diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 rugpj. 31, 2018 19:08:32

Alisa2
Registruotas: 2017-07-04
Įrašai: 12

Reikia supratingo draugo

Sveiki… Man labai reikia draugo, kuris mane suprastų, būtų geras ir linksmas.Jis gali būti mergaitė arba berniukas. Man nesvarbu. Svarbu, kad turėčiau su kuo pasikalbėti. Ir kad tas žmogus turėtų progą kasdien prie messenger prisijungti

Atsijungęs

#2 gruod. 24, 2018 20:54:40

netikra.sypsena
Registruotas: 2018-12-24
Įrašai: 40

Reikia supratingo draugo

as esu

Atsijungęs

#3 vas. 16, 2019 14:42:24

PovilasMmm
Registruotas: 2019-01-11
Įrašai: 30

Reikia supratingo draugo

Galiu

Atsijungęs

#4 vas. 16, 2019 16:29:18

Carolina
Registruotas: 2018-04-29
Įrašai: 67

Reikia supratingo draugo

Alisa2
Vaikų linija yra skirta ne pažintim

Atsijungęs

#5 vas. 16, 2019 23:19:30

Vitalija15
Registruotas: 2019-02-16
Įrašai: 7

Reikia supratingo draugo

Carolina
O jeigu žmogui summit bendrauti realybéje

P s. Aš Irgi pabendrausiu

Atsijungęs

#6 bal. 17, 2019 18:53:07

Kamipra
Registruotas: 2019-04-13
Įrašai: 1

Reikia supratingo draugo

Aš noriu

Atsijungęs

#7 bal. 18, 2019 08:11:49

Vaiku_linija
Registruotas: 2014-12-29
Įrašai: 157

Reikia supratingo draugo

Labas,

Vaikų linijos forumas skirtas pokalbiams, todėl drąsiai galite čia bendrauti įvairiomis temomis. Dalintis asmenine informacija - draudžiama. O jei norėtųsi pasikalbėti su vaikų linijos savanoriais, visada gali paskambinti nemokamu telefonu

Noriu tave padrąsinti nelikti vienai su tuo ką išgyveni. Jei norėtųsi pasitarti ar pasipasakoti apie tai, kas tau svarbu visuomet gali parašyti ir ar paskambinti į Vaikų liniją nemokamu telefonu 116111 (linija dirba kasdien nuo 11 iki 23 val.) ir gyvai pasikalbėti su ten budinčiu savanoriu konsultantu apie tau rūpimus dalykus. Arba gali išbandyti internetinį pokalbį su Vaikų linijos savanoriu (angl. chat) Vaikų linijos interneto svetainėje skiltyje „Pagalba pokalbiais internetu“ (darbo dienomis nuo 18-21 val.). ir aptarti daugiau tau tinkančių galimybių.

Atsijungęs

#8 bal. 22, 2019 13:42:31

Vezliokas
Registruotas: 2019-04-22
Įrašai: 4

Reikia supratingo draugo

Sveiki kas pabendraut ieškau vaikino tik iš Vilniaus!!

Atsijungęs

#9 bal. 24, 2019 13:55:34

Man14
Registruotas: 2019-04-24

Reikia supratingo draugo

Aš irgi ieškau draugu )

Atsijungęs

#10 geg. 9, 2019 17:36:09

miranija
Registruotas: 2019-05-09

Reikia supratingo draugo

neturiu draugu noriu turėti draugu bet tikru.viena syki turėjau drauge .bet ji sakydavo nenoriu su tavim bendrauti. paskui po keleta savaičiu draugaudavo vėl ir paskui numesdavo lig koki žaisliuka i šona ir vėl ta pati sakydavo nebenoriu bendrauti.bet aš šikart parašau jai kad aš jai ne žaisliukas su kuriuo pažaidusi gali numesti ir po kiek laiko kai nebeturi su kuo bendrauti vėl pasiimi

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas