diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Artūras: „Atvirai galiu prisipažinti, kad nebuvo nė vienos akimirkos, kai būčiau gailėjęsis atėjęs į šiuos kursus“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 saus. 20, 2018 23:12:55

Loraaaa
Registruotas: 2018-01-08
Įrašai: 3

Nebegaliu

Sveiki,man 15metu.
Turiu broli,kuris mane nuo pat mažens skaudina,
Sako kad esu „durna”„nieko nemoku”kad tokios durnes
kaip aš dar nemate,sako kad esu „psiche”.Bet čia dar ne viskas
muša,o kai muša tai tiesiog nebegaliu,daužo su kojomis,
o kai pasakau kad baigtu,ir trenkiu atgal jis taip susinervina
ir meto i mane visokius daiktus.Ir kuo toliau tuo blogiau,
Keikia mane kaip tik gali,žemina taip kad nežinau kur eiti
kur dėtis.Prašau jusu labai patarkite ka daryti,nes pati pradedu
galvoji kad išprotejau,pasidariau durna ir pnš.

P.s broliui 17.

Redaguotas Loraaaa (saus. 21, 2018 16:34:01)

Atsijungęs

#2 saus. 21, 2018 01:25:58

TarpZvaigzdziu
Registruotas: 2017-11-03
Įrašai: 151

Nebegaliu

Sveika, labai džiaugiuosi, kad pasidalinai savo išgyvenimais ir išdrįsai prabilti. Ar esi bandžiusi apie tai pasikalbėti su suaugusiais: savo tėvais, seneliais, ar galbūt kitais artimaisiais?

Atsijungęs

#3 saus. 21, 2018 09:45:45

Loraaaa

Nebegaliu

Bandžiau,su tevais,tam tikra laika viskas nurimo,bet paskui
vel prasidejo.

Atsijungęs

#4 saus. 21, 2018 10:52:48

TarpZvaigzdziu
Registruotas: 2017-11-03
Įrašai: 151

Nebegaliu

Vadinasi bandyk ir toliau, nesitaikstyk su tokiu brolio elgesiu. Ir neklausyk ką jis kalba, tikrai nesi nei durnė, nei “psichė”. Gal pats brolis turi problemų, dėl ko pas jį toks agresyvumas atsirado, tarsi kokia gynybinė reakcija.

Atsijungęs

#5 saus. 21, 2018 16:37:14

Loraaaa

Nebegaliu

Bandysiu pasikalbeti vel su tevais,gal nors kiek aprims.Ačiū

Atsijungęs

#6 bal. 9, 2018 21:32:28

SadGirlFromVilnius
Registruotas: 2018-03-27
Įrašai: 123

Nebegaliu

Loraaa, pokalbis su tėvais tikrai turėtų Tau padėti. Didžiausią darbą, kaip matau atliko TarpZvaigzdziu, bet galbūt ir mano laiškas bus bent kiek Tau naudingas. Minėjai, kad broliui jau 17 metų ir jis Tave skriaudžia. Jeigu ir toliau nesutariate Tu v gali parašyti į šitą forumą. Gali parašytiVaikų linijai laišką arba paskambinti numeriu 116 111. Kiekvieną pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį nuo 18 iki 21 val. vyksta pakalbiai internetu. Taip pat gali savo sunkumus papasakoti žmogui,: kuriuo pasitiki arba nueiti pas socialinę pedagogę.
Sėkmės Tau☺☺☺

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas