diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 gruod. 23, 2018 15:24:29

Zmoneserzina
Registruotas: 2018-12-20
Įrašai: 24

STOP savęs žalojimui!!!

Vilnietis11
Nebeturiu ką pasakyt. Aš neseku diskusijos. Teisingai. Labai teisingai. Tu tiesiog esi antrasis enšteinas, ir turi labai didelę fantaziją, esi puikiai išsilavinęs, supranti “psichologinius žaidimus”, gebi teikti pagalbą ir esi tobulas.

Ir tiesa. Dar tu puikiai supranti sarkazmą (:

Atsijungęs

#2 gruod. 23, 2018 15:42:18

Vilnietis11
Registruotas: 2015-03-14
Įrašai: 315

STOP savęs žalojimui!!!

Zmoneserzina
Patikėk, aš tikrai žiūriu į save ir tai nėra melas. Manyk kaip nori
Jeigu Tu apie tai, kad aš kažką vaidinu, tuomet tai nėra tiesa. Aš elgiuosi taip, kaip man įprasta.
****, aš nesuprantu žmonių Kaip jie veikia???
Aš rašiau, kad SandraMoneta neseka diskusijos, nes ji rašo, kad aš flūdinu, nors aš tiesiog pateikiau atsakymą į Tavo klausimą.
***, aš nesakiau kad esu Einšteinas, nei, kad turiu didelę fantaziją. Nereikia ant manęs stumti dėl to, kad pastebėjau kažkokių tai, mano manymu, nesklandumų.
Jo aš žinau kad aš puikiai suprantu sarkazmą dėkui )))

Diskusijose prašom bendrauti pagarbiai, nežeidžiant ir neskaudinant kito diskusijų dalyvio, t.y. be keiskmažodžių.

Redaguotas Vaiku_linija (gruod. 23, 2018 23:28:02)

Atsijungęs

#3 gruod. 23, 2018 20:15:26

Zmoneserzina

STOP savęs žalojimui!!!

Vilnietis11
Susidėliok mintis. Tavo “pastebėjimai” prieštarauja patys sau. Pms'ini, kad taip dažnai nuomones/mintis keiti? Vienam komentare - piktas, aiškina visiem, kitam - jau žiurėk jam viskas gerai, o trečio išvis nesuprasi. Ir aš neketinu aiškinti savo suvokimų ir suvokimo idėju, vien dėl to, nes “ tu ne aktorius”. Tad gražių Tau švenčių. ir man p* (:

Atsijungęs

#4 gruod. 23, 2018 20:37:39

Vilnietis11

STOP savęs žalojimui!!!

Zmoneserzina
Mano pastebėjimai neprieštarauja vienas kitam, o jeigu Jums taip atrodo, tuomet galiu pasidžiaugti bent tuo, kad aš iškėliau bent kažkokius tai pastebėjimus, o ne verkšlenimus, įsižeidimus ir kitas emocijas.
Įdomu, koks turėčiau būti, kad atskleistum man savo suvokimą?
Aš esu ramus, draugiškas asmuo, tačiau jeigu bus pasiekti tam tikri kriterijai, aš tapsiu, na, sakykim, ne visai draugišku
Ir Tau taip pat gražių, gerų, kupinų laimės švenčių

Redaguotas Vilnietis11 (gruod. 23, 2018 20:44:05)

Atsijungęs

#5 gruod. 23, 2018 23:52:06

Zmoneserzina

STOP savęs žalojimui!!!

Sveikinu, vis dėl to ne aš vienintelė turiu “emocijų skalę”
Tu neturi būti kuom nors, kad kas nors įvyktų. Tu turi būti savimi, o kol kas tavo asmenybė “nenusipelno” suvokim aiškinimo, tu, “Jūs” nenusipelnote, jo, nes taip tiesiog būna vieni supranta, kiti ne, vieniem įdomu, kitiem ne, vieni jaučia, kiti ne, vieni valgo, kiti ne, vieni pjaustosi, kiti ne, vieni išgyvena, kiti ne

P.s Jei tau tai yra “verkšlenimas” tai nereiškai, kad man tai taip pat yra “verkšlenimas”, jei tau tai yra “pastebėjimas”, tai lygiai taip pat nereiškia, kad ir man tai yra “pastebėjimas”

Atsijungęs

#6 gruod. 24, 2018 00:43:55

Vilnietis11

STOP savęs žalojimui!!!

