diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Andrius: „Vaikų linija“ – puiki galimybė realizuoti save ir prisidėti prie bendros visuotinės gerovės. Jaučiuosi lyg sugerčiau įvairius skirtingus jausmus ir iš jų gaminčiau kažką naujo – teigiamo ir pozityvaus.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 rugpj. 14, 2013 20:13:38

Bimbim

patycios is brolio

Manau jis turi problemu, todel taip daro

Atsijungęs

#2 bal. 21, 2013 23:47:41

ligita1997

patycios is brolio

Aš irgi su broliu konfliktuoju jis mane irgi taip vadina, bet aš nekreipiu dėmesio ir jis atstoja tik tau pasakysiu niekada nekelk prieš save rankos, nes tai ne išeitis

Redagavo ligita1997 (bal. 21, 2013 23:47:53)

Atsijungęs

#3 bal. 20, 2013 00:46:06

Puo�eiva Li�tas

patycios is brolio

Nekreip į jį dėmesio. Jam tu būsi nebeįdomi ir jis tavęs nebeapkalbinės JOKIŲ BŪDU NENORĖK MIRTI! Ir aš kažkada to norėjau. Bet suėmiau sava į rankas. Juk viskas dar PRIEŠ AKIS, mergyk! Laikykis!

Atsijungęs

#4 kov. 27, 2013 18:54:33

migluska

patycios is brolio

tu ji irgi taip vadink, o jei ne tai venk jo

Atsijungęs

#5 gruod. 27, 2012 12:10:52

gabijukex

patycios is brolio

As Gabija man 11 as turiu broli jam 16 jis elgiasi bjauriai. Musa mane vadina seis zodziais kaip nevykele daune prasrutele atsilupele duhe psihe .Ka man daryti ? Kaip isvengti jo ? Patarkit ! IR DAR JEI NORIT KAD AS GALECIAU JUMS ISSIPASAKOTI GALIT RASYT CIA ARBA GALITE JUS MAN ISSIPASAKOTI

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas