diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 vas. 27, 2018 22:28:26

VisaiNesvarbu
Registruotas: 2016-10-14
Įrašai: 49

Diskusija apie patyčias

Rašiau keletą post'ų, bet atsakymų daug nesulaukiau. Na šiais laikais daugelis net nepabando užeiti į tokias sveitaines.

Norėčiau padiskutuoti, apie tai kaip įveikėt patyčias, kaip viską išgyvenot. Patyčių jau beveik nepatiriu, bet dažnai tiesiog grįžta į galvą tos mintys, kas ką kada sakė. Ir aš tuom gyvenu. Neįveikiu jų. Ir jei kas nors kažką pasako, mane tai taip paveikia kad aš palūžtu. Užtenka žodžių kelių.. Tiesiog esu tokia pažeidžiama. Nežinau kaip susigrąžinti pasitikėjima. Labiau norėčiau nuomonių iš vyresnių paauglių, kurie tai patyrė. Man pačiai 16, ir tokiu metu kitų nuomonė labai rūpi, kiekvienas juk nori būt gerbiamas, gražus, turėti būrį draugų, ir pasitiketi savimi. jaustis saugiu. Tad nesidrovekit, rašykit savas istorijas, būtų smagu sulaukti atsakymų

Atsijungęs

#2 kov. 2, 2018 16:02:38

Vilnietis11
Registruotas: 2015-03-14
Įrašai: 315

Diskusija apie patyčias

Jei kalbėti atvirai, aš nežinau, kaip as atsikračiau patyčių. Nuo penktos klasės iš manęs buvo labai tyčiotąsi, tačiau, laikui einant (iki septintos klasės), praėjo. Gal aš, kaip asmenybė, pasikeičiau, bet tikrojo atsakymo nesuradau. Ką galiu pasakyti tai tik palinkėti kitiems, kurie patiria patyčias, stiprybės ir pakantumo.

Atsijungęs

#3 kov. 5, 2018 00:26:56

VisaiNesvarbu

Diskusija apie patyčias

Patyčias aš pati kaip ir įveikiau, bet man tai paliko didžiulį randą sieloje. Tiesiog negaliu pasitiketi savimi, nes prisimenu tai ką man kažkada sakė, ir tiesiog nesu laiminga.

Atsijungęs

#4 kov. 17, 2018 23:14:50

Adidase
Registruotas: 2017-10-10
Įrašai: 5

Diskusija apie patyčias

Labas , man 13 metų . bet esu patyrusi daug patyčių . Taip pat skauda siela kai prisimenu visas tas patyčias norisi verkt . Kažkaip lyg praejo patyčios bet norisi visada verkt . Visad jausdavaus neapginta , kažkuom kalta , pikta ir panašiai . Bet pradejau lankyti boksa . ten susiradau draugu . su kuriais gerai sutariu . tik vienam esu sakius kad kartais susimušu su klasiokais , jie iš manes tyčiojas . draugas mane palaike , pasake kad viskas bus ok , lyg ir praeina žaizdos bet vistiek buna gan skaudu dažnai .

Atsijungęs

#5 bal. 6, 2018 00:40:20

VisaiNesvarbu

Diskusija apie patyčias

Na kas patyre patycias, tai turbut vis tiek ju niekad nepamirs.. Svarbu suprasti, kad tai ka zmones sako, nera tiesa.

Atsijungęs

#6 rugs. 1, 2018 11:04:59

indraja
Registruotas: 2018-09-01
Įrašai: 9

Diskusija apie patyčias

Sveiki,jeigu iš jusu tyčiojasi ir jus niekam nesakot nes jis grasina kad tave primuš tai jis
yra bailys jus esate stipresni už ji jus galite nueiti pas direktore tai ji išvys šitus mokinius ir
pakvies ju tėvus pasakikite savo tėvams vergdami jei nieko neišeis sakykite mokytojams
visiems kuriu net nepažystate tai yra svarbu!!!!!!!!

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas