsiunčia ką nors o taip jis neatsiliepia nei į mano skambučius,man labai skaudu,o tau patarimu nekreipti į tai dėmesio ,pamatyti jis viena dienabpradės su tavim bendrauti labai daug,gal net jis tau atsibos

Atsijungęs

#6 saus. 22, 2015 19:07:51

Houlyn
Registruotas: 2015-01-22
Įrašai: 18

Pabaisiuk pasakyk viska mamai ji tikrai tau pades

Atsijungęs

#7 saus. 27, 2015 20:22:43

monster
Registruotas: 2015-01-27
Įrašai: 1

sveiki.mano mama su teciu yra isiskyre . jie gyvena atskirai. as gyvenu su mama tetis isvyko kai man buvo vieneri. jis gyvena londone. as jo nemacius tris metus . kai paskutini karta ji maciau tai buvo dutukstanciai keturioliktu gruodis . tada as su antra seima svenciau kaledas . tada buvo labai graudu nes mano senelis buvo mires. atvaziavo pusbroliai. kaskuria diena vaziavom i picerija,tetis aisku daugiau skyre demesio pusbroliui kuriam irgi yra devini su puse ir man tai nepatiko as vos neapsiverkiau ,mano teta paklause ar viskas gerai as aisku pasakiau taip.jei mano tikruose namuose nebutu buve mamos ir mociutes as buciau griuvus i lova ir verkciau , verkciau, verkciau … paskutine diena mma su teciu bande susitaikiti nu aisku tetis atsisveikinimo proga atsinese sampano ir vyno belekiek . taikes taikes bet viskas baiges kad jie buvo labai nemazai isgeria tetis vaziavo i orouosta ir mama jam visa nakty skambinejo sake pasiimk mane nieko blogo nebus o tetis turejo kita zmona ir vaika kita diena apie tai ji nenorejo sneketi as ir nelindau . viena karta per reklama sake kad DUKROS IMA PAVIZDI IS TEVO . zinote poto as to pavizdzio imti nenorejau net bloga nuo to sakinio buvo

Atsijungęs

#8 liep. 8, 2015 22:07:41

Ajajaj
Registruotas: 2015-07-08
Įrašai: 2

Meskute mazute
Tikrai tave suprantu. Nesu to patyrusi bet suprantu kaip tai skaudu. Vien is tavo pasakojimo suprantu kaip jautiesi. Jai jau neiseina pasikalbeti su mama ar teciu gal tavo mociute zino tiesa? Pabandyk paklausti jos. Gal pades… Labai uzjauciu kad neturi draugu. Esu tai patyrusi. Jei noresi pasiguosti parasyk man.

Atsijungęs

#9 liep. 10, 2015 20:13:36

Ewelina
Registruotas: 2015-07-09
Įrašai: 19

IŠSIPASAKOK MAMAI ,pabandyt kažkaip tai sugrąžinti juos atgal.

Jei nori klausimo kaip?

rAŠYK.

Atsijungęs

#10 liep. 11, 2015 16:57:40

Ewelina
Registruotas: 2015-07-09
Įrašai: 19

Sveika,rašai laišką ,jog tavieji tėvai išsiskyrė.Visiems tenka patirti tokių sunkumų. Tad,gali pasikalbėt su mama.Pasakyt jai,kad šeima turi būti kartu,O tavo šeimos dalelė tėtis.Jeigu nuspręsi tai padaryt. Linkiu tau stiprybės ir daug,daug drąsos.. Tegu tau pavyksta.Jeigu nieko neišeis ,rašyk.

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas