diskusijos.jpgDiskusijos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

žiurkių nuodai

•  
    1 vote (100,0%) for: noriu mirti

#1 vas. 10, 2019 21:43:34

neklausk
Registruotas: 2019-02-10
Įrašai: 5

žiurkių nuodai

sveiki, man taip sunku jau, kuris laikas, kad nusprendžia viską baigti. Nuo antradienio žiurkių nuodus ryju saujom, o nuo ketvirtadienio šalia nuodų dar ir ibumetin tabletes geriu. Kaip kalbėjau su apsinuodijimo centro darbuotojais, jie man pasakė, kad man gresia vidinis nukraujavimas ir mirtis. Tačiau jokių požymių dar nepastebėjau, nepanašu, kad kraujuočiau, Gal kažką žinot apie tai arba žinot kitų savižudybės būdų?

Atsijungęs

#2 vas. 10, 2019 22:14:03

SandraMoneta
Registruotas: 2018-08-20
Įrašai: 266

žiurkių nuodai

Labas, MIRTIS TIIIIKRAI NĖRA IŠEITIS!!. Dėl kokių tu priežasčių
nori taip viską pabaigti?

Atsijungęs

#3 vas. 10, 2019 22:19:22

neklausk

žiurkių nuodai

oi, kad tų priažasčių yra ne viena ir ne dvi. Visų tikrai neišvardinsiu. Tiesiog pavargau nuo gyvenimo ir sunkumų ir praradau žmogų, kuris man padėdavo susitvarkyti, likau viena ir nebepajėgiu to kas vyksta pakelti

Atsijungęs

#4 vas. 10, 2019 22:53:59

Laris
Registruotas: 2016-08-08
Įrašai: 8

žiurkių nuodai

as is Vilniaus, o tu?

Atsijungęs

#5 vas. 10, 2019 22:55:09

neklausk

žiurkių nuodai

geras, aš irgi. susitinkam ryt prie to didelio akmens centre?

Atsijungęs

#6 vas. 10, 2019 22:55:42

Laris
Registruotas: 2016-08-08
Įrašai: 8

žiurkių nuodai

gerai

Atsijungęs

#7 vas. 10, 2019 23:50:49

neklausk

žiurkių nuodai

10val tiks tau?

Atsijungęs

#8 vas. 13, 2019 00:48:04

Vaiku_linija
Registruotas: 2014-12-29
Įrašai: 134

žiurkių nuodai

neklausk
sveiki, man taip sunku jau, kuris laikas, kad nusprendžia viską baigti. Nuo antradienio žiurkių nuodus ryju saujom, o nuo ketvirtadienio šalia nuodų dar ir ibumetin tabletes geriu. Kaip kalbėjau su apsinuodijimo centro darbuotojais, jie man pasakė, kad man gresia vidinis nukraujavimas ir mirtis. Tačiau jokių požymių dar nepastebėjau, nepanašu, kad kraujuočiau, Gal kažką žinot apie tai arba žinot kitų savižudybės būdų?

Labas,

radau tavo žinutę apie tai, kad nori nusižudyti ir ieškai būdų, kaip tai padaryti. Rašai, kad priežasčių tam yra daug, todėl jų neišvardinai. Noriu tau pasakyti, kad savižudybė niekada nėra išeitis, nes tai nepadės nieko išspręsti. Nusižudžius negali nieko pakeisti, todėl tuo niekaip nepagerinsi savo savijautos ar esamos situacijos. Gyvenime būna įvairių sudėtingų išgyvenimų, bet dažnai galima rasti būdų kažkaip iš jų išsikapstyti, rasti įvairių galimybių. Norėčiau paskatinti tave daugiau ir plačiau papasakoti apie išgyvenamus jausmus. Dažnai garsiai išsakius ar parašius savo mintis kyla daug kitų idėjų, kaip ir ką galėtum daryti. Išsipasakoti galėtum sau artimiems žmonėms - šeimos nariams, draugams, artimiems mokytojams. Taip pat Vaikų linijos savanoriai konsultantai yra visuomet pasiruošę išklausyti ir padėti - gali paskambinti mums telefono numeriu 116 111 (linija dirba kasdien nuo 11 iki 23 val.). Taip pat yra galimybė tiesiogiai nuo pirmadienio iki penktadienio 18 - 21 valandomis susirašinėti internetu su Vaikų linijos konsultantais. Mums tikrai labai svarbūs tavo išgyvenimai ir priežastys, dėl kurių taip jautiesi.

Sėkmės ir stiprybės,
Vaikų linija

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas