diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 spal. 21, 2018 19:51:24

LostKiddo
Registruotas: 2018-10-21
Įrašai: 11

Ligų Maišelis

Sveiki. Ar yra daugiau tokių ligų maišelių kaip aš? Atrodo vos išsigydau vieną ligą tuoj atsiranda kita. Vis guliu ligoninėje ir man tai tikrai nepatinka. Šiuo metu turiu akių išsausėjimo problemą, patemptus kojos raiščius ir tikriausiai kažkokią ginekologinę ligą ir nežinau kaip su tuo tvarkytis ar būt atsparesniai, nors aš ir sportuoju, ir valgau reguliariai ir ganėtinai sveikai… Gal kas turi kokių patarimų?

Redaguotas LostKiddo (spal. 21, 2018 19:52:12)

Atsijungęs

#2 spal. 23, 2018 14:59:41

Registruotas: 2018-10-16
Įrašai: 29

Ligų Maišelis

KasManPasakys
Niekas ir neprašė konsultuoti, tik patarti

Atsijungęs

#3 spal. 23, 2018 15:35:20

Vilnietis11
Registruotas: 2015-03-14
Įrašai: 315

Ligų Maišelis

LostKiddo
Akių išsausėjimas gali būti tiesiog per didelis naudojimasis telefonu ar kompiuteriu, o kojos raiščiai, na, nemalonu, bet viskas susitvarkys.
Kodėl įtari, kad susirgai ginekologinėmis ligomis? Esi turėjusi nesaugų lytinį aktą?

Redaguotas Vilnietis11 (spal. 23, 2018 15:36:38)

Atsijungęs

#4 spal. 23, 2018 15:36:44

SandraMoneta
Registruotas: 2018-08-20
Įrašai: 274

Ligų Maišelis

Vilnietis11
Kodėl tu viską sieji su seksualumu?

Atsijungęs

#5 spal. 23, 2018 15:40:53

Vilnietis11

Ligų Maišelis

SandraMoneta
O kodėl negaliu pasiteirauti šiuo klausimu, jeigu ji pati pasisakė?

Atsijungęs

#6 spal. 23, 2018 15:51:53

SandraMoneta

Ligų Maišelis

Vilnietis11
Aišku kad gali, tačiau ji pati nieko neminėjo apie
nesaugų lytinį aktą, o be to, gal ji ginekologinę ligą
įtarė ne pagal rizikos veiksnius o pagal simptomus

Atsijungęs

#7 spal. 23, 2018 15:59:56

Vilnietis11

Ligų Maišelis

SandraMoneta
Jeigu niekur nieko nekiši, tai ir nebus jokių ligų, todėl jeigu ji kažką įtaria, vadinasi arba neteisingai nustatė kažką, arba turėjo kažkokio tipo lytinių santykių.

Atsijungęs

#8 spal. 23, 2018 16:10:36

SandraMoneta

Ligų Maišelis

Vilnietis11
Rizikos veiksnių daug, nors, aišku, vienas aktualiausių
yra atsitiktiniai lytiniai santykiai

Atsijungęs

#9 lapkr. 4, 2018 22:53:48

LostKiddo
Registruotas: 2018-10-21
Įrašai: 11

Ligų Maišelis

Ne, neturėjau jokio lytinio akto. Tie simptomai tokie, kad užeina spazmaim kai labai skaudžiai duria būtent pilvo apačioje. Tai gali būti ir šlapimo pūslės problema, tačiau aš manau, kad tai labiau krypsta link kokios ginekologinės problemos. O dėl akių išsausėjimo, tai aš nesinaudoju technologijomis dažnai. Labiau man patinka piešti, skaityti ir t.t. Jei būtų nuo žiūrėjimo į kompiuterį, telefoną ar televizoriu, manau per kelias dienas pertraukos ir praeitų, tačiau man tai jau ilgai tęsiasi

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas