diskusijos.jpgDiskusijos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 birž. 9, 2017 15:50:50

Vaikis
Registruotas: 2017-06-04
Įrašai: 3

Emo

Sveiki, nežinau nuo ko pradėti ir ką pasakyti, tiesiog, jau nuo seno žaviuosi emo, nors daugėlis ir yra prieš juos, aš esu už ir noriu tapti viena iš jų,dėl savo norimų pasiketimų pasitariau su mama, nesitikėjau, kad ji mane supras, nes niekad jai neįtinku, jos žodziai 16metų dukrai tebuvo tokie: jei kažkas nepatinka nuomuokis butą ir gyvenk kur nori, nors paklausiau tik vieno klausimo.. Ir ughh kaip galiu būti savimi kai tam nėra sąlygų? Maniau jog tėvai turi palaikyti vaikus, o ne paskui juos visaip vadinti, kad esą satanistai ir pnš.. Tiesiog tai taip nelogiška.. Šnekėjau po kiek laiko su sese, ji nieko prieš, nors yra pilnametė, tačiau nieko pakeisti negali. Ką manot gal prieš mamos valia pasiimti ir pasikeisti? Nes man šiuos namuose nk negalima, tėvai kasdieną geria arba dirba, jie daro ką nori, kodėl aš irgi negaliu?

Atsijungęs

#2 birž. 9, 2017 20:53:38

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 454

Emo

Na, manau jog gali. Visgi tu turi tą norą tapti emo, tai kodėl gi ne.

Atsijungęs

#3 vas. 2, 2018 23:15:06

Elena_P
Registruotas: 2018-01-31
Įrašai: 10

Emo

O kas yra,, EMO''?

Atsijungęs

#4 liep. 8, 2018 23:31:47

vixenbanks
Registruotas: 2018-07-08
Įrašai: 9

Emo

lol tai man atrodo kad tavo tiesiog mama nežino, kas tas emo. Jeigu pati renkies savo rūbus, klausais kokios nori muzikos, tai daryk kaip nori, ko tų tėvu dar klaust? O jeigu tau dar tėvai renka rūbus tai jau kitas reikalas. Taupykis pinigus, von vasara gali eit dirbti ir užsidirbt ir galesi pirktis ką nori. It's not that deep kaip sakoma.

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas