diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Andrius: „Vaikų linija“ – puiki galimybė realizuoti save ir prisidėti prie bendros visuotinės gerovės. Jaučiuosi lyg sugerčiau įvairius skirtingus jausmus ir iš jų gaminčiau kažką naujo – teigiamo ir pozityvaus.“

Diskutuok su bendraamžiais

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų!

Viskas, ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

meilė iš pirmo žvilgsnio

Pradžia » Meilė » meilė iš pirmo žvilgsnio

netikra.sypsena
gruod. 24, 2018 21:14:37

meilė iš pirmo žvilgsnio

jeigu jus gerai sutariat bandykit susitikti ir bendrauti artimiau

velnio_mergyte
lapkr. 10, 2017 20:01:37

meilė iš pirmo žvilgsnio

ar yra tikinčių meile iš pirmo žvilgsnio? nes aš iki šiol netikėjau,bet ir su savo vaikinu kaip tik susitikau iš kart galvojau valandų valandomis apie jį nors mačiau jį tik vieną kart.susipažinau internetu per visiems gerai žinomą facebook ir tikrai viskas ne taip kaip galvojate,nes mes susipažinom per mano drauge kuri jau išsikraustė,bet ji kažkada gyveno šalia manęs ir gerai sutardavom,o dabar tik internetu rašynėjamės tai ir jo,nes ji mane pridėjo į chat grupę,o paskui šarūnas man parašė ir aš kiauras naktis ir dienas rašynėdavaus su juo,bet mes iš pradžių buvom tik draugai,bet nu kaip čia pasakius ,,tik draugais,, nepavadinsi,nes jėzus tie nickname'ai,širdelės,komplimentai ir t.t. tai joa…galiausiai jis man vieną vakarą kai vedžiojau šunį pasiūlė draugaut kai aš rimtai iš džiaugsmo iki dangaus vos nedaskridau po kelių dienų susitikom ir jo tik kame problema (aišku mes nevadinam su šaru to problema,nes jam viskas čia ok ir mano ūgis,metai jo svajonė,nes jam šešiolika,o man keturiolika,o aš jam iki pečių ir sako visi,jog tai labai miela,bet okey) ir patį pirmą kart kai susitikom parūkėm bei pasibučiavom (yess i very bad girl but it's true because my life is not very nice) skamba gan neįtikėtinai,bet tai yra mano gyvenimas ir,kad susidėjau su juo labai džiaugiuosi,nes pagaliau aš įsimilėjau kas nėra labai gerai kadangi jei neturiu galimybių jam parašyti ar nesusitinkam aš verkiu ir t.t. tai va tokia ta mūsų santykių ir susipažinimo istorija tikiuosi čia heiterių nėra

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

• Paveiksliukas - euro.jpg
    • JRD.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
    •  Active-citizens-fund@4x.jpg