diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Liudas: „Iš „Vaikų linijos“ gaunu pamokas, kaip suprasti save ir kitą, kaip džiaugtis savo gyvenimu ir kitam padėti džiaugtis savuoju. Patiriu jausmą, kad darau prasmingus darbus ir kad kažkam padedu užaugti Žmogumi.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 liep. 8, 2019 23:04:18

Lauridela
Registruotas: 2019-07-08
Įrašai: 2

Mūsu klasė yra išsiskirsčiusi i dvi gentis

Sveiki, tai jo žinau, kad dabar yra vasara ir nereikėtu galvoti kaip klasėje vėl bernai juoksis iš mergaičiu ir t.t. Tai noriu paaiškint iš pradžiu, kad pas mus klasėje yra daugiau bernu negu mergaičiu ir tos pačios mergaitės yra nedrasios ir negali apsiginti nuo bernu apgailiojimu ir tiesiog mes tylėdavome. Kai mūsu auklėtoja išgirdo gandus, kad vyksta tokie dalykai mus drasino pasipriešinti ir priminė, kad turime galimybe rašyti skundus jiems iki kol išmes juos iš mokyklos. Tai viena syki buvome visos nuėjusios ir parašėme. Po keliu dienu kai jie sužinojo jie dar labiau pradėjo mus vadinti visaip. Aišku aš bandžiau ant ju atgal stumti, bet aš buvau kai kokia skruzdelytė prieš visa banda drambliu ir likau pati kalčiausia. Norėjau vis pasakyti auklėtojai, bet man kartais būna, kad jei iškarto nepasakau tai ir išgaruoja tas pyktis ir kai pagalvoju juk nebeturėčiau ka bepasakyti ir ždž taip ir būdavo. Bernai per paskutinius mėnesius prašinėdavo mokytoju, kad išleistu juos į stadiona visaip bandydavo perkalbinėti tuos mokytojus, o ir jeigu neišleisdavo tai tada trugdydavo visa pamoka ir nei ka išmokstam nei nieko ir kai auklėtoja sužinojo apie tai supyko ant musu, kad mes nieko nesakom ir leidžiam jiems toliau trugdyti pamoka, kad nereikėtu mokintis per pamokas ir t.t. Ir po to mums pradėjo pasakoti, kad jeigu mes jiems nieko nesakysim ir toliau tylėsim tai devintoje klasėje gal ir nurims, bet jiems mūsu nuomonės neberūpėtu ir negerbtu mūsu todėl jeigu dabar neišsikovosim tos pagarbos tada ir liksim tokios nesvarbios, tad kad tokios nebūtume mums reikia užstoti viena kita kaip ir jie taip daro kai visa banda prisijungia ir sutrypia mane. Per istorijos pamoka nu tada buvo laisvesnė mokytojo leido žaist su telefonais o mes žaidem double ir mokytoja mumis pradėjo tildyti, nes jau biški garsiai pradėjom šnekėt ir tuomet bernai pradėjo irgi kištis ir sakyt kad patylėtumem ir aš neišdrįsau paprieštarauti ir kai mokytoja trumpas išėjo kažkur bernai pradėjo rankomis daužyti į stalus kuo garsiau ir kai mokytoja parėjo jie pradėjo sakyti, kad čia mes daužėm ir tuomet pratrūkau, kad net keiktis prie mokytojos pradėjau ir po viso to tik viena mergaite bandė užstoti, bet viena bernas vistiek pasakė, kad aš ir taip pati kalčiausia tad galiu užsičiaupti

Redaguotas Lauridela (liep. 8, 2019 23:22:02)

Atsijungęs

#2 liep. 8, 2019 23:10:38

Lauridela
Registruotas: 2019-07-08
Įrašai: 2

Mūsu klasė yra išsiskirsčiusi i dvi gentis

(Visas netilpo tai šičia yra)
o vat tam bernui betruko keliu skundu, kad išmestu iš mokyklos tai po pamokos iškarto nuejau su visom mergaitėm. Tai jo šitas gal ir padeda truputi, bet po to dar labiau stumti pradėjo ant manes ir išvadino visaip, bet problema tame, kad ne visos viena kita užstoja ir yra labai drovios be to kaip perlaužti tuos bernus, kad nustotu darę visas tas nesamones, o labiausiai dėl ko aš nerimauju yra, kad kai prasidės nauji mokslo metai pas mus ateis dar daugiau bernu į klasę ir tik dvi mergaitės, bet turiu tokia viltį, kad padalins klasę į dvi dalis ir galbūt viskas išsispręs?
Be to kam įdomu čia buvo būsimoji aštuntokė ir nebetoli liko iki devintos.

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas