diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Liudas: „Iš „Vaikų linijos“ gaunu pamokas, kaip suprasti save ir kitą, kaip džiaugtis savo gyvenimu ir kitam padėti džiaugtis savuoju. Patiriu jausmą, kad darau prasmingus darbus ir kad kažkam padedu užaugti Žmogumi.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 saus. 15, 2018 12:13:27

ZigmantasKZD-ZigFindan

Patyčios

As esu su akiniais. Bet kai juos nusiimu iš manęs juokiasi.

Akiniai gražina…

Atsijungęs

#2 saus. 15, 2018 12:13:09

ZigmantasKZD-ZigFindan

Patyčios

As esu su akiniais. Bet kai juos nusiimu iš manęs juokiasi.

Akiniai gražina…

Atsijungęs

#3 saus. 9, 2018 22:13:40

Desiree

Patyčios

visi sako, kad nereikia kreipti dėmesio, tačiau kartais tai nėra lengva. iš manęs taip pat tyčiodavosi, bet nustojo, kai pasakiau vienai mokytojai. neprižadu, kad padės ir tau, bet neturi ko prarasti.

Atsijungęs

#4 saus. 9, 2018 20:59:52

Ugniukas

Patyčios

Galit patarti pas mus klasėje yra toke amerikietė ji iš manęs saposi dėl to kad man patinka Ariana Grande kai atsinesiau į mokyklą jos kuprine ji pasakė kodėl atsinesiai šitą baisia kuprine durne tu tave paliks visi draugai net ir aš prašau patarkit

Atsijungęs

#5 kov. 10, 2017 23:11:58

Dainoryte

Patyčios

Nekreipk į tai dėmesio kaip visi sako . Tu pasakyk:- Visi turi pliusų ir minusų. Mano minusas,kad mano akys silpnos ir man reikia akinių. Pagalvokit jum tikrai nepatiktų jei iš jūsų visi tyčiotusi,kad nešioji akinius. Man nemalonu,kad jus taip elgiatės su manimi.
Maždaug taip. Jei jie ir toliau taip daro pranešk,kad gali pasiskųsti socialiniams pedagogams. Dar vis nenustojo? Sakyk pedagogams,kad tau tai nepatinka . Sėkmės

Atsijungęs

#6 vas. 23, 2017 17:38:52

Foreveralone1

Patyčios

Paziurek i teigiamas puses!!! Nepasiduok!!!!

Atsijungęs

#7 vas. 23, 2017 13:53:38

luksyskajus

Patyčios

Kovok su patyčiomis. Nepasiduok. Pasakyk mokytojai arba socialinei darbuotojai. Tai tau turėtu padėti. Aš ir pats kas dien patiriu patyčias dėl visokiųū dalykų. Linkiu , kad iš Tavęs daugiau nasišaipytu. Sekmės. :-)

Atsijungęs

#8 rugpj. 25, 2016 20:40:32

Dipse

Patyčios

Kai tik pradėjau nešioti akinius ir aš sulaukdavau patyčių, bet su laiku viskas aprimo ir dabar net gi sulaukiu komplimentų, kad su akiniais atrodau gražiau nei be jų. Tad visi nenusileiskit, ‘pastums’ ir apstos kai atsibos

Atsijungęs

#9 rugpj. 12, 2016 22:59:19

Aurayu

Patyčios

Nepergyvenk čia dar normalu mane išvis vadina moteris vyras ir visada sako kai šysausi - kaip karvė stora su geležim . Nes aš nešioju plokštele bet esu liekna . O jei pravardžiuoja tu iš jų juokis kad jie pinigų net neturi akiniams ir taip bus lygu . Akiniai tai prabangus aksesuaras dabar akiniai madingi ir bisi kuriems net nereikia perka brangiausius akinius kad pasirodytu turtingi

Atsijungęs

#10 liep. 31, 2016 01:12:29

MedaKavalaiuskaite

Patyčios

Tiesiog nekreipk demesio arba atsikirsk

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
  • Paveiksliukas - WU_Foundation.jpg
  •  Dabar logotipas