diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

Diskutuok su bendraamžiais

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų!

Viskas, ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Apklausos

As sukudau bet dar noriu

•  
    1 vote (100,0%) for: Help

As sveriu 35 bet noriu dar numesti nors man 9

Pradžia » Valgymo sutrikimai » As sveriu 35 bet noriu dar numesti nors man 9

39951
rugpj. 28, 2021 00:08:50

Valgyti yra gerai
Nevalgyti yra blogai

Vaiku_linija
lapkr. 4, 2017 20:51:18

labassusa
Man 9 sveriu 35 bet dar noriu numesti pasilpnejau bet jau visai nebevalgau as beto dar vegetare ka daryti jau dabar sveriu 32 kg ka daryti ar valgyti bet negaliu valgyti kaip seniau ka daryti??

Labas. Nuo mitybos priklauso mūsų savijauta, sveikata, išvaizda. Dėl to viena iš taisyklių yra maisto įvairovė,
tam kad organizmas gautų kuo įvairesnės sudeties maisto medžiagų. Tad reiktų valgyti kuo įvairesnį maistą.
Be to, maisto medžiagų poreikis priklauso nuo žmogaus amžiaus, lyties, gyvenimo būdo. Sveikatai palankus maistas yra tas, kuriame yra daug mineralinių ir skaidulinių medžiagų, antioksidantų - ne vien tuščių kalorijų. Dėl to vietoje užkandžių rekomenduojama valgyti daugiau vaisių, uogų ar daržovių.

labassusa
lapkr. 4, 2017 13:37:15

Man 9 sveriu 35 bet dar noriu numesti pasilpnejau bet jau visai nebevalgau as beto dar vegetare ka daryti jau dabar sveriu 32 kg ka daryti ar valgyti bet negaliu valgyti kaip seniau ka daryti??

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

• Paveiksliukas - euro.jpg
    • JRD.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
    •  Active-citizens-fund@4x.jpg