Zmoneserzina
Iš ko gi žmogus sprendžia, kad kitas kažko tai nenusipelnė? Žinoma, iš labai patikimaus ir teisingo argumento “nes taip tiesiog būna”.
Jeigu Tau verkšlenimas nėra verkšlenimas, tuomet metas keisti požiūrį. Juk Tu šio sakinio neparašei tik tam, kad apsiginti ir bandyti man įrodyti, kad tai nėra verkšlenimai, nors iš tiesų yra verkšlenimai, tiesa? )

Redaguotas Vilnietis11 (gruod. 24, 2018 00:46:02)

Atsijungęs

#7 gruod. 24, 2018 09:36:09

Zmoneserzina

STOP savęs žalojimui!!!

O gal čia ne man, o Tau reikia keist požiūrį, a? Niekad nepagalvojai, kad pasaulis nesisuka apie Tave, kad yra kitų žmonių su kitokiom mintim, ir tu neturi teisės Jiem aiškinti kaip galvoti, mąstyti, suvokti. Jeigu tu įsivaizduoji esąs “vaikštanti enciklopedija” - gerai, ir būk tokia, bet nekišk savo “išminties” kitiems, nes tai jau ne tavo reikalas. Kaip jau ir sakiau, išmokus kalbėti reikia ir išmokti patylėti .
Patikimo argumento, “taip tiesiog būna” - aš jau sakiau, kad visiškai nesiruošiu tau nieko aiškinti, ypač nepaaiškinamų dalykų, bet kai kuriom “vaikštančiom enciklopedijom” tiesiog nedaeina, tai gal vis dėl to ne viską tu čia žinai
Ir kas sakė, kad aš šį sakinį rašiau bandydama ką nors tau įrodyti?

Atsijungęs

#8 gruod. 24, 2018 20:02:14

netikra.sypsena
Registruotas: 2018-12-24
Įrašai: 40

STOP savęs žalojimui!!!

laba, prisijungiau pirma karta gal kas papasakos kaip cia reikia elgtis, noriu padeti kitiems

Atsijungęs

#9 gruod. 24, 2018 22:04:48

SandraMoneta
Registruotas: 2018-08-20
Įrašai: 274

STOP savęs žalojimui!!!

netikra.sypsena
Čia yra anonimiškas forumas skirtas vaikams ir paaugliams iki
18 metų. Čia negalima keiktis, įžeidinėti kitą diskusijos dalyvį
ar dalintis asmenine informacija. Netinkama informacija trinama.
Linkiu sėkmes dalyvaujant diskusijose.

Atsijungęs

#10 gruod. 27, 2018 11:43:07

Vilnietis11

STOP savęs žalojimui!!!

Zmoneserzina
Pirmas sakinys išvis lempa kažkokia, į kritiką atsakyt “Tai tu čia pasikeisk” yra labai vaikiška bei nemokšiška, kadangi reikia mokėti užsiimti savikritika, bet matau, kad nemoki.
Tau dabar apie 15-16 metų, taip? Bet elgiesi kaip ******* Metas keistis, o ne vien urgzti dėl visko ir siųsti kitus “pažiūrėti į save”, kai aišku, kad tavyje problemos.
Manau, nesusimąstei, dėl ko šiame forume žmonės padeda kitiems nepažįstamiems? Nes tie žmonės arba nori pabendrauti, arba jie mėgsta ir galbūt moka kitiems padėti, o šiuo atveju nevertini jų effort'o padėti ir dėl neaiškių priežasčių pili purvą ir neigiamas emocijas, kai išreiškiama kritika.
Patenkinta savo pasisakymu “vaikštanti enciklopedija” ? Nu jo čia žiaurus pastūmimas, ypač kai tampa aišku, kad tai parašo žmogus, kuris nėra protingas, nes tyčiojasi iš kitų sumanumo. Tavo reikalas nemėgti kažko, tačiau su protingumu tai sufeilinai.
Taip taip, esi labai neemocinga ir protinga motera, kuri visuomet apsaugo savo silpnąsias vietas.
Nenori nieko aiškinti? Vadinas pritrūko argumentų Pabandyk bent vieną kvailą kokį sugalvoti, kad vėliau galėčiau pasijuokti
Linksmų švenčių.

Redaguotas Vaiku_linija (gruod. 29, 2018 17:18:58)

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas