diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Andrius: „Vaikų linija“ – puiki galimybė realizuoti save ir prisidėti prie bendros visuotinės gerovės. Jaučiuosi lyg sugerčiau įvairius skirtingus jausmus ir iš jų gaminčiau kažką naujo – teigiamo ir pozityvaus.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 gruod. 11, 2016 19:09:06

monika882

svoris. atsiliepkit:(

Labas. Suprantu tavo bėdą. Manau tu perdaug pergyveni dėl savo išvaizdos visi mes esame skirtingi. Ir aš manau, kad tikrai nereikia pergyventi dėl savo išvazidos. Išvaizda nesvarbiausias dalykas mūsų gyvenime, mūsų gyvenime svarbiausias dalykas yra draugiškumas, mandagumas, požiūris į gyvenimą, mastymas,padėjimas ir panašiai. Tad manau kad kokie mes bebutume visi esame savaip unikalūs ir tobuli. Nekreipk dėmėsio į savo išvaizą. Manau esi graži. Bulimija yra psichologiniai sutrikimai, kai valgai, o poto graužiesi kad tiek daug valgei ir eini visko išvemti. Patarsiu nekreipti dėmesio ką kiti sako (jeigu sako) visi mes esame skirtingi ir savaip unikalūs tad sėkmės nepergyvenk esi graži

Redagavo monika882 (gruod. 11, 2016 19:10:16)

Atsijungęs

#2 gruod. 11, 2016 15:43:08

AdMiau

svoris. atsiliepkit:(

Zinokite geriau buti stora, o ne kaip as liesa. Man 12 metu sveriu 29-30 kg. Ir mama juokesi kad esu plona(

Atsijungęs

#3 rugpj. 19, 2015 19:20:14

Vavava

svoris. atsiliepkit:(

Nereikia norėti, kad po savaitės jau būtum numetusi 2 kilogramus!!! Gali po vieną į mėnesį. Ramiai, lėtai, nes jeigu greit numeti svorio jis gali greit grįžti.
Nealink savęs baisiomis dietomis. Tiesiog atsisakyk nesveiko maisto, valgyk tris kartus per dieną, stenkis neužkandžiauti, valgyk daugiau vaisių ir daržovių, gerk daugiau vandens. Stenkis daugiau judėti lipti laiptai, o ne liftu , daugiau vaikščioti.
O jei nori sportuoti nedaryk sau per didelių kruvių, nes tai juk gali pakenkti sveikatai.
Siūlau pakalbėti su dietologe.
Ko nedaryk - neišveminėk .
O gal tau nereikia mesti svorio išvis???
Jei nori gali pasitikrinti kmi ( tai galima pasidaryti ir internete). Kmi linkhttp://www.kilo.lt/KMI-kuno-mases-indekso-skaiciuokle?gclid=Cj0KEQjw0tCuBRDIjJ_Mlb6zzpQBEiQAyjCoBm7upMM6S5SPGRJgOgMHXh0-OVqnh-v2XyvYZxLUtyoaAhbx8P8HAQ#
Sėkmės

Atsijungęs

#4 rugpj. 19, 2015 13:15:24

bitute

svoris. atsiliepkit:(

taip manau ta pati kaip ir tu bet man jau per velu o kaip tu susitvarkei su savo beda?

Atsijungęs

#5 rugpj. 19, 2015 13:13:12

bitute

svoris. atsiliepkit:(

labas. pati esu bulimike. pavalgau, jei mazai tai viskas normaliai. o jei negaliu susilaikyti ir persivalgau, tada issivemineju. mano dantys taip pat jau sugadinti… nezinau kaip sau padeti, niekur nerandu palaikymo o pati saves neklausau
labai pykstu ant saves uz savo elgesi bet nieko pakeisti negaliu. neseniai gulejau ligonineje nes buvo pati pradzia nervines anoreksijos , bet mano svoris buvo normalus tiesiog numeciau 8 kg. labai bijjau kad nepereitu i bulimija ir va perejo. to nezino nei tevai nei daktarai visi galvoja kad man viskas normaliai. po savaites paskutinis susitikimas su daktaru. jei jis nieko nepastebes, tai teks paciai kapstytis o tai kad pavyks maza tikimybe nes jau bandziau daugybe kartu bet kelios dienos normaliai ir vel visa savaite kanciu.. nezinau kaip sau padeti. o tau as patarsiu kol dar nevelu, mesk visus vemimus. pradek sveikiau maitintis,mazink porcijas, itrauk daugiau judesio gyvenime. sekmes.

Atsijungęs

#6 liep. 19, 2015 08:02:25

busiuana

svoris. atsiliepkit:(

Čia kaip tik gal į temą, dėl bulimijos. Pati susidūrusi buvau su šia problema ir gailiuosi, kad privedžiau save iki to. Nors dabar jau viskas lyg ir gerai, bet padarinių tikrai liko. Pvz., susigadinau dantų emali - dėl skrandžio rūgščių kurias išeina vemiant, susigadinau savo virškinimo sistemą, bei tai kad labai lengvai supykina- tam užtenka tik pakutenti gerklę - bulimijos įprotis. Patariu niekam nesivelti į bulimijos ir anoreksijos pinkles, nes minus 5kg tikrai nėra verti pasėkmių

Atsijungęs

#7 liep. 17, 2015 15:27:40

Nesjonoityčiok..

svoris. atsiliepkit:(

As tai pat maitinams vidokiais hesburheriais.Bet ne tik reikia venkti svorio..As sportuoju abt baturo.Nepadeda.Jau 3men. … Tai lankysiu baseina po men ir taaop mesiu svorio.Ir tu pabandyk.Bus pràmoga… Gali bandfyti lengvuosius suauguaiuju budus Ba pati pabandysiu.Lauk atsakymo

Atsijungęs

#8 vas. 24, 2013 20:49:08

dzozefina

svoris. atsiliepkit:(

zinojai,kad jei suvalgysi po kiekvieno valgymo po puse greipfruto,per 2 savaites numesi 2kg? beje girdejau kad plaukimas geriausia sporto saka mesti svoriui ir dailinti figurai,vasara ar per atostogas gali begioti lauke (geriausia su drauge ar draugu )kiekviena karta kai tiesi ranka prie sladumynu,cipsu ar pns.,grieztai pasakyk sau NE!,po kiek laiko nebus taip sunku,prie TV sportuok,niekada nepraleisk pusryciu,stenkis daugiau vaiksciot,atrodo visai nereiksminga,bet padeda,svarbiausia pamilti save tokia,kokia esi,o po to dar labiau mylet,kai numesi svorio,nes tu ta padarei,svarbiausia be prizu (saldumynu,tortuku visokiu) SEKMES !!!

Atsijungęs

#9 vas. 20, 2013 16:25:08

Pelyte224

svoris. atsiliepkit:(

Sveiki... Aš sau esu
stora.. Galiu pasakyt kad labai mažai valgau.. Ką man daryt, kaip numest nuo pilvo ???

Atsijungęs

#10 gruod. 2, 2012 17:37:22

molemenule1

svoris. atsiliepkit:(

Ir jeigu tave tai paguos tai galiu pasakyti kad as irgi stambi.

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
  • Paveiksliukas - WU_Foundation.jpg
  •  Dabar logotipas