diskusijos.jpgDiskusijos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 liep. 29, 2018 13:19:00

Carolina
Registruotas: 2018-04-29
Įrašai: 67

Nesutarimai su mama

Sveiki,
Rašau, nes nebegaliu. Atrodo kiekvieną sekundę kyla barniai su mama. Mano mama gera, bet kartais tiesiog iš niekur nieko prasideda pykčiai. Dalis yra ir mano išsišokimai ir tinginiavimas. Kurį laiką viską dariau ko mama paprašydavo, bet vis tiek išsišokdavau, ji būna nervuota ir iš karto labai supyksta.
Rytoj išvažiuoju į stovyklą ir nenoriu išvažiuoti kai su mama susipykom. Ką daryt?

Redaguotas Carolina (liep. 29, 2018 13:37:40)

Atsijungęs

#2 liep. 29, 2018 13:41:46

nesupratau2
Registruotas: 2018-07-28
Įrašai: 26

Nesutarimai su mama

carolina, ir man panasiai. apsvarstyk viska geriau.

Atsijungęs

#3 liep. 29, 2018 13:43:23

Vilnietis11
Registruotas: 2015-03-14
Įrašai: 315

Nesutarimai su mama

Labas,
Pabandyk pasiaiškinti pati, kodėl ji iš niekur nieko supyksta. Galbūt ji dirba ir, grįžusi namo, nori pailsėti, bet mato, kad namuose netvarka.
Atlikdama visus jos prašytus darbus, kivirčai visvien vykdavo, vadinasi, manau, iš Tavęs ji prašo daugiau arba atlikti kitokius darbus. Kadangi nežinau visų detalių ir pradėjau spekuliacijas, manau, turėtum prisėsti su mama ir pasikalbėti, draugiškai nusiteikus. Papasakok tai, ką parašei savo post'e, kad nevisai supranti, kodėl vyksta nesutarimai, ką Tu arba ji galite padaryti, kad jų nebūtų ir panašiai, paprašyk, kad bandytų bendrauti be balso pakėlimo.
Suprantu, kai tėvai šaukia nėra malonu, bet pabandyk to giliai nepriimti į širdį. Esame žmonės ir kartais negalime jau kentėti, todėl, galimas daiktas, kad neištveria ir išsilieja.

Redaguotas Vilnietis11 (liep. 29, 2018 13:47:33)

Atsijungęs

#4 liep. 29, 2018 13:44:37

nesupratau2

Nesutarimai su mama

ir kodel diskusijoje apie antidepresantus taip grieztai rasei? nemanyk, as ta pati meri,
tik pakeiciau vartotojo varda

Atsijungęs

#5 liep. 29, 2018 13:55:45

TarpZvaigzdziu
Registruotas: 2017-11-03
Įrašai: 222

Nesutarimai su mama

nesupratau2
manau ji taip griežtai rašė todėl, kad vaikai šiais laikais linkę daryti nesąmones - prisiskaito internete melagingų straipsnių, vadovaujasi žinių neturinčių bendraamžių patarimais ir pradeda daryti nesąmones. O vaistai yra rimtas dalykas ir vartoti jų be gydytojų žinios negalima - apsinuodijimų bei šalutinio poveikio niekam nereikia.

Atsijungęs

#6 liep. 29, 2018 13:56:42

Carolina

Nesutarimai su mama

nesupratau2
Ugh… Pirmiausia paklausiu. Ar skaitei visą tą pokalbį? Jei taip, tai turėtum suprasti, kad su ja aš griežtai nesikalbėjau. Pati mačiau, kad ji net parašius į “Patyčios internete” rašė, kad aš įžeidinėjau. Pavadinau vaiku. Pagalvokim logiškai, ji ir yra vaikas, o vaikui antidepresantus išrašo? Ne. Po to rašo, kad viską griežtai paneigia, nes ji parašė “Kvailas atsakymas…”. Nei griežtai aš rašiau, nei kažką ten labai įžeidinėjau. Aš paneigiau todėl, nes ji buvo vaikas kuris tikrai neišmano tokių dalykų ir grįškim prie to, kad jai tai pasiūlė draugė. O, kad pakeitė vardą. Kodėl skubi mane kaltinti? Aš iš jos nesityčiojau, ne įžeidinėjau. Ir beje nemanau, kad čia kur noriu išspręsti savo problemą reikia tokius dalykus rašyti.

Atsijungęs

#7 liep. 29, 2018 13:57:45

TarpZvaigzdziu
Registruotas: 2017-11-03
Įrašai: 222

Nesutarimai su mama

Carolina
Jei kartais mama supyksta, atrodytų, iš niekur - ar bandei jos paklausti : kaip ji laikosi, galbūt iškilo sunkumai darbe, galbūt susipyko su draugais ar artimaisiais. Taip ir sakyk - mama, aš matau, kad tau bloga nuotaika, kas nutiko, ar nenori papasakoti?

Atsijungęs

#8 liep. 29, 2018 13:59:18

nesupratau2

Nesutarimai su mama

Carolina
tu ne taip supratai, carolina. niekam nepatinka kai ji tiesmukai pavadina vaiku.

Atsijungęs

#9 liep. 29, 2018 14:01:07

nesupratau2

Nesutarimai su mama

ir is kur paemei kad as neismanau tokiu dalyku? kad as vaikas dar nereiskia kad as debile,
atsiprasau uz nepadoru zodi

Atsijungęs

#10 liep. 29, 2018 14:02:47

Carolina

Nesutarimai su mama

nesupratau2
Bet jai ją vadinsiu suaugusiu, bus ne tiesa. O tiesmukai to jai nepasakiau

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas