diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

Diskutuok su bendraamžiais

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų!

Viskas, ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Apklausos

Ar tėvai sutinka su jūsų norais?

•  
    2 votes (7,4%) for: Taip
  •  
    6 votes (22,2%) for: Ne
  •  
    19 votes (70,4%) for: Kartais

Keistas tėvų požiuris

Pradžia » Santykiai su šeimos nariais » Keistas tėvų požiuris

Vilnietis11
rugpj. 3, 2018 00:51:30

Keistas tėvų požiuris

Svajotojas
Teisingai, reikia atrinkti tinkamus dalykus; gera žinoti, kad mano žinutės šiame forume padeda
Na, yra visokio plauko žmonių, kai kurie važiuoja į kitą miestą aplankyti garsias bibliotekas ar šiaip pavalgyti “ypatingo” skonio ledų. O dėl durnyno, na, nieko nepadarysi, nebent pačiam tylėti ar jiems nesirodyti, kad nepriekabiautų tokie žmonės.

Vilnietis11
rugpj. 2, 2018 22:34:20

Keistas tėvų požiuris

Svajotojas
Vaikeli, Tau tik 12, ko esi patyręs? Didesnį kiekį dienų praleidimo su telefonu?
Pats keli tą heitą, dėstau savo nuomonę, o vadovaukis pats, tačiau deja, kaip supratau, nemoki priimti kitų nuomonių ir supykai, nes esame prieš Tavo pasirinkimą.

Svajotojas
rugpj. 2, 2018 22:27:02

Keistas tėvų požiuris

Jūs tiesiog nesuvokiat, aš gal ir jaunas, bet patyręs daugiau už jus. Jeigu jūs čia atėjot su heitu, tai *****

Vaikų linija prašo diskusijose bendrauti pagarbiai, be keiksmažodžių.

Redagavo Vaiku_linija (rugpj. 5, 2018 00:57:54)

kalsteris
rugpj. 2, 2018 22:11:08

Keistas tėvų požiuris

pritariu Vilnietis11

Vilnietis11
rugpj. 2, 2018 22:09:01

Keistas tėvų požiuris

Tavo mamos nuomonė į YouTube yra visiškai normali - jai nepatinka tam tikrų tipų vaizdo įrašai ir sužinojusi, kad Tu bandai kurti to tipo įrašus, aišku, kad neleis.
Mano nuomonė apie vlogus: išsunktas žanras, skirtas pavydiems žmonėms bei vaikams, kurie tampa clickbait aukomis. Bereikšmiai, neįdomūs pasivaikščiojimai. Apie lietuviškus vlogerius( kaip The3dvinas) ir Paul Brothers net nėra kalbos.
Vlogus kuria menkystos, bandančios prisidurti pinigo prie stipendijos. Neturi vidaus, neturi gyvenimo, todėl vaiposi prieš kamerą ir elgiasi kaip ligoniai.

kalsteris
rugpj. 2, 2018 22:03:27

Keistas tėvų požiuris

labas,Svajotojas, rasai kad tevai netenkina tavo noro tapti vlogeriu ir kelti vlogus i you tube.
to priezastis yra tai, kad tu esi dar jaunas ir turi dar mazai patirties gyvenime. susitaikik su tuo.
sekmes tau.

Svajotojas
rugpj. 2, 2018 21:03:30

Keistas tėvų požiuris

Sveiki,

Esmė tame, labai norėčiau tapti vlogeriu ir kelti vlogus į YouTube, kažkada ankščiau klausiau, mama neleido dabar klausti bijau, nes žinau, kad vėl neleis ir aprėks. Kaip pakeisti mamos požiūrį į YouTube ir vloginimą?
Man 12 metų.

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

• Paveiksliukas - euro.jpg
    • JRD.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
    •  Active-citizens-fund@4x.jpg