diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Milda: „Kiekvienas pokalbis su vaiku yra unikalus. Pokalbiai apie vaikų sunkumus, kuriuose įsiklausoma bei sukuriamas pasitikėjimas, dažnai tirpdo vaiko baimes ir liūdesį, o skambučiai apie smagius dalykus dvigubina džiugesį.“

Diskutuok su bendraamžiais

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų!

Viskas, ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Darosi sunku

Pradžia » Valgymo sutrikimai » Darosi sunku

SandraMoneta
lapkr. 19, 2018 12:52:52

Darosi sunku

Labas Nelabaibloga. Anoreksija ir bulimija yra rimti
valgymo sutrikimai, dėl jų vertėtu kreiptis į psichologą
ir/ar dietologą o ne rašyti į vaikams ir paaugliams skirtą
forumą. Taip pat rašai, kad kila mintys save žaloti. To daryti
nereikia nei liniuote nei kuo.
Sekmės

Nelabaibloga
lapkr. 19, 2018 07:19:31

Darosi sunku

Buvau anoreksikė, tada bulimikė ir vėl anoreksikė. Kurį laiką jau stengiuosi gydytis, tačiau esu viena. Tėvai manęs beveik nepalaiko. Tėtis kartais pasako kažką pamaloninančio, o mama galvoja, kad aš viską išsigalvoju, darau tai tik dėl dėmesio ir kitiems yra žymiai blogiau. Žinau tai… Dariau tai tik dėl savęs… Kad plonesnė būčiau, gal kada nors ir gražesnė.
Kurį laiką man dar sekėsi kovoti su pastoviai erzinančiomis mintimis, bet neseniai mano teta pasakė, kad vėl nieko nebevalgyčiau. Visiškai nesupratau kodėl man taip buvo pasakyta. Aš tik atsisakiau valgyti sviesto ir batono (netoleruoju laktozės ir labai nemėgstu batono). Tiesiog šie žodžiai mane įskaudino.
Suprantu, kad tai atrodo kaip menkniekis. Tiesiog pamaniau, kad mintys apie savižudybę ir nesuvokiamas pjaustymasis (gerai, kad dar liniuote) yra rimti dalykai… Nežinau ką daryti.

(P.S. aš labai myliu savo tėvus ir tetą, tik jie manęs nesupranta. Čia greičiausiai aš kalta, pati aiškiai nepasakau, kas man yra.)

Redagavo Nelabaibloga (lapkr. 19, 2018 07:30:55)

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

• Paveiksliukas - euro.jpg
    • JRD.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
    •  Active-citizens-fund@4x.jpg