diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Milda: „Kiekvienas pokalbis su vaiku yra unikalus. Pokalbiai apie vaikų sunkumus, kuriuose įsiklausoma bei sukuriamas pasitikėjimas, dažnai tirpdo vaiko baimes ir liūdesį, o skambučiai apie smagius dalykus dvigubina džiugesį.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

  1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 rugpj. 2, 2014 15:21:59

afdele

O ka manote jus?

as gerbiu tokius zmones, kurie issikiria is minios. nes jiems uztenka drasos buti kitokiems. pati neisdrisciau. o seip toks stilius man patinka. jei as taip renkciaus tai tikriausiai klasei buciau pasiticiojimo objektas. jega kad tu kitokia.

Atsijungęs

#2 liep. 31, 2013 00:08:04

Bimbim

O ka manote jus?

Kai pas mane mokykloj panku gan daug tai man kazkaip tik fainai atrodo, zmones savo stiliu turi, labai noreciau pazinot tokiu zmoniu - rastamanu, panku, paprastu, uzsienieciu...

Atsijungęs

#3 geg. 14, 2013 00:20:37

Dika

O ka manote jus?

Labas. Manau būti kitokiu, išskiriniu yra JĖGA..Mes visi turėtume minioje išsiskirti savaip...Juk kiekvienas esam skirtingas.. Bet dauguma, dabar bijo būti kitokiu, todėl yra madinga būti visiems vienodiems...Juk tikrai nubodu... Jei kiekvienas parodytume save tokius koki esame, būtų taip šaunu... Nebijok būti tuo kuo nori..Svarbiausia tu jautiesi gerai, kiti prisitaikys. O dėl to, kad kažkas nesugeba tavęs priimti tavęs tokia kokia tu esi, jų problema..Galbūt jie nežino kokį turtą praranda... Sekmes

Atsijungęs

#4 vas. 28, 2013 00:10:13

never

O ka manote jus?

Man nesvarbi žmogaus išorė, svarbus vidus. Bet neformalai labiau patraukia dėmesį.
O kodel tu pasirinkai būti neformale?

Atsijungęs

#5 saus. 19, 2013 23:57:04

paranoir

O ka manote jus?

Sveiki,
Turbut pastebejote, kad mokyklose ir gatveje pasitaiko zmoniu, kitokiu nei jus - savo stiliumi. Neformalu. Yra ivairiu subkulturu, ju apranga skiriasi spalva, kirpimu ir pan. Sukuosenos neretai buna arba tamsiai dazytos arba kaip tik spalvingos, skustos. As esu viena is tokiu, ne tokia ekstremali, bet minioje issiskiriu. Daug kas mane isanksto teisia del to, nesupranta ir nenori suprasti. Tik susipazine visiskai pakeicia nuomone. Noreciau suzinoti, o kokia jusu nuomone apie neformalus?

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

    • euro.jpg
    • SAIDM.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
    • Western-Union-small.jpg