diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Liudas: „Iš „Vaikų linijos“ gaunu pamokas, kaip suprasti save ir kitą, kaip džiaugtis savo gyvenimu ir kitam padėti džiaugtis savuoju. Patiriu jausmą, kad darau prasmingus darbus ir kad kažkam padedu užaugti Žmogumi.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 saus. 6, 2019 07:05:48

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 430

Praradau geriausia draugę...

(iškart sakau jog man moralų dėl narkotikų ir pnš. nereikia, aš žinau ką su savim darau.)
Sveiki. Žodžiu, reikalas tas, jog aš penktadienį pavartojau ekstazio, ir dėl to pablogėjo mano ir mano geriausios draugės draugystė. Mes su ja draugės esam jau 12 metų, ji visuomet manė, jog esu šventas vaikas. Jai nepatinka visokie ten marozai, žmonės kurie vartoja visokias nesąmones ir pnš.. Kadangi buvau apsvaiginta, nežinau ar būtent nuo to ar ne, as nusprendžiau jai pasakyti tiesą, kurią slėpiau nuo jos - vis gi geriau išsakyti viską, o ne laikyti savyje, ir taip, ji nežinojo jog as užsiiminėju tokiais dalykais. Taigi, aš į bendrą dviejų bff grupę parašiau, jog noriu pasakyti tiesą, bet kad jos nepyktų ant manęs. Pamiršau paminėti, su kita bff bendrauju 7metus, ji jaunesnė ir ja labiau pasitikiu, ji žinojo praktiškai visus šitus dalykus. Žodžiu, jos prisiekė jog niekam nesakys ir nestums ant manęs. Pasakiau tiesą. Mano viena bff su kuria bendrauju 7metus nenustebo, o kita su kuria bendrauju 12 metų, nustebo. Žodžiu mes kalbėjom video chatte, ir aš likau su ta bff su kuria ilgiausiai bendrauju. Ji man parašė ar išmesiu visas elektronines cigaretes ir pnš.(bent jau aš taip supratau) tai aš jai pasakiau kad išmesiu. Po kurio laiko pastebėjau, jog jos akys skaidrios kažkokios. Pagalvojau jog man tik pasivaideno jog ji verkė, pasirodo ne. Jai iš akių varvėjo ašaros, o ji jas tiesiog nusivalinėjo. Pasakiau jog esu pavargus ir einu miegot, tai taip ir baigėsi diena. Dabar su ja nebent tik chattinu, pirmadienį susitiksiu būrelyje, kažkaip nedrąsu ir nejauku bus susitikti kai tas įvykis įvyko. Aš žiauriai susigruzinus buvau ir esu dėl to, tai mano kita draugė bandė paguost, jog vistiek tu turi gyvenime ką nors išbandyt, ir aš jai visiškai pritariu. Realiai net nežinau ką daryt, man pačiai labai liūdna dėl to, nesitikėjau tokios reakcijos. Kaip ir pati jai sakiau, visgi, mano nuomone, geriau kartais parūkyt ką nors, nei pjaustytis ir kad liktų randai.
Tai va tiek. Lauksiu jūsų atsakymų, jeigu tokių bus.

Atsijungęs

#2 vas. 1, 2019 14:23:14

Rusniukas
Registruotas: 2018-12-27
Įrašai: 3

Praradau geriausia draugę...

Tu teisi

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas