diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 birž. 24, 2019 13:40:40

Zmoneserzina
Registruotas: 2018-12-20
Įrašai: 23

Nežinau ką darau

Veikiausiai nuo vienišumo, ar dėmesio stokos viskas ir prasidėjo. Realiai, tai nebeatsimenu kada viskas prasidėjo, manaubaš visada supratau ką darau, bet vistiek dariau. Galbūt užuomazgą visai beprotystei davė berots prieš du metus, pasakytas daktarės komentaras “Gerai, bet galėtų but ir mažiau”, o galbūt tai buvo močiutė, kuri vis prikišdavo svorį… O galbūt tai buvo mama, kuri stipriai nekentė tokių žmonių, tačiau domėjosi sveika mityba, dėl manęs. Tad pradžia yra, teliko aprašymas ir samprotavimas. Tad taip, esu 13 metų mergina, 171cm ir (šįryt pasisvėrus buvo) 57,5kg. Balandžio berots 14 dieną nuėjus pas gydytoją, dėl pažymos mokyklai, buvo 60,3kg ir daktarė pasakė, kad mano KMI yra tobulas (ir iš tiesų, mano KMI buvo 50% tprsm, lygiai) bet žinoma, aš daktarei nesakiau, jog tas svoris vertė mane jaustis baisiai, ir kad jo pasiekti, man teko 2 dienas viską ryti. Taip pat ir nepaminėjau, jog praeitais metais svėriau 62kg… Na, ir kadangi jau manau, kad ir taip labai ilgas visas šis samprotavimas gausis, tai pasakysisakysiu trumpai, - mama rodos gal kažką įtarinėja(iš tiesų, visa istorija yra labai ilga, bet jei kam įdomu tai galiu papasakoti…) ir karts nuo karto paklausiai ką per dieną valgiau. Mano pačios laimei, dažniausiai tai atsitinka tomis dienomis kai aš iš tiesų daug valgiau, tad neužtrunku ir pradedu piktokai viską vardinti. O paskutinį sakinį paliksiu tokį - tačiau džiaugiuosi, kad nei vakar, nei šiandien(tikiuosi) ji nnepaklausė ką valgiau, vakar vakare, dar specialiai prie jos valgiau ledų su trupučiu vaisių, ir visai neplanuotai, neatsispyriau 200kc picos gabalėliui. O šiandien, dar nieko nevalgiau, tik vandenį gėriau. Tačiau planuoju valgyti 15h galbūt vaisių salotų. Tad tik tiek, ačiū už dėmesį.

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas