diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Rasa: „Vaikų linija“ tapo dalele gyvenimo, kurį stengiuosi visiems kurti laimingą. Smagu čia darbuotis, išgirsti vaiką, kuris prašo pagalbos, suprasti jį, šypsotis kartu su vaiku...“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 vas. 9, 2018 15:22:39

zhmogus
Registruotas: 2018-02-09
Įrašai: 3

Ar tai tik paauglystė?

Sveiki, man 16metų, neužilgo sukaks 17 ir man iškilo problema, tik nežinau ar dėl to kalti mano hormonai ar aš ištiesų keistos orientacijos?
Taigi, pradėsiu galbūt nuo istorijos, buvo muzikos pamoka ir sujungė dvi klases, prie manęs pastatė merginą, kurios balsas, neįmanoma apsakyti, nuostabus^^ tada ji man nusišypsojo ir išėjo, tuo metu jaučiau, kad man kažkas daros.. vakar buvome kelionėje, vykome į litexpo, vėlgi su kita klase, ji sedėjo netoliese ir tuo metu aš pradėjau mastyti, kad ji man ištiesų patinka, jos balsas, jos išvaizda, jos šypsena, kai šneku su ja jaučiuosi laiminga.
Ir yra kitas dalykas, kad aš to nenoriu jausti, bet kai ji būna šalia sunku apie tai nemastyti, tsg, noriu būti normali…
Visi tie jausmai prasidėjo kažkur prieš 3-4m. bet visą laiką maniau, kad man kažkas negerai ir tai ignoruodavau, o dabar atrodo lyg tai misija neįmanoma, žinoma, nesakau, kad man nepatinka vaikinai, tad, norėčiau pagalbos, kaip man apie tai nemastyti? Kaip išbraukti tas mintis iš galvos? Ughh nenoriu būti tuo kuo manau, kad galiu tapti?

Atsijungęs

#2 vas. 9, 2018 22:00:10

Desiree
Registruotas: 2018-01-05
Įrašai: 28

Ar tai tik paauglystė?

tau nereikia keistis. tai nera blogaas dalykas

Atsijungęs

#3 vas. 9, 2018 22:25:17

TarpZvaigzdziu
Registruotas: 2017-11-03
Įrašai: 47

Ar tai tik paauglystė?

kodėl bėgi nuo savo jausmų? jei tai dėl visuomenėje sklindančio nusistatymo, tai pamiršk juos, meilė yra labai gražu. Taip, nemąstyk apie tai, o tiesiog jausk ką jauti ir nesislėpk nuo savęs

Atsijungęs

#4 vas. 10, 2018 12:32:27

zhmogus

Ar tai tik paauglystė?

Bet aš negaliu aš turiu būti normali, nenoriu jausti to ką jaučiu..

Atsijungęs

#5 vas. 10, 2018 14:38:06

TarpZvaigzdziu

Ar tai tik paauglystė?

o kas čia tokio nenormalaus? meilė visada buvo normalu, nenormalu tik jos iškreipimas, jog ji gali būti tik tarp priešingos lyties atstovų. Ir kodėl bandai pagal visuomenę sau įteigti “aš turiu”, “aš privalau” būti tokia ir anokia. Esi kokia esi ir viskas yra puiku. Bet jeigu nenori, tuomet net nežinau kaip padėti, turbūt stenkis nuo jausmų atsiriboti, ignoruoti, nukreipti mintis kita linkme..

Atsijungęs

#6 vas. 12, 2018 19:46:48

zhmogus

Ar tai tik paauglystė?

Tikriausiai tai, kad esu tikintis žmogus ir realigija yra prieš tokius asmenis, mano šeima manau irgi neapsidžiaugtų tai sužinojusi

Atsijungęs

#7 vas. 12, 2018 21:30:45

TarpZvaigzdziu

Ar tai tik paauglystė?

Suprantu, šeimos nuomonė yra svarbu, bet svarbiau yra kad tu būtum laiminga. Na, bet jei tai prieš tavo įstikinimus, tai tikrai nežinau..

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas