diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 gruod. 13, 2018 17:55:42

Vaiku_linija
Registruotas: 2014-12-29
Įrašai: 161

Varo į neviltį

menuliomergyte
sveikučiai, taigi, noriu pasidalinti su jumis tuo ką patiriu…esu vyriausias vaikas šeimoje, turiu brolį, abu tėvus…kai gimiau ir buvau venturtė viskas buvo tvarkoj, tėvai mane visur veždavo, kiekvieną dieną praleisdavome kartu, nuo 5 pradėjau tėvams knist protus jog noriu broliuko arba sesutės.bet štai, gimė brolis, buvau laiminga iki kol broliui nesukako 2 metai, tada brolis pradėjo mokytis vaikščioti vaikštyne, jis reikalavo daug dėmesio ir kai tėvai mane ,,nustūmė į šalį'' galvojau jog jaunesniajam su viskuo susidorojus tėvai vėl bus su manimi, aišku ir broliuku… bėgo valandos, dienos, savaitės, mėnesiai, metai, bet kai brolis jau išmoko vaikščioti, kai išmoko kalbėti ir pan.,vis tiek likau atstumta, jaučiaus tragiškai, stengiausi kiek galėdama(pasitempiau moksluose, skyriau daug dėmesio broliui),kad tik tėvai vėl rodytų man bent kiek dėmesio, bet dėja, nieko panašaus nesulaukiau, dabar man beveik 14, broliui 7, jis kiek įmanydamas stengiasi man pakenkti…kai kažkuom nusikalsta, apkaltina mane, kai namuose kažkas dingsta ar dūžta, būnu apkaltinta aš…tėvai manimi nebepasitiki, nes ale aš vagiliauju(brolis taip pasakė jiems) ar pan.mano tėvai žada skirtis, dėl manęs, esą tai a dėl visko kalta, tai po perkūnais jeigu nenorit manęs tai atiduokit kažkam. taip tėvams ir pasakiau, vakar, kai eilinį kartą buvau apkaltinta tuo ko nepadariau. pasakiau ir n tik tai, išliejau viską kas susikaupė per kelis metus, verkiau, pasakiau ką norėjau, klausiau, ką aš jiems pasakiau kad jie manęs taip nekenčia, kad stumia šalin, nenoriu kad tėvai skirtūsi, bet man darosi nebesvarbu, tampu bjausme… jeigu skirsis rinksiuosi mamą, nes su tėčiu gyvent vienai arba tik su boliu būtų neįmanoma…mama bent kažkiek dėmesio skiria man, bet bent jau myli, žinau nes vakar po to ką pasakiau, tėtis išėjo į darbą, o mama nuvarė brolį pas kaimynus kurie jį kvietė i atėjo prie manęs, buvau visa apsiašarojus, sedėjau ant palangės ir žiūrėjau į žvaigždes, visdar verkiau…mama priėjo, apkabino ir pasakė jog atsiprašo dėl to ką patiriu, dėl to kaip jie su manimi elgėsi, bet dėja, man jau buvo nė motais, tegu atsiprašinėja kiek tik nori, aš niekada nebebūsiu tokia kokia buvau ankščiau, niekada nebebūsiu žmogus galintis mylėti ir gerbti kitą, nuo mažens žinau jog nesvarbu kas sugriuvo : draugystė ar santykiai su kuomnors - žmogus niekada nebebus toks koks buvo…be tėvų sakomų man žodžių, patiriu patyčias mokykloje, visi draugai nusisuko nuo manęs kai iš manęs pradėjo tyčiotis dėl atstūmimo(esą jie nenori pakenkti savo ,,reputacijai''),mano manymu, draugystė svarbiau už kažkokią kvailą reputaciją a kažką panašaus…nieko nebeturiu, bėja, brolis amžinai daro man dar didesnę gėdą, pavyzdžiui šiandien… išėjom iš namų, jis pradėjo spiegt kaip nesveikas, mušt mane, stumdyti, vadinti mane ,,boba'' ,,kvaiša'' ,,debile'' ir dar visaip… tai skaudina, žemina…norėjosi prasmegti skrądžiai… dažnai, kai būnu viena, galvoju kaip save susižaloti ar kažkas panašaus…prisimąstau ir blogiau, esu gėrusi vaistus kurie buvo man neleidžiami, išgėriau kelias tabletes norėdama nusinuodyti… negalėjau pakęsti to ką patirdavau, kaip negaliu pakęsti ir dabar… dėl to taip ir darau, bandau nusinuodyt, susižalot save i man jau visiškai nebeįdomu kas man nutiks… tenoriu mirti ir kuo greičiau tuo geriau, nebenoriu taip kankintis…dar sužinojau jog dabar turėčiau dvynę, ji būtų keliomis minutėmis už mane vyresnė, bet ji mirė dar prieš gimstant… dar turėčiau senelį, bet jį praradau prieš beveik dvejus metus… dabar noru pas jį, savo dvynę ir kelias drauges kurios mirė per mane…

Ačiū, kad atradai jėgų ir su kitais pasidalinai savo sunkiais išgyvenimais. Skaudu girdėti, kad turi patirti tokius išgyvenimus. Būna gyvenime etapų, kuomet atrodo taip sunku, jog net sunku išverti. Vis dėlto savęs žalojimas ir savižudybė nėra išeitis. Kartais padėti susitvarkyti su sunkumais gali kiti žmonės, noriu padrąsinti tave kreiptis pagalbos. Viena iš galimybių galėtų būti patyręs šioje srityje žmogus, t.y psichologė/-as, kurią/-į gali rasti mokykloje arba poliklinikoje. Taip pat gali paskambinti į Vaikų liniją numeriu 116 111, paskambinusi galėtum gyvai pasidalinti išgyvenimais ir aptarti galimas išeitis.

Stiprybės!

Redaguotas Vaiku_linija (gruod. 13, 2018 18:06:34)

Atsijungęs

#2 gruod. 13, 2018 18:42:00

SandraMoneta
Registruotas: 2018-08-20
Įrašai: 274

Varo į neviltį

menuliomergyte
Vaikų linija tikrai tave išklausys

Atsijungęs

#3 gruod. 17, 2018 18:04:31

menuliomergyte
Registruotas: 2018-12-12
Įrašai: 18

Varo į neviltį

ugh,jau tikrai nebežinau ką daryti,atrodo tuoj mirsiu,brolis varo į neviltį,nors šiandien - pirmadienis,jis jau pridarė man belenkiek nuostolių mokykloje,per jį bijau pažvelgti savo tėvams,mokytojams ir klasės draugėms į akis,man rodos jis stengiasi mane sužlugdyti,nori kad tėvai manęs dar labiau neapkęstų,nes vakar paėmė mamos makiažą ir padėjo pas mane,mama žinoma pagalvojo kad tai aš jį paėmiau ir atėmė telefoną už tai kad ,,imu'' ne savo daigtus(esmė tame,kad aš makiažo turiu pas save visokiausio,nuo skystos ir birios pudrų iki blakstienų tušo ir eyeliner,žodžiu visas makiažo priemones turiu ir man tikrai nereikia jų imti iš mamos).vakarop,kai tėvai išvažiavo ir paliko man prižiūrėti brolį jis klykė kai nesveikas,kaip kad dabar…negaliu pakęst kai jis taip elgiasi,nu jau rimtai,varo į neviltį,vakar kai tėvai gryžo ir vėlgiper brolį mane apšaukė galvoje kirbėjo trys variantai,pabėgti iš namų ir eiti pas geriausią draugę,mirti,arba likti namie ir pratrūkti tiesiai tėvams prieš akis…

Atsijungęs

#4 gruod. 17, 2018 19:23:19

SandraMoneta

Varo į neviltį

menuliomergyte
Tai neskambinai į tą Vaikų liniją? Tikrai rekomenduočiau.

Atsijungęs

#5 gruod. 18, 2018 15:20:23

menuliomergyte
Registruotas: 2018-12-12
Įrašai: 18

Varo į neviltį

esu ne vieną kartą ten skambinus,ir skambinausi dėl šeimos nesutarimų prieš gerus du mėnesius…bijau skambinti dažniau negu 4-5 kartus per metus į vaikų liniją dėl nežinau kokios priežąsties…

Atsijungęs

#6 gruod. 18, 2018 21:16:56

SandraMoneta

Varo į neviltį

menuliomergyte
Kodėl nenori? Jie nemato tavo telefono numerio, ten nereikia
prisistatyti ir pnš. Ypač sunkiais smurto atvejais, kai būtina
skubi medicininė ir/ar policijos pagalba, jie gali sujungti
su Pagalbos vaikams linija, bet tik tada jeigu tu leisi.

Atsijungęs

#7 gruod. 18, 2018 22:04:08

Vilnietis11
Registruotas: 2015-03-14
Įrašai: 315

Varo į neviltį

SandraMoneta
Visos specialiosios tarnybos mato telefono numerį, net tuomet, kai pasirinkta jį užslėpti

Atsijungęs

#8 gruod. 19, 2018 20:09:44

SandraMoneta

Varo į neviltį

Vilnietis11
Nu jie visada rašo ir sako kad nemato, vieną kartą aš skambinau,
tai man irgi taip sakė

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas