diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

Bendraamžių diskusijos

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų!

Viskas, ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Nimoka išklausyti:0

Pradžia » Patyčios » Nimoka išklausyti:0

Nitavobaxuras
rugpj. 24, 2018 10:00:41

Pritariu ,kad perašinéja

kalsteris2vaiklinija
rugpj. 24, 2018 09:58:20

Nitavobaxuras
gal tiesiog ta konsultante buvo abejinga, del to ka sugeba? kai kurios ten neismaneles, atsakydamos
i laiskus perrasineja informacija. deja, bet taip yra

kalsteris2vaiklinija
rugpj. 24, 2018 09:55:47

Nitavobaxuras
kokia dar kalsterio kopija?

Nitavobaxuras
rugpj. 24, 2018 09:54:22

Nes man yra sunku ,todèl sergu dar depresija. O po to dar labiau įsiskaudinau ir tikrai vos nenusižudžiau. Ta kekše jeigu pažinočiau nepreitų pro mane. . Pisčiau iš karto į snukį. Sakai kalsterio kopija netiki ,kad būna labai šlykščių konsultančių. Dėja klysti .

kalsteris2vaiklinija
rugpj. 24, 2018 09:44:47

Nitavobaxuras
o del ko kila tokia mintis?

Nitavobaxuras
rugpj. 24, 2018 09:40:27

Dėlto ,kad noriu nusižudyti.

kalsteris2vaiklinija
rugpj. 24, 2018 09:39:34

visu pirma, netikiu jog taip is tiesu ivyko. antra, jei ir ivyko, zinok, joog vaiku linijoje ne vienas,
o 20 ar net 30 konsultantu, tat tu net nezinai, kuris tave isklausys. o del ko tu skambinai??

Nitavobaxuras
rugpj. 24, 2018 09:34:47

Yra daug konsultantų ,kurie nemoka išklausyti. Man nepatiko tik viena ,kuri neišklausė manęs. Atrodo nemoka dirbti ir kalbėti su vaikais labai nenuoširdi. Sakè ,o kas man iš to ,kad išklausysiu ir padèjo ragą. Šita bjaurybè atstūmè ne tik mane ,bet ir kelis pažįstamus. Dabar bijau skambinti į vaikų linija ,nes vèl gali ji atsiliepti. Tai va niekas manęs ir neišklausys iš kur tokių pensininkių atsiranda ? Aš nejuokavau ,bet ji labai užsirovè ir metè ragą , dabar aš tyćia po to įvykio skambinėsiu jai ir iškoliosiu. Šlykštu ir labai graudu ,kad tokių bjaurybių atsiranda. Kažkokia nuopisa.

Redagavo Nitavobaxuras (rugpj. 24, 2018 09:37:36)

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

• Paveiksliukas - euro.jpg
    • JRD.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
    •  Active-citizens-fund@4x.jpg