diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 lapkr. 10, 2017 20:52:15

velnio_mergyte
Registruotas: 2017-11-10
Įrašai: 17

reik patarimo:P dėl pamcės ir mano santykių

turiu pamotę su kuria visiškai nesutariu ir net nenoriu sutart,bet noriu išlaikyt tą tokį paprastą ryšį,kadbent konfliktų nekiltų tai please rašykit ką daryt kai ji ant manęs rėkia,nes kažkaip siūst toli nenoriu

Atsijungęs

#2 lapkr. 10, 2017 21:07:23

viktorijap
Registruotas: 2016-05-10
Įrašai: 205

Kai ant manęs rėkia aš pradedu juoktis, nes juoktis neuždraus tada bent ir jėgų pykti nebebūna, nors abejoju ar tai bisiems tinka, kitus galbūt gali suerzinti

Atsijungęs

#3 lapkr. 11, 2017 01:13:12

TarpZvaigzdziu
Registruotas: 2017-11-03
Įrašai: 199

Pasikalbėk su ja, išsiaiškinkite kliūtis, kylančias jūsų bendravime, tiesiog, bandykit užmegzti artimesnį ryšį. Nesistenk apsimesti ta, kuriai neva nerūpi niekas, kuriai nieko nereikia ir kuri nieko nenori. Galbūt pasistenk ir pati būti šiltesnė jos atžvilgiu, jeigu ir ji parodo šiltesnius jausmus, emocijas. Nuo to kuriamo “blogiukės” įvaizdžio santykiai tikrai nepagerės.

Atsijungęs

#4 lapkr. 12, 2017 13:10:49

velnio_mergyte
Registruotas: 2017-11-10
Įrašai: 17

tai,kad ji kalbetis nenori amzinai uzsiemus arba sako neturiu su tavim apie ka kalbet,o tada ir tevui pradeda knist smegenis,kad as neva nenoriu kalbetis tai jo pas ja logikos 0

Atsijungęs

#5 liep. 11, 2018 16:48:54

bandele
Registruotas: 2018-07-11
Įrašai: 1

Taip pat turiu šlykščią pamotę su kuria laiminga apsimest turiu. Tai tave suprantu. O su ja jau gan ilgai išgyvenus. Tad ne viena tokia ištversi. Duosiu patarimą kurį mama davė “Duok kvailiui kelią”. Kitaip tariant kai rėks tai išvisų jėgų stenkis neparodyt, kad tau pita, o ramiu tonu “atsiprašyk”, o nuėjus kur nuošaliau (kaip aš darau) išpeik tai ką norėjai jai už tokį elgesį išsakyt. Taip ji tave gerbt šiek tief pradės ir nesipyksi dažnai.

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas