diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Liudas: „Iš „Vaikų linijos“ gaunu pamokas, kaip suprasti save ir kitą, kaip džiaugtis savo gyvenimu ir kitam padėti džiaugtis savuoju. Patiriu jausmą, kad darau prasmingus darbus ir kad kažkam padedu užaugti Žmogumi.“

Diskutuok su bendraamžiais

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų!

Viskas, ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Meilytė kas ira?

Pradžia » Meilė » Meilytė kas ira?

SandraMoneta
gruod. 1, 2018 19:55:57

Meilytė kas ira?

Ai man ir ne tik man užkniso juodai jau tos nesąmonės
geriau išsiblaivyk tada rašyk gerai? Tokie dalykai šiame forume yra uždrausti, jie vis tiek bus ištrinti Vaikų linijos savanorių, bet, kol dar neištrinė, gal pati ištrink?

Redagavo SandraMoneta (gruod. 1, 2018 19:57:47)

Kesitia
gruod. 1, 2018 18:21:51

Meilytė kas ira?

Visų pirma , meilė žmogų pragyvina , atveria vertybių ir sukelia įvairių jausmų. Žmogus su meile , jis liepsnoja , trykšta energija ir kaip sakoma meilė gydo žmogų , o praradus meilę gali išgelbėti ,tik kita meilė. Taigi čia aš galvoju taip apie davo prarastą kekšita. Tu mieloji sudaužei manąją širdį , suskaldei viltis ir išmušei man širdies dantis. O kur gi dings mano širdelė ar tamsiame ,tuščiame miške ,kuriame nebus Kekšitos?. Aš sunkiai tai išversiu. Meilė tragiška avarija , kurioje susidaužo dvi sielos.

Primenu, kad Vaikų linijos diskusijos skirtos vaikams pasidalinti savo mintimis, pasitarti tarpusavyje. Netinkami postai gali būti ištrinti.

Redagavo Vaiku_linija (gruod. 7, 2018 10:41:29)

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

• Paveiksliukas - euro.jpg
    • JRD.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
    •  Active-citizens-fund@4x.jpg