diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Rasa: „Vaikų linija“ tapo dalele gyvenimo, kurį stengiuosi visiems kurti laimingą. Smagu čia darbuotis, išgirsti vaiką, kuris prašo pagalbos, suprasti jį, šypsotis kartu su vaiku...“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 saus. 22, 2018 23:03:22

karolina0666666
Registruotas: 2018-01-22
Įrašai: 5

Sportas, kuris mane sugadino

Sveiki, nežinau nuo ko pradėti tad pradėsiu nuo savo būdo. Man 14 metų. Esu gan aukšta 174 cm ir labai nemėgstu savęs. Aš išsiskiriu savo ūgiu ir būdu. Galiu pasakyti, kad esu mušeika. Ne vieną kartą esu trenkusi vaikinui jeigu mane pažemina. Tad manęs pradėjo bijoti. Turiu kelis draugus vaikinus, kurie irgi sako, kad kai kažką nori man pasakyti, visada pagalvoja, nes bijo, kad galiu jiems trenkti. Išties keista, ar ne ? Bet man jau viskas pabodo. Visi laiko mane agresyvia ir neprognozuojama, nors tokia nesu. Tikrai tokia nesu. Tai yra pirma mano problema. Antroji tai yra mano kūno formos. Esu sportiška mergina ir tikrai stengiuosi sportuoti, bet mano šlaunys dar labiau praplatėjo, kaip ir pečiai, kojos tai pat. Esu sau bjauri, nes atrodau kaip berniukas. Turiu jėgos kaip paprastas vaikinas, jog manau netgi daugiau. Žaidžiu tinklinį kuris man patinka, bet paskutiniai mano draugų pasakymai mane skaudino. Jie sakė, kad turiu tiek jėgos jog tai yra dar viena priežastis manęs prisibijot. ‘'Nenorim, kad mus atjungtum nuo vieno smūgio’'. Numojau ranka į jų žodžius, bet aš įžvelgiau tiesą ir tai mane skaudina. Neketinu sustoti sportuoti, bet tokie mano draugų žodžiai neteikia man jokios motyvacijos. Pastebėjau mėlynuojančių strijų sau ant šlaunų, kurios vertė mane sunerimti. Kad ir kaip sportuočiau ar jas masažuočiau jos man nepradings, vasara bijosiu užsidėti šortus ar maudymosi kostiumėlį, nes neturiu pasitikėjimo savimi. Esu aukščiausia iš savo klasės ir dėl to kompleksuoju, mano klasės draugės yra kur kas smulkesnės už mane ir aš jom pavydžiu. Turiu apvalesnes formas, kurios verčia pasijusti man nelaimingai. Prašau padėti man vėl atrasti pasitikėjimo savimi svarbą. Padėkite man iš naujo pamilti save.

Atsijungęs

#2 saus. 23, 2018 17:17:10

pathe
Įrašai: 7

Nelabai galiu patarti su visomis kitomis problemomis, bet visų kūno dalių praplatėjimas natūralu, nes
mūsų organizmai turi turėti pakankamai atsargos, kad kas mėnesį tiek iškraujuojam D Beje, tos mėlynos linijos visiškai natūralios ir greit pranyks, kalbu iš patirties. Ir pripažinsiu, mylėti save man taip pat problema. O dėl savo kūno formos nesijaudink, bent aš geresnio sprendimo dar neradau. Dėl draugų patarti negaliu, bet jei jie tave skaudina ir yra pakankamai pilnapročiai, kad su jais eitų pasišnekėti patarčiau pakalbėti su jais ir pasakyti, kad jų žodžiai tave skaudina. Jeigu jie dar ką sakys, pasistenk nesukelti nemalonios atmosferos, nes įsivaizduoju būtų žmonių bijotai neapsakomai nemalonu. Nepriimk visų patarimų aip nepakeičiamos tiesos, bet tikiuosi, bent kuo nors galėjau padėti, sėkmės!

Atsijungęs

#3 saus. 27, 2018 11:08:10

karolina0666666
Įrašai: 5

Ačiū už padrąsinimą ir palaikymą “pathe”

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas