diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Andrius: „Vaikų linija“ – puiki galimybė realizuoti save ir prisidėti prie bendros visuotinės gerovės. Jaučiuosi lyg sugerčiau įvairius skirtingus jausmus ir iš jų gaminčiau kažką naujo – teigiamo ir pozityvaus.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 liep. 10, 2015 02:31:21

Ewelina

Patyčios klasėje

Ir mane.Aš mokinuosi blogai.) Bet išsipasakok mokytojai,gal bus gėda..Bet mokykis geriau

Atsijungęs

#2 birž. 28, 2015 15:21:10

mode

Patyčios klasėje

As paskutiniu metu neturiu draugu irgi bet paskaiciau kniga nepamesk galvos ir ju kaip mat suradau as be galo laimingas

Atsijungęs

#3 lapkr. 7, 2014 14:08:28

ernis2002

Patyčios klasėje


Atsijungęs

#4 spal. 17, 2014 18:25:29

1234567890

Patyčios klasėje

is manes irgi tyciojasi ir jau 5 metus nzn ka daryt

Atsijungęs

#5 birž. 4, 2014 09:09:09

Emalija

Patyčios klasėje

Sniegurackas- Man tas buvo ir esu daug patyrusi Tu jiems nieko nepesakyk, o jei kažkas atsitinka jiems padėk Vieną kart man taip buvo autobuse- bet pajiemiau kepurė kur kažkoks bernas mėtė ir kai reikėjo susirasti poras - tai mergaitei nieks rankos nedavėm, o ji iškarto man sako - Einam kartu? Manau padėjau. Ir juos apgink padėk jiems (bet tik ne mokslu) Na manau padėjau

Atsijungęs

#6 birž. 2, 2014 21:26:10

Sniegurackas

Patyčios klasėje

Kaip man susirasti draugu kai visi is manes klaseje tyciojasi,kai ryte pasakau labas jie man ataako eik ten mink ten…….

Atsijungęs

#7 kov. 19, 2014 17:45:49

lukas

Patyčios klasėje

Ko isvis registruotis i ta feisbuka????????????!!!!!!!!!!!

Atsijungęs

#8 kov. 7, 2014 18:47:17

Anchor

Patyčios klasėje

Patarkit kas nors ( klasiokes eme zvengti is manes kad as su musulmonu chatinu… ;/// per feisbuka apvare ir dar sulej turiu aiskintis joms ;[[[ cia mano gyvenimas ir ne ju reikalas… ka man daryti? (

Atsijungęs

#9 gruod. 3, 2013 20:32:56

Audrius.

Patyčios klasėje

Nejuokauk, kaip gali buti vienu metu ir nuostabu ir skaudu... Suprask, turi kovot uz save, jei leisi uzlipt viena karta, tai jie vis lips ir lips. Neleisk. Turek savigarbos. Jei saves negerbsi, tai ir taves negerbs. O dazniausiai ir yra isbandoma tavo savigarba izeidziant tavo garbe. Jei leisi, kad estu, tai ir es. Jeigu nesutari su klasiokais ir neina pakeisti tavo poziurio i ji - tuomet keisk mokykla. Turi issiugdyti savyje tas vertes, kuriu deka tave gerbtu, o ne tyciotusi.

Zmones su tavim elgsis taip kaip leisi, kad su tavim elgtusi.

Redagavo Audrius. (gruod. 3, 2013 20:33:24)

Atsijungęs

#10 gruod. 3, 2013 17:39:22

Karolina :3

Patyčios klasėje

Mano klaseje tai pat vyksta patycios vadina mane ,,Utele valkata ir t.t. ''
Tai labai skaudu girdeti bet klase labai nuostabi tikrai niekur tokios nerasciau kaip cia

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas