diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

  1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 liep. 15, 2016 17:07:04

viktorijap

saugumas

Tiesiog reikia mokėti juo naudotis ir viskas bus gerai Nusistatyk privatumo nustatymus, nekvieks ir nepriimk nepažįstamų žmonių, neatsakinėk į jų žinutes ir viskas. Man asmeniškai ten patinka, nes gali susirasti naudingos informacijos Pvz.: motyvacijos sportui, įvairiausių pratimų, taip pat ,, Vaikų linija " yra sukūrusi puikią dainą Tiesiog jei moki naudotis tikrai saugu ir net naudinga, bet aišku savaime jei nenori, nesikurk, tavo pasirinkimas

Atsijungęs

#2 liep. 13, 2016 10:15:19

Stela

saugumas

As neturėsiu facebook todėl kad jau ne viena mergina yra nuzudes parašęs per facebook.

Atsijungęs

#3 vas. 24, 2016 20:53:21

skaiski

saugumas


labas as irgi nepritariu tavo mamai laikai pasikeite ir manau kad tau reiktu paprasyti ne mamos o mociutes, tecio

Atsijungęs

#4 vas. 18, 2016 21:37:52

AsesuIeva

saugumas

Labas! Pas mane ir problema mama sako kad man per anksti liecemu telefonu naudotis bei tureti ! Man 10! Visi klasiokai gerus turi ( telefonus) o as nokia! As noriu liecemo ! Manau ji sako kad negalima nes jos laikas tevai buvo labai griesti ir mazai kur razdavo telefona! Bet laikai pasikeite!

Atsijungęs

#5 vas. 4, 2016 16:17:20

Houlyn

saugumas

Facebookas labai geras dalykas. Tu tik nekelk savo nuotraukų, nekviesk nepažystamų į draugus ir nepriimk jų kvietimų, nesusirašinėk su jais. Ir viskas bus labai ok

Atsijungęs

#6 kov. 11, 2014 20:30:46

ugne252

saugumas

man tapati klas sako

Atsijungęs

#7 spal. 30, 2013 20:33:04

lokys 56

saugumas

net is matymo nekviesk draugaut nes buna taip ,kad prisikvieti nepazystamu draugu ,o tau ir raso: ateik susitikti i miska

Atsijungęs

#8 liep. 26, 2013 14:38:41

Karile

saugumas

Gerbiu tavo požiūrį i facebook. Gali susikurti žaidimams.Tačiau nieko apie save nerašyti arba padaryti klaidingą informacija. Taip pat galima su niekuo nebendrauti arba jeigu kas nores tu tavim draugauti atmesti kvietimą

Atsijungęs

#9 bal. 18, 2013 00:37:11

minfas

saugumas

dalbajob
as nezinau,beveik visi mano klasiokai yra feisbuke ir siulo ten uzsiregistruoti man.as to nieku gyvu nedarysiu,nes ten gali buti taip.tau paraso:as esu tavo amziaus draugas gal vaziuojam susitikti.tada vaikas patiki ir vaziuoja susitikt o is tikro ten diedas nusitempia i miska ir isprievartauja.tokia istorija ne karta skaiciau intike.nesuprantu kodel visi registruojasi i kazkokio zydo ZUCKEBERGO sukurta tinklalapi?dar girdeju,kad ten yra draugai,kuriu tu tikru gyvenime nematei


Kaip tau negėda taip kalbėti apie Zuckerberg? Jis didis žmogus. Ne kiekvienas sugebėtų sukurti tokį dalyką, kaip facebook. Facebook'e būsi saugus, jeigu mokėsi juo naudotis. Tarkim: gauni sms žinutę "Laba diena, mes norėtumėme sužinoti jusu banko sąskaitos pin kodą", ką tu darai? Aišku juo neduosi. Taspats diedas Facebook'e... Jus nieks tau nelepė eit susitikt su juo. Vienu žodžiu, manau, kad tu dar per mažas (-a) ir palukėk dar kelis metus. Suprasi, kad dabar tavo kalbos nebuvo labai protingos Sėkmės!

Atsijungęs

#10 bal. 14, 2013 13:11:16

dalbajob

saugumas

DAUGIAU ATSAKYMU?KODEL TIEK DAUG PERZIURU?MALONEKIT ATSAKYT

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

    • euro.jpg
    • SAIDM.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
    • Western-Union-small.jpg