diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 saus. 8, 2019 19:13:56

pavargusnuovisko
Registruotas: 2019-01-08
Įrašai: 1

nzn

nzn ar tai patyčios ,bet whatever . Taigi vakar bšk mokykloj susimušiau su savo ex tai … Nieko tokio
kaip ir neatsitiko . Bet šnd nežinau man aštuntokai pradėjo nestipriai trankyt nugara aišku aš susierzinus trenkiu atgal . Žinau kad taip negalima bet iš lempos ateina trenkia tai kaip man jaustis … Šnd bibliotekoj atėjo pradėjo vadint šliucha aš tik pasakiau kad atstotu bet jis toliau kabinas prie manęs … Tai teko eiti į antra aukštą pabuvom ten vėliau vėl ten grįžom nes manėm kad jie išėjo . Bet jie ten buvo ir ten jų buvo jau ne 3 o 9 tai pasižiūrėjau aš tik bet vistiek nusileidau su drauge atsisėdom po gal 3-4 min atsisėdo prie manęs aštuntokas kuris dažniausiai tranko nugara sako ‘' srr kad trankiau nugarą ’' aš tokia sakau ‘'aha ’' jis atsistojo atsisėdo toks liudnai pažiūrėjo į mane . Vienas draugas jau vėl bandė man sakyt sliucha bet tas bernas sako ‘'patylėk ’'
Soc. pedagogei sakyt negaliu nes aš ir pati ten sakiau eik **** , broliui sakyt negaliu nes vyks kontfliktas … p.s nežinau ar padekot tam bernui kad užstojo ar ne

Atsijungęs

#2 saus. 8, 2019 20:10:17

SandraMoneta
Registruotas: 2018-08-20
Įrašai: 266

nzn

pavargusnuovisko
Konfliktus spręsk su tėvais ir mokytojais.

Redaguotas SandraMoneta (saus. 8, 2019 20:10:30)

Atsijungęs

#3 saus. 9, 2019 18:38:05

Taura
Registruotas: 2017-01-06
Įrašai: 38

nzn

SandraMoneta
suprask tėvam ir mokytojams nelabai patiktu kad aš aštuntoka n*** siunčiau ir t.t šjp aš nesikeikiu bet toks elgesys mane žiauriai suerzino … Tai jo … Pasakyčiau tėvam ir mokytojams bet jie nebūtu labai patenkinti kad aš keikiaus ganėtinai stipriai ir įžeidžiančiai . Bet patikėk tuo metu aš labai buvau pikta

Atsijungęs

#4 saus. 10, 2019 12:57:50

SandraMoneta
Registruotas: 2018-08-20
Įrašai: 266

nzn

Taura
Tai pavargusnuovisko ir buvai tu?

Atsijungęs

#5 saus. 10, 2019 16:19:07

Taura
Registruotas: 2017-01-06