diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 spal. 17, 2015 16:59:55

ArijaPasiilgau

nuolat noriu est

Neėsk, o valgyk

Atsijungęs

#2 geg. 15, 2015 22:10:58

Vavava

nuolat noriu est

Man būdavo taip . Tiniu kažką daryti ir ,,ėdu "… Bet pastebėjau kai kažką veikiu, kas mane sudomina užmirštu net ir apie maistą . Dabar jau susitvarkiau su tuo valgymu , pradėjau sportuot ir tu jei gali pabandyk

Atsijungęs

#3 bal. 26, 2014 19:08:58

Lukas2002

nuolat noriu est

Atsijungęs

#4 bal. 17, 2014 10:00:46

1234@aurimas

nuolat noriu est

nuolat noriu valgiti nes as nepasotinamas

Atsijungęs

#5 liep. 29, 2013 16:41:40

Bimbim

nuolat noriu est

Klausimas - ar tikrai nori valgyti? O gal tai tera iprotis? Valgyk tik tada, kai isalksti. Kramtyk letai. Kas kiek laiko pagalvok - ar tu dar alkanas(nemanau, kad speji apie tai pagalvoti esdamas)? Jei nebenori, nebevalgyk. Nesvarbu, kad leksteje dar liko maisto. Sportuok. Begiok kas vakara, jei yra galimybe, eik i sporto kluba, su treneriu sudaryk programa. Apsilankyk pas dietologa.
Ametsa
Dieta nera blogai, jei ji sudaryta specialisto.

Atsijungęs

#6 birž. 5, 2013 23:57:35

Elzbieta as esu

nuolat noriu est

Viktoras1999
nuolat noriu est. kaip pradet laikytis dietos?

Visu pirma manau, kad reikia surasti ta priezasti kodel tu nuolat nori ''est''. Galbut taip yra, nes nera gyvenime kitokiu malonumu? Daznai zmones nutunka, nes sedi namuose, ziuri televizoriu, sedi istisas dienas prie kompiuterio, jokio aktyvaus gyvenimo, draugu, parmogu, linksmybiu. Na tai va reikia susirast veiklos, tai kas tave traukia, nesedeti vietoje ir tada tas maistas taps tik iprociu pavalgyti, kad nenumirtum. Zodziu isnyks tas nuolatinis edimo jausmas. Bet gali buti dar toks dalykas, kad galbu ''esti'' nori todel, kad valgai netinkama maista, toki nuo kuriu nepasisotinama. Trakim cipsai, cukrus juk nuo siu produktu visai nepasisotinsi ir organizmas negaus jokios naudos, tik ''tuscos kalorijos''. Tai vat pazvelk i gyvenima ir i mitybos iprocius ir laukui begant viskas susitvarkys! sekmes

Atsijungęs

#7 bal. 22, 2013 20:59:57

Ametsa

nuolat noriu est

dieta manau dar labiau pablogina padeti, tavo organizmas issenka, negauna reikalingu medziagu, tiesiog pradek sportuoti, svarbu kad turetum stipria valia

Atsijungęs

#8 kov. 25, 2013 23:09:35

Hate

nuolat noriu est

Neėsti.

Atsijungęs

#9 kov. 24, 2013 23:18:42

Viktoras1999

nuolat noriu est

nuolat noriu est. kaip pradet laikytis dietos?

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas