diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Andrius: „Vaikų linija“ – puiki galimybė realizuoti save ir prisidėti prie bendros visuotinės gerovės. Jaučiuosi lyg sugerčiau įvairius skirtingus jausmus ir iš jų gaminčiau kažką naujo – teigiamo ir pozityvaus.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 geg. 27, 2019 13:33:32

viktorijap
Registruotas: 2016-05-10
Įrašai: 203

Anoreksija

Ir nesiruošiu nieko aš aiškinti. Jei įdomu, pats pasigilink ir išsiaiškink. Matau, stipriai Tave paveikė mokykloje grūdama propaganda, kuri buvo skirta užauginti fabriko darbuotoją pramonės perversmo laikotarpiu, o ne kūrėją.

Ne viskas tik protas ir žinios žmogau, naudingiau jas suprasti ir pritaikyti praktiškai. Bet gal nevisiems…

Pradėk veikti žmogau ir nebeįsakinėk kitiems, o nusistatyk tikslus ir judėk pirmyn.

Sėkmės

Atsijungęs

#2 geg. 27, 2019 13:34:49

viktorijap

Anoreksija

Vilnietis11

Atsijungęs

#3 geg. 27, 2019 16:10:22

Vilnietis11
Registruotas: 2015-03-14
Įrašai: 315

Anoreksija

viktorijap
Galima vietoje cigaretės panaudoti kokį nors vaisių, nėra skirtumo. Reikėjo labiau įsigilinti į tai, kad toks mąstymas gan nelogiškas.
Ne ne ne, nereikia bėgti iš klausimo, reikia į jį atsakyti. Tu išdėstei savo poziciją, Tu manai, kad Tavo nuomonė tuo klausimu yra teisinga, tai tada išmoki apginti savo nuomonę. Na, bent jau dėl savęs išmok, visgi reikės gyvenime.
O štai jau ir puolimas - taip taip, mano smegenys praplautos mokykloje, esu puikus produktas fabrikui pramonės perversmo laikotarpiui, taip taip… Tą patį galiu pasakyti ir apie Tave - paklausk praeivio - kaip laidoje Klausimėlis - ar žmogus gali gyventi 800 metų ir gautus rezultatus suskaičiuok procentaliai - galiu drąsiai teigti, kad dauguma bus atsakę “ne”. O kieno smegenys dabar praplautos?
Kūrėją? Manai, kad susitapatinsi su Dievu? Dėkui, dar toliau atbaidei mane nuo alkoholio ir rūkymo.
Deja, viskas yra protas ir žinios. Jeigu neturėsi žinių, negalėsi atlikti daugelio veiksmų. Neturėsi proto, nesugebėsi iš tų žinių, kurias turi, išmąstyti veiksmą.

Atsijungęs

#4 geg. 27, 2019 19:07:12

viktorijap

Anoreksija

Vilnietis11

Aš nemanau, o patikrinau. Nuomonė manęs nedomina, domina realybė.

Niekas Tavęs nepuola ir nežemina žmogau… Čia tiesiog idėja, kad reiktų keisti švietimo sistemą… Nes ji jau pasenus ir žalinga kūrybingumui…

Klausimėlis prajuokinai

Nežiūriu televizijos. Ir ypač tokių laidų kaip ,,Klausimėlis''. Pastebėjai? Laidai/Laidos tave sujungia… Su kuo nežinau.
Ir tu man siūlai atlikti apklausą kvailų, nemąstančių žmonių ir kaip kompiuteriui suskaičiuoti rezultatus? No way. Geriau susitikti gentis, kur žmonės tiek metų gyvena, o ne gyvent iliuzijose…

Dėl dievo, jo nėra (tikėjimas = tik ėjimas). Religijos skirtos supriešinti žmones. Kūrėjas yra ir jis nėra dievas, jei nori ir tu gali save taip išvystyti, kad kurti pasaulius… Kūrėjas yra šviesa, šiluma, meilė, siela.

Protas be jausmo - griaunanti jėga…

Nebūtų žmonės išradę ginklų, bombų, tankų, jei nesivadovautų vien protu,o turėtų ir jausmo bei meilės…

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas