diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 rugpj. 2, 2017 11:17:03

Sutrikusioji

saugumas

Pritariu tau. Feisbukas nieko gero.

Atsijungęs

#2 rugpj. 1, 2017 13:19:15

Safyra

saugumas

Kalbant apie pavojus - jie visur. Net ir einant namo arvažiuojant autobusu. Juk nuo visko neapsisaugosi ( tai nereiškia, kad ir nereikia saugotis ). Kalbant apie Facebook - tai aš asmeniškai turiu ir man labai praverčia. Klasiokai yra susikūrę grupę kurioje aptariam namų darbus, klasės projektus ir t.t. taip yra pakankamai patogus susisiekimas su draugais. Toliau apie susisekimą - tai tavo reikalas kam atrašyt kam ne. Kur eiti, o kur ne irgi tavo pasirinkimas. Jei koks žmogus pasirodo įtartinas visada gali jį užbluokiti. Jei nori jaustis saugiau - pasivaikščiok po Facebook nustatymus ir nusistatyk, kad tau rašyti galėtų tik žmonės kuriuos esi priėmus kaip draugus, taip pat, kad tavęs kviesti negalėtų - pasikviesi ką norėsi. Šiaip susikurt patarčiau, bent jau man tikrai pakankamai naudinga svetainė

Atsijungęs

#3 birž. 17, 2017 18:33:53

Vaiku_linija

saugumas

Sveiki visi, smagu, kad diskutuojate apie socialinių tinklų privalumus bei trūkumus. Daugiau informacijos galite rasti tinklalapyje www.draugiskasinternetas.lt.

Atsijungęs

#4 birž. 16, 2017 10:23:34

Pupa123

saugumas

As tai visus priimu kurie kurios yra lietuviai lietuves.

Atsijungęs

#5 bal. 7, 2015 15:19:52

giedre123

saugumas

O aš gal 30 facebook turiu . Bet visu slaptazodzius pamirsusi tad naudoju tik viena ir nieko kad daug turi nieks neatsitik.. Bet geriau su nepazistamais nedraugaut . jau ta ismokau . Geriausia turet viena fb nebus problemu ..O i draugus pridet arba patvirtint tik pazistamus zmones .nepazistamu peridekit ,nes gali buti daug bedu kaip ir mano draugei

Atsijungęs

#6 bal. 2, 2015 16:31:42

XXINESA12

saugumas

Nu … ta patį sakau

Atsijungęs

#7 bal. 1, 2015 17:57:55

Rakauskaiteireikiapagalbos

saugumas

Taip pat as irgi susikuriau facebooka ir nieko blogo ten nera tiesig jei pazysti zmogu priemi draugaut jei ne nepriemi paprasta teorija :0

Atsijungęs

#8 bal. 1, 2015 12:31:36

XXINESA12

saugumas

Norit tikėkit,norit ne, bet kaip nutiko man aš papasakosiu.Įeinu vieną dieną į savo facebuką . Žiūriu parašyta ant mano facebook “sienos” - “ aš psihas”. Galvojau, gal čia mano draugai kokie parašę bus. Kitą dieną žiūriu kitas užrašas - “ aš gaidys”. Nu galvoju jau trinsiu facebook. Ištryniau, susikūriau naują. Pasivadinau kitu vardu ir pavarde,išviso slapyvardžiu. Ir vsio. Viskas kaip per sviestą. Niekas nieko nerašo.

Atsijungęs

#9 vas. 28, 2015 20:31:47

ProtingasChamas

saugumas

Visu pirma zukerbergas nera zydas, visuantra nieks taves nevercia kurtis to facobook profilio. (Skirta pirmajam postui)

Atsijungęs

#10 vas. 28, 2015 10:19:01

Meda

saugumas

Aš pati turiu FACEBOOK'Ą, ir jokių pavojų jame nematau, jeigu priimu savo draugus, klasiokus. O jeigu rašo kažkas nepažįstamo ar kviečia draugauti, reikia tiesiog neatsakyti ir nekreipti dėmesio. P.s. pritariu bum, kad reikia pasidaryti, kad nieks kitas išskyrus tavo draugus nematytų tavo nuotraukų ir pnš., ir nekelti asmeninės informacijos.

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • JRD.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
  • Paveiksliukas - WU_Foundation.jpg
  •  Dabar logotipas