diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Liudas: „Iš „Vaikų linijos“ gaunu pamokas, kaip suprasti save ir kitą, kaip džiaugtis savo gyvenimu ir kitam padėti džiaugtis savuoju. Patiriu jausmą, kad darau prasmingus darbus ir kad kažkam padedu užaugti Žmogumi.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

Kodėl priimu viska labai asmeniškai

•  
    1 vote (100,0%) for: ...

#1 geg. 2, 2019 00:00:40

zaburte
Registruotas: 2019-05-01
Įrašai: 1

Priimu viska sau

Sveiki, taigi viska priemu sau pvz kaip šendiena buvau pas drauga kaip ir norma nes mes ne pora tik draugai ir mama man paraše “pareik namo” aš jam sakau mano mama paraše jau eiti turiu jis tik ant juoku mane apkabino ir sako niekur neik nespėjom video pažiurėt po 1 min atėjo jo mama ir sako ka čia darote greitai pasakem abu vienu metu mušames ir sako su garsais mušates ir mes supratom kad ji turėjo omenyje apoe lytini akta nors man tik 12 o jam 15 mes ir per jauni ir mes tik draugai ir vis kyla klausimai kodel ji taip sako ir. T. T. T. T. Ir man taip visada kad ir kas ka pasako neiškrenta tol kol dar kaskad konors nepasako labai isižeidžiu as help!!!!!

Atsijungęs

#2 geg. 2, 2019 02:01:18

Pantera
Registruotas: 2019-03-17
Įrašai: 34

Priimu viska sau

Nekreipk dėmesio, atsipalaiduok, gyvenimas per trumpas jaudintis dėl tokių menkniekių, pasakyk mamai kad nenusišnekėtų.

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas