diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Liudas: „Iš „Vaikų linijos“ gaunu pamokas, kaip suprasti save ir kitą, kaip džiaugtis savo gyvenimu ir kitam padėti džiaugtis savuoju. Patiriu jausmą, kad darau prasmingus darbus ir kad kažkam padedu užaugti Žmogumi.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 rugpj. 26, 2018 10:26:01

SandraMoneta

Mylimas suo ;//

Oksanos123@gmail.com
Ir kam rašyti į temą, kuri buvo sukurta prieš penkis metus?

Redagavo SandraMoneta (rugpj. 26, 2018 10:30:07)

Atsijungęs

#2 rugpj. 26, 2018 03:04:15

Oksanos123@gmail.com

Mylimas suo ;//

Mylimo šuniuko pakeist kitas nemanau, kad gali,aš pati turėjau prieš 6 metus šuniuka kurį beglo mylėjau kuris buvo man pats svarbiausias bet viena nelemtinga naktį kuomet užsidegė namas o jame buvo mano tas šuniukas ir jis jame sudegė aš verkiau pora savaičiu tėvai bandė ieškot kad kas pakeistų bet dėje iki šiol neradau šunio kuris galėtu man pakeist ir galėčiau mylėt taio kaip mylėjau ta… kartais draugės užsimena apie jį tai net ašaros pradeda riedėt…

Atsijungęs

#3 liep. 12, 2015 01:12:22

betute122

Mylimas suo ;//

Patikėkit merginos… suprantu jus. Pati auginu šuniuka,kurį be proto myliu. Nežinau ką daryčiau, jei jam kas nors nutiktų.
Va, gali būti kad jis serga genetine liga, ir jis visas nupliks… Nors buvo labai pūkuotas

Atsijungęs

#4 liep. 10, 2015 20:16:05

Ewelina

Mylimas suo ;//

Šuo ave stebi iš dangučio Ir apsigyveno kitame gyvune.Tuo tikiu;… Jūs isigysite gyvuną kuris bus jūsų tas pats šuo tik kitas gyvūnas..

Atsijungęs

#5 bal. 24, 2015 15:41:41

Ulos

Mylimas suo ;//

Sveiki.Man reikia patarimo.Ką man daryti jeigu mano du šunys buvo pabėge.Viena jau radom,o kitas kažkur dar vaikšto.Mama sako ,kad tėčiui nutrūko garandinė ir jis kažkam turbūt atiduos.Patarkite ką man daryti,kad juos tėtis niekur neižveštu?

Atsijungęs

#6 kov. 22, 2015 17:13:09

Enrika

Mylimas suo ;//

mano kai suniuka pertrenke masina man kita lygiai tokia pat atveze tos kur pertrenke sese ir tik tai man padejo susitaikyti su netektim

Atsijungęs

#7 geg. 15, 2013 15:37:25

imsodone

Mylimas suo ;//

susitaikyk tiesiog. būna juk visko gyvenime.

Atsijungęs

#8 bal. 26, 2013 20:24:29

migluska

Mylimas suo ;//

kaip mire mano suo tai nebenoriu tureti nieko. nes kitas suo niekada neatstos buvusio suns.

Atsijungęs

#9 bal. 22, 2013 00:40:06

Ametsa

Mylimas suo ;//

manau, kad to suniuko niekas neatstotu, kulsyte, gal neturejai suns na o siaip gal pakalbek su tevais, o kodel mama taip pasielge?

Atsijungęs

#10 bal. 4, 2013 18:06:02

kulsyte

Mylimas suo ;//

Paprašyk tėvų, gal jie galėtų tau nupirkti labai panašų šuniuką. Pavadintum tą
šuniuką buvusio šuns vardu ir jis tau atstotų buvusį.
Sėkmės sprendžiant problemą

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas