diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Andrius: „Vaikų linija“ – puiki galimybė realizuoti save ir prisidėti prie bendros visuotinės gerovės. Jaučiuosi lyg sugerčiau įvairius skirtingus jausmus ir iš jų gaminčiau kažką naujo – teigiamo ir pozityvaus.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 vas. 6, 2019 21:16:47

Niekas
Registruotas: 2014-03-26
Įrašai: 1

"SEKSAS" IŠ M3ILĖS AR GEISMO

Iš tiesų žmonės!!! Kaip aš paskaičiau čia biški jūsų “postų”, tai pastebėjau, kad daug kas rašo, kad nori merginos arba vaikino, arba “pasimylėti”. Iš tiesų tai nemanot, kad tai šiek tiek “tūpa”,, aišku nenoriu čia “prisikarksėti”, nes aš pati ne angelas.. Lytinį gyvenimą pradėjau būdama 14 ir tikrai pasigailėjau. Buvo vienas vaikinas nuo 13,kurį taip įsišykau, kad iki šios dienos (po tryjų metų) vis dar myliu. Tai ką mes išdarinėjom buvo… Na ir jaučiuosi siaubingai.. Bet su laiku aš jį pamiršau ir žinot kas nutiko? Aš papasakosiu: jau buvo po vidurnakčio.. Muzija grojo taip garsiai, kad net savo pačios balso negirdėjau. Man svaigo galva, o aš buvau girta, tokia girta, kad negalėjau pastovėt. Staiga suklumpau ant kelių. Prieš sumergdama akis pamačiau kaip pribėgo mano draugė. Tada aš užsimerkiau. Mane pykino, stengiausi neapsivemti, tai juk mano 16-asis gimtadienis, būtų didelė gėda prieš visus draugus… Mūsų buvo daug. Pajutau kaip stiprios ir raumeningos rankos mane pakelia ir kažkur neša. Išgirdau kaip mano draugė pasakė ,,Į koridoriaus galą, tada durys į dešinę…“. Nunešęs mane jis tik švelniai paguldė ant lovos ir pats atsisėdo šalia. Išgirdau savo mėgstamiausią dainą ir užsimaniau pašokti, bet dėja tesugebėjau tik atsisėsti. Tuomet jis paasakė: ,,Gana daug išgėrei.” Aš realiai neatpažinau jo. Sakau jam ,,Kas tu toks?“ Tada trenkiau jam į petį. Jis pažvelgia į mane ir vėl sako ,,Tikrai daug išgerei..” Ir tuomet man daėjo kas jis… Ir pasakiau, kad prisiminiau. Ir jis paklausė: ,,Nu ir kas aš?“” Aš kritau atgal į lovą, gyliai atidūsau ir ramiai ištariau:
,,Tu- mano pirmoji meilė…" Jam dabar 20.. Taip.. jis už mane 4 metais viresnis.. Mūsų istoriją labai ilga, bet esmė tame, kad aš jį siaubingai mylėjau ir nieko kito gyvenime nemylėjau. Jis mane mylėjo besąlygiškai. Bet mūsų santykiai buvo neįmanoma. Tuomet jis dingo.. Kariuomenė.. ir taip jį užsimiršau. Bet dėja jis sugrįžo, per mano gimtadienį.. ir viskas apvirto aukštyn kojom.. nebežinau ką daryti. Kaip elgtis su juo.. tai vat žmonės.. ką galiu pasakyti, tai kad meilė- sudėtinga ir reikalaujanti daug nervų, jausmų…

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas