diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Liudas: „Iš „Vaikų linijos“ gaunu pamokas, kaip suprasti save ir kitą, kaip džiaugtis savo gyvenimu ir kitam padėti džiaugtis savuoju. Patiriu jausmą, kad darau prasmingus darbus ir kad kažkam padedu užaugti Žmogumi.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 gruod. 21, 2018 23:05:00

Zmoneserzina
Registruotas: 2018-12-20
Įrašai: 24

STOP savęs žalojimui!!!

Nuoširdžiai sakau, negalvoti apie nieką yra visiškai neįmanoma. Žmogus buvo sutvertas mąstymui, galvojimui svarstymui, juk tam jis ir turi galvą. Negalvojimas apie nieką - tik viską apsunkina. Nes niekas, yra niekas, ir niekas nežino kaip galvoti apie nieką. Tokie dalykai, jie tiesiog yra, ir nebūtina bandyti jų ištaisyti, ar padėti. Kas norės, kreipsis pagalbos, nes tikrai žino kad gali tai padaryti, kitas tyliai sedės ir darys ką daręs, nes jam tai patinka, trečias ieškos prasmės, o ketvirtas bandys sutvarkyti viską ką padarė, deja, penktasis, nemano, kad yra nusipelnęs šiai nominacijai, nes jis - “per mažai pjaustėsi”, šeštasis tyliai sėdi kamputy, visi žino ką daro, o jam nerūpi, septintasi tai daro dėl dėmesio, o visi likusieji - puikūs šio vaidinimo aktoriai, niekas net nepastebėjo ką jie daro ir kodėl, o galbūt aš čia vienintelė taip puikaii apsimetinėju, kuo nesu, kad net pati nebežinau kas esu

Atsijungęs

#2 gruod. 22, 2018 19:26:51

Vilnietis11
Registruotas: 2015-03-14
Įrašai: 315

STOP savęs žalojimui!!!

Zmoneserzina
Nesu psichologas, kad galėčiau nors bent kažkiek atsakyti teisingai į klausimus “O kas jeigu, tu niekuo nepasitiki? O jeigu nenori pagalbos?” ir kiekvieni atvejai yra savotiški.
Na, taip, sutinku, kad žmonės ne visai supranta tuos, kurie turi psichologinių ar su tuo susijusių problemų, kadangi tai tikrai reikia pačiam patirti (nes to skausmo apsakyti neįmanoma) ir dėl to siūlo tai, ką girdi patys, t.y. kreiptis į psichologą, bet, mano manymu, geriau jau nestovėti vietoje ir paprašyti (nebūtinai net psichologo) pagalbos.
Umm, nesakiau, kad psichologas geba išspręsti visas problemas, kaip ir “ir dar odos transplantą padaryt, kad randų nesimatytų”. Paskutinis Tavo post'e esantis sakinys yra neigiamų emocijų produktas ir dėl to negaliu jo laikyti kaip sakinio, kuris prideda tinkamą vertę mūsų diskusijai.

Atsijungęs

#3 gruod. 22, 2018 23:46:17

Zmoneserzina

STOP savęs žalojimui!!!

Sveikinu, tiksliai pagal vadovėlį, nė vienas žodis nenukrypo, nei vienas jausmas neištryško, nei viena linija neišėjo kreiva, nei vienas trupinėlis nebuvo paliktas lėkštėj. Tiesiog tobula.
Kdangi viskas čia jau taip tobula, o tobulumo aš puiki griovėja, tad prašyčiau paaiškinti, kas yra “Psichologinė problema”?

Atsijungęs

#4 gruod. 23, 2018 00:16:48

Vilnietis11

STOP savęs žalojimui!!!

Zmoneserzina
Didelis dėkui už pagyrimą!!

Atsijungęs

#5 gruod. 23, 2018 13:32:47

Zmoneserzina

STOP savęs žalojimui!!!

O ką aš sakiau

Atsijungęs

#6 gruod. 23, 2018 14:16:01

Vilnietis11

STOP savęs žalojimui!!!

Zmoneserzina
“Sveikinu, tiksliai pagal vadovėlį, nė vienas žodis nenukrypo, nei vienas jausmas neištryško, nei viena linija neišėjo kreiva, nei vienas trupinėlis nebuvo paliktas lėkštėj. Tiesiog tobula.”

Atsijungęs

#7 gruod. 23, 2018 14:30:55

SandraMoneta
Registruotas: 2018-08-20
Įrašai: 274

STOP savęs žalojimui!!!

Vilnietis11
Kam kartojai jo(-s) sakinį? Neflūdink.
Čia ne kritika, aš tik pasakiau tau nedidelę pastabą.

Atsijungęs

#8 gruod. 23, 2018 14:36:40

Vilnietis11

STOP savęs žalojimui!!!

Aš, Vilnietis11, pakartojau Zmoneserzina sakinį, nes buvo užduotas klausimas, adresuotas man, ir jis skamba šitaip: “O ką aš sakiau”. Mano atsakymas į jį yra šitoks: “Sveikinu, tiksliai pagal vadovėlį, nė vienas žodis nenukrypo, nei vienas jausmas neištryško, nei viena linija neišėjo kreiva, nei vienas trupinėlis nebuvo paliktas lėkštėj. Tiesiog tobula.”.
Zmoneserzina
Sakinys, esantis viršuje, nėra pasipūtimas, o paaiškinimas SandraMoneta, nes, kaip jau buvau sakęs, ji neseka diskusijos.

Atsijungęs

#9 gruod. 23, 2018 15:21:20

Zmoneserzina

STOP savęs žalojimui!!!

Gerai, ate
Žmonės vadina mane pasipūtusia, bet gal pirma reiktų pažvelgt į save. Gal pirma reitkktų nustot vaidint scenaristus, kai tesi tiesiog aktorius, gal reiktų išmokt suprast. Bet jeigu kai kuriems jau taip labai patinka vaidinti, tai lai vaidina. Juk vienam aktoriui pradignus, visad atsiras dubleris.

Atsijungęs

#10 gruod. 23, 2018 15:23:23

Zmoneserzina

STOP savęs žalojimui!!!

Vilnietis11
Nebeturiu ką pasakyt. Aš neseku diskusijos. Teisingai. Labai teisingai. Tu tiesiog esi antrasis enšteinas, ir turi labai didelę fantaziją, esi puikiai išsilavinęs, supranti “psichologinius žaidimus”, gebi teikti pagalbą ir esi tobulas.

Ir tiesa. Dar tu puikiai supranti sarkazmą (:

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas