diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Liudas: „Iš „Vaikų linijos“ gaunu pamokas, kaip suprasti save ir kitą, kaip džiaugtis savo gyvenimu ir kitam padėti džiaugtis savuoju. Patiriu jausmą, kad darau prasmingus darbus ir kad kažkam padedu užaugti Žmogumi.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

  1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 geg. 4, 2014 22:57:54

Agnė

patycios:(

Gyvenimas yra gražus. Jaunystė pats gražiausias amžius.Nereikia kreipt dėmesi į visus tuos kurie juo nenusipelnė. Jei klasėja neturit draugu ieškokit kitu klasiu.O tada susiraskit bureli kuris jums patiks.Ir juokites iš ju nes jie venodi ,o jus išskirtinis ir daugiau pasieksit ,nei jie .Nes jie ne bandoj nesugebės but.O jus išgyvensit viska

Redagavo Agnė (geg. 4, 2014 22:59:27)

Atsijungęs

#2 kov. 14, 2013 20:23:21

Klausim�lis

patycios:(

Labas, Ernesta
Nebūtina pereiti į kitą mokyklą, tiesiog jei kažką pasako pažiūrėk į jį su šypsena ir gali pasakyt tiesiog: o tu bent žiūrėjai į veidrodį?/ arba tiesiog :- čia kažkas loja ? (dar apsidairyk)
na žinai, reikia neleisti, kad tau ant galvos liptu ir stumdytu tave, jie tokie pat kaip tu, tikrai ne geresni, taigi parodyk, kad tau jie visai nesvarbūs, ir, kad ir ką sakytu tu moki už save pastovėti

Meškutisaš1 Tau galiu patarti tą patį, turi mokėt už save pastovėt, neleisk jiem galvoti, kad jiem sekasi tave žeminti, ir yra geresni, parodyk iš kokio molio esi drėbta, tada kai pamatys, kad nelengva tave skaudint apsiramins, net gi manau draugių rasi ))

Atsijungęs

#3 kov. 14, 2013 17:17:21

Me�kutisa�1

patycios:(

Padėkit ir man..Ne vieną kartą buvau pavadinta aštuntokės(esu penktoke) kandadantė..O TAI SKAUDU.Gavau ir šiuklė žodžiu ir t.t.. Galvoju žudytis,nes nieko gero iš gyvenimo nematau.
Esu naujokė ir visi manęs taip nekenčia.UŽ KĄ?KĄ AŠ JIEMS PADARIAU?.

Atsijungęs

#4 kov. 7, 2013 21:29:55

Audrius.

patycios:(

Pirmas dalykas - kuo tu skiriesi nuo kitų, kad jie būtent iš tavęs tyčiojasi, o ne ko kito?
2. Ar turi draugų, kurie tau padėtų?
3. Ką toliau galvoji daryti? Jeigu darysi tai ką darei, gausi tai ką gaudavai. Įdomu kaip tu bendrauji su žmonėmis ir kaip tu reaguoji kai iš tavęs tyčiojasi. Garantuoju, kad bent vienoj vietoj iš šių dviejų darai kažką netaip.

Yra principas - niekas nesikeis, jeigu leisi jiems nesikeisti.

Atsijungęs

#5 kov. 6, 2013 21:19:03

never

patycios:(

geriausia, jeigu pereisi i kita mokykla. kitoj aplinkoj turetu but geriau. o siaip maziau kreipk demesi, jie juk taves normaliai net nepazista. labiau pasitikek savim, nebuk auka, nesielk issaukianciai.
koks skirtumas ka jie mano? nebijok apie tai kalbet, cia ne tu, o tie kurie tyciojasi turi problemu.
sekmes

Atsijungęs

#6 kov. 6, 2013 17:35:14

ernesta123456

patycios:(

laba,visiems, esu 13-os metu noreciau paklausti ar esate kada susidure su patyciomis? na manau ne visi,bet as esu patyrusi ir kenciu iki siu dienu nebezinau net ko imtis,mokykloje manes visi nekencia,jauciuosi vienisa...niekam nereikalinga..visi juokiasi,stumdo mane( as negaliu pakest to skausmo...noriu mirti...niekam as nesakau ka as isgyvenu mokykloje,zinau as esu per daug nedrasi as daug ko nesakau.klaseje ne taip tyciojasi kaip kitu klasiu vaikai...patarkit ka daryti,nes kaip jau matau man nieko nebelieka tik uzmikti amzinai...

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

    • euro.jpg
    • SAIDM.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
    • Western-Union-small.jpg