diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Liudas: „Iš „Vaikų linijos“ gaunu pamokas, kaip suprasti save ir kitą, kaip džiaugtis savo gyvenimu ir kitam padėti džiaugtis savuoju. Patiriu jausmą, kad darau prasmingus darbus ir kad kažkam padedu užaugti Žmogumi.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 saus. 12, 2019 19:57:30

PovilasMmm
Registruotas: 2019-01-11
Įrašai: 30

Noriu nusižudyti

Nera kitu iseiciu

Atsijungęs

#2 saus. 12, 2019 20:05:05

Containment
Registruotas: 2019-01-11
Įrašai: 16

Noriu nusižudyti

Yra, ir bus

Atsijungęs

#3 rugpj. 25, 2019 23:12:35

Pupa123
Registruotas: 2017-06-11
Įrašai: 96

Noriu nusižudyti

Geriau gerčiau kol numirčiau, bet to nemesčiau nėra išeities dėl ko gyvent

Atsijungęs

#4 rugpj. 26, 2019 09:38:34

youkupe5
Registruotas: 2019-08-26
Įrašai: 2

Noriu nusižudyti

Pupa123
Kaip suprantu, tu nori perdozuoti alkoholio?

Redaguotas youkupe5 (rugpj. 26, 2019 09:38:52)

Atsijungęs

#5 rugpj. 27, 2019 09:16:01

Vaiku_linija
Registruotas: 2014-12-29
Įrašai: 168

Noriu nusižudyti

Pupa123
Geriau gerčiau kol numirčiau, bet to nemesčiau nėra išeities dėl ko gyvent

Džiaugiuosi, kad daliniesi sunkiais išgyvenimais. Daug žmonių kartais susiduria su gyvenimo etapais, kuomet atrodo taip sunku, jog net sunku ištverti. Kartais vienam sunku susitvarkyti su užklupusiais sunkumais. Noriu padrąsinti tave kreiptis psichologinės pagalbos – psichologą gali rasti mokykloje arba poliklinikoje. Arba gali paskambinti į Vaikų liniją 116 111, kur gyvai galėsi aptarti sunkumus ir galimas išeitis. Galime pabendrauti ir chat'u bei laiškais.

Atsijungęs

#6 rugpj. 31, 2019 19:43:05

Vadahunga16
Registruotas: 2019-07-12
Įrašai: 1

Noriu nusižudyti

Nereik bijoti. As irgi norejau nusizudyti net
buvau pradejusi žalotis iki krauju bei skausmu. Bet as
niekada nepasidaviau baimė. Turi pasitiketi savimi.
Neleisk blogosiom mintims per imti. Gali juk rasyti i
: Vaiku linija, Jaunimo linija, eiti pas psichologus ar
Pcihetrus. Tik negalima pasiduoti ir bijoti reikia kovoti
Ir tikėtis kad viskas bus gerai, tada ir taip ir bus. Ir kas
žino gal atrasi savo tikru draugu. Sėkmės.

Atsijungęs

#7 rugs. 4, 2019 17:30:34

Erikas1
Registruotas: 2019-09-04
Įrašai: 3

Noriu nusižudyti

zmogau nedaryk to zinau as kaip tu jautiesi dabar bet gyvenimas yra dovana as irgi negaliu pakesti tu patyciu
bet esu stiprus ir tu turi but stiprus patikek manim kas is jo jai dabar nusizudysi nieka nepakeisi (:

Atsijungęs

#8 rugs. 9, 2019 00:23:00

Pupa123
Registruotas: 2017-06-11
Įrašai: 96

Noriu nusižudyti

Man svarbiausia numirt nes tik tada viskas išsispręs. O galbūt ir ne, na bet nesvarbu svarbu neegzistuočiau. Kitų gyvenimai pssikeistu nes ten kur aš visad buna problemu

Atsijungęs

#9 rugs. 9, 2019 09:46:57

Vaiku_linija
Registruotas: 2014-12-29
Įrašai: 168

Noriu nusižudyti

Pupa123
Man svarbiausia numirt nes tik tada viskas išsispręs. O galbūt ir ne, na bet nesvarbu svarbu neegzistuočiau. Kitų gyvenimai pssikeistu nes ten kur aš visad buna problemu

Ačiū, kad daliniesi savo jausmais ir mintimis, net jei jos sudėtingos. Deja, bet savižudybė nieko neišsprendžia, likusiems problemų tikrai nesumažėja, o tavęs tiesiog nebelieka - kaip ir tavo jausmų, minčių bei ateities.
Įsivaizduoju, kad jautiesi juodame gyvenimo tarpsnyje ir niekaip nesulauki pagerėjimo. Bet dar raski savyje jėgų atsilaikyti ir kovoti už savo gyvenimą. Tau galėtų padėti artimas žmogus, kuris išklausytų, arba psichologas. Taip pat gali paskambinti Vaikų linijai nemokamu telefonu 116111 ir išsikalbėti.
Nenustok ieškoti pagalbos ir nepraraski vilties,
Vaikų linijos savanorė

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas