diskusijos.jpgDiskusijos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 gruod. 7, 2018 18:14:26

ash10

Man neramu

durniu laivas

Atsijungęs

#2 gruod. 6, 2018 22:24:02

Keksita

Man neramu

Tau daer niaisku kat jis usipole jia?

Atsijungęs

#3 gruod. 6, 2018 22:24:01

Keksita

Man neramu

Tau daer niaisku kat jis usipole jia?

Vaikų linijos diskusijų skiltyje negalima bendrauti įžeidžiant vieni kitus.

Redagavo Vaiku_linija (gruod. 7, 2018 10:45:09)

Atsijungęs

#4 gruod. 6, 2018 22:18:33

SandraMoneta

Man neramu

Gretuxbl
Kodėl tu taip nemandagiai bendrauji su ash10?

Atsijungęs

#5 gruod. 6, 2018 18:02:33

VJGmokinys

Man neramu

ash10,
nevartok įžeidžiančių žodžių.

Atsijungęs

#6 gruod. 5, 2018 21:05:21

ash10

Man neramu

Gretuxbl
Ai tu nepliurpk nesamoniu
Vaiku linija nesvaikit normalius zodzius trinat

Redagavo ash10 (gruod. 7, 2018 18:20:00)

Atsijungęs

#7 gruod. 5, 2018 20:13:57

Gretuxbl

Man neramu

Tai taip norėja pasipiršt širdžiai ,bet bmw vairuoja ,'brt būsiu atsargi. Išsisyriau nes tam esu per jauna ir man yra daug spragu is mokslo kurias turiu pildyti ir kažką pasiekt. Busiu laiminga kai neturėsiu dar bx anksti man. Esu savo klasej labiausiai protiškai nesubrendus dažnai nusišneku ,bet su išvaizda kimb prie manes bernų nors ir kokiu patyčių patyriau gyvenime dėl išvaizdos , bet aš augau ir savaime pasikeičiau. Ir mama patare ji palikt nes sake ,kad kol uzaugsiu bx nebus prblm gaut

Atsijungęs

#8 gruod. 5, 2018 18:37:59

Vilnietis11

Man neramu

Gretuxbl

Jeigu tai, ką parašei, yra tiesa, tuomet turiu nuliūdinti - Tavo “vaikinas” tikrai nepasipirš, be to, įstatymų nustatyta tvarka negalite tuoktis, nes Tau nėra 18 metų.
Beje, jeigu turi rimtų ketinimų, o ne tik nakčiai prigulti , tuomet turėtum būti atsargi, nes Jūsų amžių skirtumas yra labai didelis ir jo amžiuje tikrai yra brandesnių ar merginų, su kuriomis galima sugulti.

Atsijungęs

#9 gruod. 5, 2018 16:44:21

Gretuxbl

Man neramu

Taigi man 15metu neseniai buvau dar labai vaikiska. Vakar verkiau liūdėjau gavus dvejetą ir ziuriu atsirado vaikinas , jis uz mane vyresnis 19jam . Jis labai mielas , draugiskas ir mes ruosiames susitikt ,o mano tevai labai principingi niekur vps neleidz nebent jeigu i miesta isleidz tai bun salia. Aš galvoju kaip po shl susitikt po 6 -7pam liep pareit i darba laiko ntr. Šestadieni nkr neleis eit . O vaikinas netrugdo mokslams ,nes kazkaip jaučiuos pakylėta. Sakė pasipirš šeštadieni per eglutes ižiebima ir kaip man meluot kad išeit i miesta?………………………………………………………………….., Būtinai privalėsiu su jo susitikti ,bet tėvai žiauriai principimgi. Vaikinas būna pas manęs mieste penktadieniais ir savaitgaliais.

Redagavo Gretuxbl (gruod. 5, 2018 16:45:06)

Atsijungęs

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

• Paveiksliukas - euro.jpg
    • SAIDM.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
    • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
    • Dabar logotipas