diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 gruod. 28, 2018 02:16:44

Zmoneserzina
Registruotas: 2018-12-20
Įrašai: 24

STOP savęs žalojimui!!!

Vilnietis11
Ačiū bent jau internete neatskleidus savo amžiaus, žmonės nemano, kad “aš vaidinu subrendusią”
O ar tu bent jau jį skaitei? Skaitei? Žinom perskaityt nepakanka. Reikia suprast O ne pamačius kažką nežinomo, prisiknisinė prie raidžių sudedančių žodžius Tai tu čia pasikeisk yra vaikiška? Klausyk, jau užknisai. Nesupratai - nesigilink. Viskas. Įrodyta milijonus kartų, nori prisiknisinėt prie raidžių? Eik atsiversk abecėlę. Nepatinka kažkas apie mane? Pasilik tai sau. Manai, kad pažįsti mane, kad gali kritikuoti mane, įžeidinėti,o jau po poros dienų prisiknist prie mano žodžių, pamiršdamas tokius pačius, savuosius? Na jau ne.
Vsio ate. Neturiu nei laiko, nei noro, diskutuot su tokia “Vaikštančia Enciklopedija”. Nepatinka? Ne mano bėdos. Aš pasirinkau pasitraukt, ir leist tau būt “Vaikštančia Enciklopedija” toliau. Tik tu nenustebk, kai protingi žmonės nuspręs nebendraut su tavim
Ate, aš baigiau. Savo litanijos galą, gali pasiskaityt garsiai prieš veidrodį, nes man ji visiškai neįdomi ir aš neketinu švaistyti savo laiko skaitant ją

Atsijungęs

#2 gruod. 28, 2018 18:30:12

Vilnietis11
Registruotas: 2015-03-14
Įrašai: 315

STOP savęs žalojimui!!!

Zmoneserzina
Prie žodžių aš neprisikabinėju, aiškiai matau, kad pati nesupranti žodžių ir šį Tavo trūkumą bandai pritaikyti man, nes trūksta argumentų.
Aš galiu ir turiu teisę ignoruoti, kadangi šiame forume jau pakankamai pasirodei.
Sugalvok ką nors kita išskyrus tą banalų “vaikštanti enciklopedija”. Nesu nei protingas, nei kvailas, tačiau Tau trūksta kažkokių gabumų ir dėl to mane įžeidinėji. Neprotinga.
Taip taip, pasitrauk iš šio mūšio pirma, pasirodysi labai “protinga” nei aš. Na, bent savo savimeilę / egoizmą išlaikei.
Beje, norėjai, kad prisikabinčiau prie rašybos, todėl pasidalinsiu savo pastebėjimais:
1) neteisinga skyrybos ženklų rašyba
2) neteisingai parašei žodį “abėcėlė”.
Linksmų švenčių.

Atsijungęs

#3 gruod. 31, 2018 13:38:01

Markinaite
Registruotas: 2018-12-31
Įrašai: 2

STOP savęs žalojimui!!!

Sveiki visi!
Man yra 17metu. Pradėjau zalotis būdama 15-16m, pamaniau, kad tai tiesiog keli kartai.
Bet jau taip neatrodo. Nes vėl pradėjau tai daryti. Kiekviena diena tai darau, randu ir žaizdu daugėja.
Žiauriai sunku valdytis. Nebezinau gal man reik psichiatro, nes bijau kad psichologas, kuris man jau bandė padėt, nebepades. Jaučiuosi vieniša. Nors tėvai rūpinasi, kovoja su sunkumais, mane motyvuoja ir giria. Bet kažkodėl zalojuos. Labai sunku nustot daryt tai. Man trūksta draugų, bet tai manau ne priežastis. Todėl nebezinau. Esu pasimetusi. Todėl nusprendžiau parašyt čia apie tai.

Atsijungęs

#4 gruod. 31, 2018 17:36:22

Vilnietis11
Registruotas: 2015-03-14
Įrašai: 315

STOP savęs žalojimui!!!

Markinaite
Labas, kodėl pradėjai žaloti save - dėl įpročio ar dėl kokio nors įvykio?
Kaip suprantu, Tu palaikai gerus santykius su tėvais, taip? Pabandyk pabendrauti su jais apie tai, kad vėl pradėjai žalotis. Vien išsipasakojimas numeta tą akmenį nuo širdies ir pasidaro lengviau, o ir tėvai, manau, tikrai bus suinteresuoti Tau padėti.
Kodėl Tau trūksta draugų? Bijai bendrauti su naujais žmonėmis ar nuo Tavęs atsigręžia?
Linksmų švenčių!

Atsijungęs

#5 saus. 3, 2019 22:58:43

Markinaite
Registruotas: 2018-12-31
Įrašai: 2

STOP savęs žalojimui!!!

Sveiki, dar kartą.
Man nuo pat vaikystės yra baimė susirasti draugų, nes daug kas tyčiojosi iš manęs.
Net yra išmuše dantis. Beje su tėvais gal ir gerai sutariu, bet visad bijau apie tai pasakyt.
Nes tai perkelis kartus tapo įpročiu ir negalėjimu sustot, kaip ir per pastarąsias dienas, net ir šiandien.
Todėl mano riešas atrodo baisiai, esu nevilty. Žiauriai sunku. Laukiu ėjimo pas psichologą.
Žaizdos ir režimas gilus. Tėvai tik pasakytų manipuliacija ir viskas.
O man atrodo tai yra priklausomybe. Ar ne taip?
Džiaugiuosi, kad pagaliau vėl sugebėjau čia parašyti
Geros nakties

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas